نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/09/22 09:38

تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا

آرسنال
شاگردان فردی لیونگبرگ دراین دیدار ابتدا با دو گل از حریف بلژیکی عقب افتادند اما در دقایق پایانی، الکساندر لاکازت و بوکایو ساکا، دو بار دروازه حریف را باز کردند و توپچی ها توانستند با کسب یک امتیاز از این دیدار، به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شوند. البته این اتفاق به لطف شکست 3-2 آینتراخت فرانکفورت در دیدار همزمان مقابل ویتوریا گیمارش رقم خورد.

در دیدار امشب که در خانه استاندارد لیژ برگزار شد، دو تیم در نیمه اول به تساوی بدون گل رسیدند اما در ابتدای نیمه اول و در دقیقه 47، شوت محکم باستین از پشت محوطه جریمه به سوکراتیس برخورد کرد و به درون دروازه توپچی ها غلتید.حملات بازیکنان استاندارد لیژ در دقیقه 64 به گل دوم این تیم منجر شد. روی یک ارسال از سمت چپ، با تعلل مدافعان آرسنال، توپ به سلیم امالله رسید و او هم با یک شوت محکم که باز هم در بین راه به بازیکنان آرسنال برخورد کرد، اختلاف را به دو گل افزایش داد.

توپچی ها که می دانستند با دریافت گل های بعدی ممکن است خطر حذف را احساس کنند، پیش کشیدند و در دقیقه 78، به گل اول رسیدند. روی ارسال تند و تیز ساکا از سمت چپ، با ضربه سر لاکازت به گل اول آرسنال تبدیل شد. حملات توپچی ها ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه 81 به گل تساوی رسید. این بار ساکا که از سمت چپ به داخل زده بود، بعد از یک و دو با مارتینلی، صاحب موقعیت شد و با یک شوت دقیق، کار را تمام کرد. به این ترتیب بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

با این پیروزی آرسنال 11 امتیازی شد و بالاتر از آینتراخت فرانکفورت 9 امتیازی، به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شد. آرسنال در این دیدار با بازیکنان جوان خود به میدان رفت که تعداد زیادی از آنها زیر 23 سال سن داشتند...
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس)