نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/08/5 10:52

داوید لوئیز: به خاطر اختلاف با لمپارد از چلسی جدا شدم

آرسنال
ه گزارش "ورزش سه"، این مدافع ملی پوش برزیلی که در دو مقطع، در مجموع 6 سال برای چلسی بازی کرد، در تابستان امسال در انتقالی غیرمنتظره، پیراهن رقیب لندنی را به تن کرد.

او اکنون تایید کرد که دلیل این اتفاق، اختلاف نظر با فرانک لمپارد، سرمربی جدید آبی ها، بوده است.

او به خبرنگاران گفت:" من و لمپارد گفتگوی صادقانه ای داشتیم؛ رو در رو، من و او. ایده های فوتبالی او با من متفاوت بود. ما به توافق رسیدیم که "بسیار خب، مسیرمان جدا می شود"، به شکلی صادقانه و بالغانه.

ما در کنار هم بازی کردیم و با هم به قهرمانی رسیدیم. ما در چمپیونزلیگ و لیگ اروپا قهرمان شدیم؛ همه این موفقیت ها را با هم به دست آوردیم. این جدایی به شکلی بالغانه صورت گرفت."
لوئیز که در پاری سن ژرمن هم با اونای امری کار کرده بود، معتقد است که آرسنال، انتخاب درستی برایش بوده است.
https://www.varzesh3.com/news

" آرسنال همیشه باشگاه بزرگی بوده است. باشگاهی که همیشه قرار بود بزرگ باشد. البته در چند سال گذشته مشکلاتی بوده چون باشگاه به اندازه ای بزرگ است که همه انتظار جام های بیشتری دارند. این طبیعی است.

من اینجا هستم زیرا من این پتانسیل را در آنها دیدم که به جام های بیشتری برسند؛ برای قهرمانی مبارزه کنند. این ذهنیت من است. این جاه طلبی من است. این چیزی است که من از این باشگاه می خواهم."
https://www.varzesh3.com/news
99
آخرین مطالب آرسنال
کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس) داوید لوئیز: به خاطر اختلاف با لمپارد از چلسی جدا شدم