سینمای خانگی , _CinemayeKhanegi_

سینمای خانگی

سینمای خانگی , _CinemayeKhanegi_

سینمای خانگی

14نــــفــــــر
عضو شده اند
14نفر عضو شده اند
بیشتر
92/12/14 20:19

با بازیگر ورشکسته نامزد اسکار 2014 آشنا شوید!...

سینمای خانگی
با بازیگر ورشکسته نامزد اسکار 2014 آشنا شوید!!!!!!

بارخاد عبدی بازیگر کاپیتان فیلیپس که نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل است، در گفت وگویی با نیویورکر اعلام کرد که برای نقش آفرینی دراین فیلم 55 میلیون دلاری(هزینه) 65 هزار دلار دستمزد گرفت. به گزارش کافه سینما بارخاد عبدی که امشب از مدعیان جدی این رشته است دچار فقر مالی هم شده است.
او در کاپیتان فیلیپس نقش دزد دریایی اهل سومالی را ایفا می کند که مشهورترین دیالوگ فیلم را هم خود او بیان می کند:« حالا من کاپیتانم»
اما بارخاد عبدی در گفت وگویی با نیویورکر افشا کرد که برای ادامه معاش بدجوری در تلاش است.
زمانی که عبدی برای تبلیغات به لس آنجلس آمد در هتل بورلی هیلتون اقامت گزید جایی که استودیوی تهیه کننده برای معرفی کاندیدها در نظر گرفت. آنها فقط برای رویدادهای رسمی ماشین در اختیارش قرار می دهند ولباس هایش عاریتی است. به گزارش کافه سینما بارخاد عبدی که برنده جایزه ی بفتا هم شده از کمپانی تهیه کننده خواهش کرد که به او اجازه دهند در هتلی ارزان قیمت تر اقامت کند تا دوست راننده تاکسی اش با ماشین خود او را این و آن ور ببرد.
دو سال پیش بارخاد عبدی در کاپیتان فیلیپس نقش آفرینی کردو 65 هزار دلار دستمزد گرفت.او حتی با یک نامزدی اسکار در توشه اش تضمینی برای درآمد آتی از بازیگری ندارد. عبدی در حال مطالعه فیلمنامه برای نقش های بعدی خود است.
99