نرم افزار اندروید کلوب
آخرالزمان , akhar_ol_zaman

آخرالزمان

آخرالزمان , akhar_ol_zaman

آخرالزمان

37,049نــــفــــــر
عضو شده اند
37,049نفر عضو شده اند
98/04/1 09:09

تو را عارفی عاشق و عاشقی عاقل نامیده اند که افق دیدت...

آخرالزمان
تو را عارفی عاشق و عاشقی عاقل نامیده اند که افق دیدت انقدر وسیع بود که همچو منی را یارای درک آن نیست، 31 خرداد سالروز شهادت توست و مرا چه زَهره ای که از تو بگویم وقتی یارای درک تو را ندارم.

من چه می دانم تو کیستی وقتی تفکر تو چنین است:

"و من قدر خود را بزرگتر از آن می‌ دانم که محبت خویش را از کسی دریغ کنم. حتی اگر آن کس محبت مرا درک نکند و به خیال خود سؤاستفاده نماید.
من بزرگ‌تر از آنم که به خاطر پاداش، محبت کنم، یا در ازاء عشق تمنایی داشته باشم. من در عشق خود می‌ سوزم و لذت می‌ برم. این لذت بزرگ‌ترین پاداشی است که ممکن است در جواب عشق من به حساب آید ..."

من که درگیر حساب کتاب عقل معاش اندیشم و حتی در دوست داشتن دیگران چرتکه می اندازم.

رجوع می کنم به سخن سیدشهیدان اهل قلم ، مرتضی آوینی و از تو چنین تمنا می کنم:

"ای شهید، ای آنکه بر کرانه‌ ازلی و ابدی وجود بر نشسته‌ ای، دستی برار و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز، از این منجلاب بیرون کش."

با تقدیم ارادت و عشق
مرضیه بیات
99
آخرین مطالب آخرالزمان
بدون متن سلام_امام_زمانم عشق آن دارم ڪہ تا آید نفس از جمال... لعنت به ساعتهای بی تو بدون متن بدون متن وقتی جریان اصلاح‌طلب از هیچ تلاشی برای تطهیر یک هم... پیامبر اکرم (ص) می‌فرمایند: ریشه و اساس تمام بیماری... کمک شیعیان ترکمان عراقی به سیل_زدگان ایرانی هرچند... تو چرا قشنگ رقصیدی .....؟؟! کار زیبای بچّه های طرح ولایت آیت‌الله حق‌شناس(ره): اگر اراده کنی که خودت را حفظ... تفریح به حرکت جامعه کمک میکند بدون متن بدون متن بدون متن حاجی‌بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش: من کمتر مسئولی... بدون متن بدون متن بدون متن بدون متن بدون متن علامه مصباح در دیدار با جمعی از جوانان_مومن و انقلابی:... ماجرای دزد و ظریف دزدی به خانه‌ای حمله کرد؛ اول دایره‌ای... بدون متن بدون متن "یک مار شجاع یک ماهی را از غرق شدن نجات داد" این... نتیجه۶سال مذاکره و برجام: ویزای ظریف شامل تردد در... به مناسبت ۱۷ ژوئیه به عنوان روز جهانی ایموجی: در... جدیدا یه چالشی بین بنگاه‌های املاک کشور فراگیر شده... دستور استاندار برای قطع آب منزل مدیر آبفا در جلسه...