نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/09/5 12:26

همه از سرمربی حمایت میکنیم

آرسنال
بازیکن فرانسوی آرسنال اذعان کرد انها باید خیلی کار کنند تا به شرایط ایده آل بازگردند اما اعتقاد دارد که این کیفیت را دارند تا بتوانند بر این شرایط غلبه کنند.

"مشخص است که اکنون در شرایط عالی نیستیم اما همچنان صدرنشین دور گروهی لیگ اروپا هستیم و پرقدرت به فعالیتمان در این مسابقات ادامه میدهیم. فکر میکنم در حال حاضر نیاز داریم تا خونسردی خود را حفظ کنیم و به وسیله ی آن حرکتی رو به جلو داشته باشیم. "

"ما هر روز به طور مدام و در کنار هم کار میکنیم تا به این مهم برسیم. کل گروه سرمربی را حمایت میکند و فکر میکنم که باشگاه هممینطور است و حمایت می کند."

" ما گروه سرسختی هستیم و برای بهبود شرایط تمام تلاشمان را میکنیم.
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس)