عبّاس , Abbas

عبّاس

عبّاس , Abbas

عبّاس

1,102نــــفــــــر
عضو شده اند
1,102نفر عضو شده اند
94/08/11 15:32

از کار انداختن هشدار پر شدن هارددیسک

عبّاس
همان طور که میدانید پس از پر شدن بیشتر فضای یک درایو، ویندوز پیامی مبنی بر پر شدن هارددیسک میدهد و از شما میخواهد فضایی از درایو را خالی کنید. این مسئله میتواند زمانی که شما مشغول کاری هستید و برای خالی شدن هارد نمیتوانید کاری کنید بسیار عذاب آور باشد. با استفاده از این ترفند میتوانید این پیغام را غیرفعال کنید.

بدین منظور:
از منوی Start وارد Run شده و عبارت regedit را وارد نموده و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری ویندوز باز شود.
به مسیر زیر بروید:KEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Policies/Explorerدر قسمت دیگر پنجره، بر روی فضای خالی راست کلیک کرده و New > DWORD Value را انتخاب نمایید.
نام آن را NoLowDiskSpaceChecks را تنظیم نمایید.
سپس بر روی آن دوبار کلیک کرده و در قسمت Value Data عدد 1 را وارد کنید.
حالا OK کرده و از رجیستری خارج شوید.

برای فعال سازی مجدد این هشدار، کافی است به جای عدد 1، مقدار 0 را وارد کنید.
99
آخرین مطالب عبّاس
کاش قبل از حرف زدن کلمات را ذره ذره میجویدیم قورت... حضرت علی (ع): در شگفتم از کسی که می بیند هر روز از... زندگی به من یاد داده برای داشتن آرامش و آسایش امروز... گرگ، گرگ میزاید و گوسفند، گوسفند فقط انسان است که... به کسی اعتماد کن که اندوه پنهان شده در لبخندت عشق... سه چیز را نگه دار: گرسنگیت را سر سفره دیگران زبانت... وابستگی یعنی میخواهمت چون مفیدی دلبستگی یعنی میخواهمت... دل شما کاروانسرا نیست نگذارید دیگران وسط دل شما خستگی... شیر از رام کننده ی خود قوی تر است این را رام کننده... هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد متر را دور... سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند... هرگاه از دست کسی خشمگین و یا ناراحت شدید این قوانین... هیچ وقت یکی را با همه ی ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪﺑﺎﺵ ﯾﮏ ﺗﮑﻪ... تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن در جهان گریاندن... هر چه کمتر شود فروغ حیات / رنج را جانگدازتر بینی... اولش دلت برا اون "آدم" تنگ میشه.... ﺍﮔﺮ ﻣﺠﻨﻮﻥ ﺑﻴﻤﺎﺭﻡ ﺍﮔﺮ ﺩﻧﻴﺎﯼ ﺣﺴﺮﺕ، ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﺑﺮ ﺩﻭﺵ ﺧﻮﺩ... محکم تر از آنم که برای تنها نبودنم آنچه را که اسمش... ﻣﻦ ﺁﻥ ﺍﺑﺮﻡ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﺍﻧﺶ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﻫﻤﺎن ﯾﻮﺳﻒ ﮐﻪ ﮐﻨﻌﺎﻧﺶ... یکرنگ که باشی، زود چشمشان را میزنی، خسته میشوند از... چه غم انگیز است وقتی که چشمه ای سرد و زلال در برابرت... برای "تظاهر" به دلبستگی دیگر بهانه‌ای ندارم!... بیش ترین عشق جهان را به سوی تو می آورم از معبر فریادها... سکوت و صبوری مــــــــرا به حســــابِ ضعف و بی کسی... در خیابان به من گفت: در این گرمای تابستان زیر چادر... من ابر شدم گفته بودی که خورشیدی یادت هست ....