نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/08/6 11:09

واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا

آرسنال
به گزارش "ورزش سه"، امروز آرسنال در دیدار خانگی خود برابر پالاس و در حالیکه ابتدا با دو گل دقایق ابتدایی از حریف پیش افتاد، در نهایت به تساوی رضایت داده و حتی ممکن بود شکست بخورد. گرانیت ژاکا، کاپیتان آرسنال هنگام تعویض واکنشی تند و جنجالی به سمت هواداران داشت و اونای امری این رفتار وی را اشتباه توصیف کرد. هواداران آرسنال هنگام تعویض گرانیت ژاکا را هو کردند و او هواداران را ترغیب به ادامه این کار کرد.
اونای امری گفت: "ما باید به تصمیمات که البته شگفت انگیز هم بود احترام بگذاریم. اما در آخرین مسابقه خانگی ما با بورنموث، داوران پنالتی واضح نیکلاس په په و در بازی مقابل شفیلد خطا روی سوکراتیس را بررسی نمی کنند. در کل VAR اتفاق مثبتی در فوتبال است، اما در حال حاضر خوب عمل نمی کند. فکر می کنم امروز عصر شایسته پیروزی بودیم و فقط من می توانم از عدم کنترل مسابقه ناامید باشم.واکنش گرانیت ژاکا بعد از تعویض؟ از نظر من ژاکا اشتباه کرده است. اما ما باید آرام بمانیم و در مورد این واکنش با او صحبت کنیم. ما در حال کار کردن با باشگاه و بازیکنان برای بهبود شرایط هستیم.ما قصد داریم با گرانیت ژاکا صحبت کنیم زیرا واکنش و‌ی اشتباه بود. ما به خاطر هواداران اینجا هستیم، ما برای آنها تلاش می کنیم و وقتی آنها ما را تحسین کرده و یا از ما انتقاد می کنند، باید به آنها احترام بگذاریم. البته من علاقه دارم صحبت های گرانیت ژاکا و دلیل او برای انجام این کار را بدانم، اما ما می خواهیم آرامش خود را در این شرایط حفظ کنیم."
https://www.varzesh3.com/news
99
آخرین مطالب آرسنال
کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس) داوید لوئیز: به خاطر اختلاف با لمپارد از چلسی جدا شدم