نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/08/5 10:48

داوید لوئیز: آرسنال را در پایان فصل قضاوت کنید

آرسنال
به گزارش "ورزش سه"، آرسنال پنج شنبه شب موفق شد در یک دیدار بسیار سخت و جذاب با نتیجه 3-2 از سد ویتوریا گیمارش عبور کند. توپچی ها ابتدای هفته گذشته اما با یک شکست غیر منتظره در لیگ برتر مقابل شفیلد یونایتد روبه رو شدند؛ شکستی که باعث شد انتقادات زیادی به سمت تیم اونای امری روانه شود.
داوید لوئیز، مدافع 32 ساله آرسنال، معتقد است که حالا زمان مناسبی برای قضاوت آرسنال نیست و باید به این تیم زمان کافی داده شود. او گفت:" ما باید درباره اشتباهات و ضعف هایمان صادق باشیم. ما در بازی مقابل شفیلد دومین شکست خود را پذیرفتیم با این وجود ما از ابتدای فصل عملکرد خیلی خوبی داشته ایم و باید به فلسفه خود باور و اطمینان کامل داشته باشیم. به نظر من حالا فرصت مناسبی برای صحبت در مورد عملکرد آرسنال نیست و شما باید تیم ما را در انتهای فصل مورد قضاوت قرار دهید. در انتهای فصل خواهید دید که ما با چه رتبه ای فصل را به پایان خواهیم رساند.

داوید لوئیز در تابستان با انتقالی 8 میلیون یورویی به آرسنال پیوست. او تا به این جا در اکثر بازی های آرسنال حضور ثابت داشته است. لوئیز در ادامه گفت:" ما همیشه برای پیروزی به میدان می رویم و این چیزی است که آرسنال به آن نیاز دارد تا بتواند به اهداف بزرگ خود دست پیدا کند. دلیل حضور من در این جا کسب جام با آرسنال است."
https://www.varzesh3.com/news
99
آخرین مطالب آرسنال
کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس) داوید لوئیز: به خاطر اختلاف با لمپارد از چلسی جدا شدم