نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/09/5 12:25

آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL

آرسنال
در حالی که پیش بینی میشد خستگی پس از بازی های ملی بر کیفیت دیدارهای فشرده باشگاهی تأثیر بگذارد، اما بانوان آرسنال هر سه بازی اخیر خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند. 17 نوامبر توپچی ها با گل های لیتل و میدیما 2-0 برنده اولین دربی شمال لندن در تاریخ لیگ بانوان انگلیس شدند و به فاصله 4 روز پس از آن در کانتی کاپ 7-0 بریستول را در هم کوبیدند تا صدرنشین جدول گروه B این رقابت ها باقی بمانند. در این دیدار لیتل و میدیما دو بار گلزنی کردند و سهم رورد، نابز و بیتی یک گل بود.

و اما عصر یکشنبه تک گل ویویان میدیما مقابل لیورپول، 3 امتیاز ارزشمند دیگر را برای توپچی ها به ارمغان آورد. با عملکرد خوب لیا ویلیامسون و جنی بیتی در خط دفاع، هفتمین کلین شیت پیاپی آرسنال در تمامی رقابت های این فصل نیز در همین دیدار به ثبت رسید.

اگر مانوئلا زینسبرگر ضربه سر خطرناک سوفی بردلی را مهار نکرده بود، مرسی سایدی ها در همان 10 دقیقه اول بازی به گل رسیده بودند. دقایقی بعد میدیما با اشتباه ریانن رابرتز صاحب توپ شد اما ضربه ماشین گلزنی آرسنالی ها را انکه پرویس دفع کرد. در میانه نیمه نخست این بار میدیما بود که بهتر از پرویس عمل کرد؛ این مهاجم هلندی با گذر از مدافع حریف توپ را به کنج دروازه لیورپولی ها دوخت.

دنیله ون د دنک میتوانست روی ارسال لیسا اونز آرسنال را با دو گل در خانه اش پیش بیندازد اما شوت هافبک هلندی تیم میزبان به بیرون رفت. دقایقی پیش از پایان اولین نیمه با همکاری مک کیب و میدیما، بث مید در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما تلاش او هم بی ثمر بود.

در همان ابتدای نیمه دوم لیا ویلیامسون هم شانس خود را برای گلزنی از راه دور امتحان کرد؛ اما ضربه او تنها تیر دروازه لیورپولی ها را لرزاند. چند دقیقه بعد بث مید سعی داشت با نفود به خط دفاع حریف و شوت کات دارش گل دوم را به ثمر برساند اما باز هم سنگربان مرسی سایدی ها مانع گلزنی او شد.

پس از دیدارهای این هفته، چلسی با 19 امتیاز در صدر جدول سوپرلیگ بانوان قرار گرفت و منچسترسیتی و آرسنال (با تفاضل گلی کمتر از سیتی) با کسب 18 امتیاز در جایگاه دوم ایستادند. شاگردان جو مونتمورو اول دسامبر در لیگ میزبان بریستول هستند.
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس)