آخرالزمان , akhar_ol_zaman

آخرالزمان

آخرالزمان , akhar_ol_zaman

آخرالزمان

36,975نــــفــــــر
عضو شده اند
36,975نفر عضو شده اند
97/11/28 09:54

خواص پیر و خرفت و بازیچه ی دنیا سیدالشهدا را وا گذاشتند...

آخرالزمان
خواص پیر و خرفت و بازیچه ی دنیا سیدالشهدا را وا گذاشتند و فرزند مرجانه را در آغوش کشیدند و یزید بوزینه باز را برگزیدند .
آنها که تقوایشان شهره ی آفاق بود در فصل تصمیم و عیان شدن عیارها خود را بصیرتر از سفیر ارباب دانستند .
در گام دوم انقلاب اسلامی باید ابتدا فسیلها و چسبیده های ۴۰ساله را مشخص کرد و با دلیل و منطق مانع باقی ماندن آنها در مقامشان شد.
خواص نفوذی و فروشنده ی دولتی و غیر دولتی را باید با سند و مدرک به دادگاهها کشاند و رسوایشان کرد .
جوانان انقلابی باید بیشتر از همیشه پای کار باشند و حافظ این انقلاب اسلامی.
خواص پیر و خرفت و عمروعاصهای رخنه کرده در بدنه ی جمهوری اسلامی ایران ،آشکارا تیشه به ریشه ی نظام و وطن می زنند و برای دشمنان تشیع در حال خوش رقصی هستند .این تهی مایگان دین امنیت و معیشت یک ملت را به گروگان گرفته اند تا بار دیگر ولایت را به قربانگاه کشانند.
امام خامنه ای شما جوانان را امید آینده و حال کشور می دانند و گام دوم را محل بروز و تجلی نسل جوان و مومن ایران اسلامی .
جوانان عزیز باید در جامعه به روشنگری بپردازند و با زبانی ساده اما منطقی و به دور از احساس نفوذیها را در جامعه به چالش کشانند و ذات پلیدشان را برای مردم عیان کنند .
گام دوم انقلاب اسلامی یعنی پایان مجال و فرصت برای خواص پشمکی
،یعنی پایان مشروعیت مقامات حکومتی که طهارت اقتصادی ندارند و صد البته که اصلا اعتقادی به عدالت علوی ندارند
و کوتاه کردن دست این نامردها از بیت المال .
آمادگی برای ظهور با اقدام و عمل میسر می شود و نه شعار .

99
آخرین مطالب آخرالزمان
بسم الله الرحمن الرحیم سالروز رحلت شهیده بلایای دشت... بسم الله الرحمن الرحیم فرا رسیدن بهار طبیعت و نوروز... بدون متن بدون متن در روز پدر به کعبه سرباید زد بر بام نجف دوباره پر... بدون متن بدون متن بدون متن بانشاط و باحوصله باش! عجب تمثیلی است اینکه علی مولود کعبه است؛ یعنی باطن... حجت الاسلام رییسی روی صندلی همیشگی ریاست قوه که بزرگتر... شوخی مقام معظم رهبری با سن آیت‌الله جنتی اندر حکایت شورای شهر و شهرداری فَشَل تهران بدون متن بدون متن یه نکته جالبی که وجود داره اینه که آقا تا قبل ازانتخابشون... خداوند به ملتی رحم میکند که خودشان به هم رحم کنند... امروز، لاریجانی: موضوع گوشت و گندم در شورای عالی... برنامه شهرداری تهران : سه شنبه ها : دوچرخه سواری... جلسه معذرت خواهی شهردار برازجان از کارگران جاهلیت_مدرن برای ثبت در تاریخ بدون متن زنگنه میگوید: می‌خواستند بین ما و قرارگاه و بین ما... بدون متن شهید سید مجتبی علمدار بدون متن سلام_امام_زمانم آقا سلام می دهم از جان و دل به تو... بعد از بازگردوندن عزت به پاسپورت ، کارت ملی، غرور... بدون متن