نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

کلوب تعطیل شد


کاربران و همراهان سایت کلوب، سلام


از اینکه مجبور هستیم از شما خداحافظی کنیم متاسفیم.


بدلایل متعدد فنی و غیر فنی مانند قدیمی شدن نرم افزار سایت، عدم وجود دلیل و انگیزه کافی جهت سرمایه گذاری مجدد برای خرید زیرساخت های جدید و دشواری نظارت بر محتوا ، پست ها و نظرات ، سایت کلوب تعطیل خواهد شد .


از همراهی شما در این 17 ساله ارائه خدمات سایت کلوب متشکریم و امیدواریم سایر سرویس های ایرانی پاسخگوی نیاز کاربران عزیز ما باشند.


در ضمن از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورتیکه اطلاعات خود در این سایت احتیاج دارند ظرف 1 ماه آینده نسبت به برداشتن اطلاعات خود اقدام نمایند.


سایت کلوب

۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰

بانوی ایرانی , banoy_iraniclub

بانوی ایرانی

بانوی ایرانی , banoy_iraniclub

بانوی ایرانی

2,307نــــفــــــر
عضو شده اند
2,307نفر عضو شده اند
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ¨*زن کانون پرفروغ خانواده ، مرکز مهر ، مظهر عشق ، نمایشگر پاکی ،نمونه عطوفت و چشمه عنایت است (اقبال لاهوری) *¨Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ¨*زن کانون پرفروغ خانواده ، مرکز مهر ، مظهر عشق ، نمایشگر پاکی ،نمونه عطوفت و چشمه عنایت است (اقبال لاهوری) *¨Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒمشاهده کامل مشخصات
16 اردیبهشت 1384
بانوان
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ¨*•.¸●●¸.•*¨Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ¨*•.¸●●¸.•*¨Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

«انا اعطیناك‌ الكوثر فصل‌ لربك‌ وانحر ان‌ شانئك‌ هوالابتر»


Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ¨*•.¸●●¸.•*¨Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ¨*•.¸●●¸.•*¨Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

زن برای آن آفریده نشده كه وجودی پوچ و بیهوده باشد و تنها به درد زینت و تفریح مرد بخورد.((اسمایلز))
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ¨*•.¸●●¸.•*¨Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ¨*•.¸●●¸.•*¨Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

منشأ هرکاربزرگی زن است،زن کتابی است که جزبه مهر و محبت خوانده نمیشود.(لامارتین)

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ¨*•.¸●●¸.•*¨Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ¨*•.¸●●¸.•*¨Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ


خانم ها لطفا :
√ در بحث ها شرکت کنین
√اتاق گفتگو جایی برای حضور شماس

اعضاء

  • حمید عبدالملکی , 09185471940
  • امید نیک فرجام , omid4009
  • مهدی ابراهیم خانی , mehdi60606
  • حدیث رجبی , hadisrajabi235
  • 2307 نفر

    morebox img

کلوبهای مشابه

  • اشرافی , ashraafi
  • گروه تولیدی بازرگانی ویچی , Vichy.teen
  • گالری شال و روسری ماچو , macho.scarf
لیست لینکها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
وبلاگ میهن بلاگ
بانوی ایرانی , banoy_iraniclub
صبا سام دختربندر , 7sabasam
سلام دوستان کسی هست؟یعنی چی کلوب تعطیل.تکلیف اون همه پول وزمان از دست رفته اعضا چی میشه
ادامه
99
کامنت بنویسید...
صبا سام دختربندر , 7sabasam
شنبه 30 مرداد ، 00:35
یه دزدی و کلاهبرداری دگه از کشور دزد پرور جمهوری اسلامی
ادامه
بانوی ایرانی , banoy_iraniclub
فاطیما بهار مست , fatima_baharmast
تیر ماه ۱۳۸۲ فاطیما بهارمست وعمو پورنگ
 
ادامه
12
1
31
سیروس بابادی , lurishman
پنجشنبه 23 اردیبهشت ، 06:21
سلام بانوی ایرانی ، خوب هستین؟
ادامه
بانوی ایرانی , banoy_iraniclub
لیلاها , leilaha
ادامه
بانوی ایرانی , banoy_iraniclub
لیلاها , leilaha
بیوگرافی و مصاحبۀ لیلا بلوکات
 شما چه سالی و در کجا به دنیا آمدید؟

بلوکات:در چهارم آذرماه سال ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمدم، مجرد هستم و دو خواهر و یک برادر دارم، هم‌اکنون ساکن اقدسیه هستم.

و مجموعه یوسف پیامبر(ع)؟

بلوکات:مثل خیلی از کارهای تاریخی دیگر سخت بود، ساخت آن سه سال طول کشید و باید قبول کنیم که هر کاری سختی‌های خاص خودش را دارد. در این سریال همدلی عوامل باعث شد تا این مجموعه به موفقیت برسد، یادم می‌آید، زمانی که تصویربرداری این سریال به اتمام رسید، دلم هم برای کل مجموعه تنگ شد، هم برای آن فضا و هم برای بچه‌های گروه…

شنیدیم که ابتدا قرار بود در نقش زلیخا بازی کنی همین طور است؟

بلوکات:(می‌خندد)، نه آن طور که می‌گویید، اما حکایت اینگونه بود؛ چهار سال پیش که کار شروع شد، با من تماس گرفتند و از بین ۱۵۰۰ نفری که برای نقش «زلیخا» آمده بودند و تست دادند، من انتخاب شدم. آن زمان قرار بود «زلیخا» در دو مقطع نشان داده شود، یکی مقطع جوانی و یکی هم مقطع پیری و من برای نقش جوانی زلیخا را انتخاب شدم و نقش پیری زلیخا هم قرار بود شخص دیگری ایفا کند.

و چه اتفاقی افتاد که این نقش به کتایون ریاحی سپرده شد؟

بلوکات:یک تصادف باعث شد، البته باید اشاره کنم که نظر سازندگان هم تغییر کرد و تصمیم گرفتند کسی را بیاورند که هر دو نقش را بازی کند، اما تصادف من هم تاثیر زیادی در این تصمیم‌گیری داشت، چرا که آن تصادف به نوعی بود که من دو ماه روی ویلچر نشسته بودم به همین خاطر «کتایون ریاحی» انتخاب شد که انصافا چه انتخاب درستی بود، ایشان الحق از پس نقش «زلیخا» به خوبی برآمدند، به اعتقاد من ایشان بهترین انتخاب برای این نقش بود.

و بعد چه شد؟

بلوکات:مسافرت مکه برای من پیش آمد، پس از بازگشت از آن سفر، دوباره با من تماس گرفتند و این بار نقش «نفرتی‌تی» را پیشنهاد دادند، وقتی که می‌گویند نقشی قسمت آدم باشد، همین است، اگر زمین و زمان نخواهند باز هم آن کار از آن اوست و هیچ نیرویی نمی‌تواند جلوی تقدیر را بگیرد. من به قصه حضرت یوسف(ع) علاقه‌‌مند بودم و دوست داشتم در این پروژه بازی کنم. من چندین داستان و فیلم حضرت یوسف(ع) را بررسی کرده بودم و جالب اینکه در همه آنان نفرتی‌تی حضور داشت، او زنی عاشق خانواده، یکتاپرست و مهربان بود…

چه چیز این نقش برای شما جالب بود؟

بلوکات:اینکه نفرتی‌تی و آخناتون بت‌پرست نبودند، اما نمی‌دانستند چه چیزی را باید بپرستند تا زمانی که یوزارسیف به زندگی‌شان وارد شد و آنها را آگاه کرد.

در ابراهیم خلیل‌ا… هم حضور داشتید، باز هم نقش تاریخی؟

بلوکات:بله، می‌گویند چهره‌ام مناسب شخصیت‌های تاریخی است، به همین دلیل معمولا برای کارهای تاریخی انتخاب می‌شوم، چندین کار تاریخی را در کارنامه‌ام دارم و با توجه به قصه حضرت یوسف در کشور مصر، دوست دارم حتما به این کشور هم سفری داشته باشم. به هر حال مصر یکی از تاریخی‌ترین کشورهای دنیاست و شنیده‌ام که جهانگردان زیادی به آنجا می‌روند.

و از «نفرتی‌تی» بیشتر بگویید؟

بلوکات:ابتدا که قسمت نشد زلیخا را بازی کنم، کمی ناراحت شدم، اما زمانی که نقش «نفرتی‌تی» را خواندم، دیدم نقش زیبا و قشنگی است که جای صحبت دارد… و از این کاراکتر خیلی خوشم آمد. او انسانی یکتاپرست بود و حس کردم می‌توانم این نقش را بازی کنم، ضمن اینکه من تا آن زمان در کارهای تاریخی نقش منفی بازی می‌کردم و حضورم می‌توانست یک جریان متفاوت در مسیر حرفه‌ای من باشد… دوست داشتم در یک قالب و نقش مهربان هم بازی کنم.

و چقدر درباره این سریال و داستان مطالعه داشتید؟

بلوکات:پیش از شروع تصویربرداری سریال یوسف پیامبر(ع)، در زمان پیش تولید، فیلم‌هایی که درباره یوسف(ع) در تمامی کشورهای دنیا ساخته شد را دیدم، به ویژه فیلم «سینوهه، طبیب فرعون» – حتی کتابش را هم خوانده بودم – مستندی هم درباره شخصیت «نفرتی‌تی» ساخته شده بود که آن را هم دیدم. آگاهی از فضای کلی این داستان داشتم، البته در کنارش نباید راهنمایی‌ها و هدایت‌های کارگردان خوب این سریال آقای سلحشور را هم نادیده گرفت که کمک‌ شایانی به من کرد.Wboys.Tk | بیوگرافی و مصاحبه با لیلا بلوکات | پسران اینترنتی

این «نفرتی‌تی» که ما از شما دیدیم، تا چه حد با شخصیت اصلی و مطالعات شما در این سریال شباهت دارد؟

بلوکات:کارگردان می‌خواست «نفرتی‌تی» را با یک نگاه مثبت که حتی گاهی به فرمانروا هم خط می‌دهد، نشان دهد که شما به طور حتم در ادامه، تاثیر این شخصیت را بر زندگی حضرت یوسف(ع) هم خواهید دید. در کتب تاریخی هم آمده است که بین آمن هوتپ چهارم و همسرش، عشق و علاقه‌ای شدید وجود داشته و حتی به علاقه آنان به فرزندانشان هم بسیار اشاره شده است که البته در این مجموعه زیاد به آن پرداخته نشده است که البته دلیل موجهی هم دارد، چرا که داستان این مجموعه به زندگی یوسف پیامبر(ع) می‌پردازد و قرار نیست خیلی به شخصیت‌های دیگر پرداخته شود، اتفاقا من در طول تصویربرداری همیشه به آقای مصطفی زمانی (بازیگر نقش یوسف) می‌گفتم که ما همه جمع شده‌ایم که شما در نقش یوسف(ع) بازی کنید، این سریال یک داستان قرآنی پیرامون زندگی حضرت یوسف(ع) و سایر شخصیت‌ها زیرمجموعه این داستان عظیم قرآنی است والبته باید بگویم که نباید از زلیخا هم به سادگی گذشت ، زمانی که او به خواست خداوند جوان و پس از آن عروس یوسف (ع)می‌شود.

در این مجموعه می‌بینیم که خیلی ایستاده بازی می‌کنید، کمی در این باره توضیح دهید؟

بلوکات: البته این نظر من بوده که با رضایت آقای سلحشور صورت گرفت، ما احساس کردیم که ملکه مصر باید خیلی خشک و اتو کشیده راه برود، در فیلم‌های دیگر هم که در مورد مصر باستان ساخته شده بود، رفتار ملکه مصر اینگونه بود.

از این کارهای به روز، آخرین بار در چه فیلمی ایفای نقش کردید؟

بلوکات:سریال «ماه عسل»…

در اخراجی‌های ۱، با اینکه حضور داشتید و بازی کردید، اما چه شد که در فیلم دیده نشدید؟ و حالا در سری دوم هم حضور دارید؟

بلوکات:به علت اینکه مدت زمان آن طولانی شده بود، باید قسمت‌هایی حذف می‌شد،و بخش‌هایی که من و خانم «مریلا زارعی» به عنوان مجری و خبرنگار، داستان را روایت و شخصیت‌ها را معرفی می‌کردیم، حذف شد. در اخراجی‌های ۲، از آنجا که بازیگران اخراجی‌های ۱ در سری دوم آن حضور داشتند، از این رو از من هم دعوت کردند تا این بار هم در نقش یک خبرنگار بازی کنم…

و کار با مجموعه یوسف پیامبر(ع)، با دیدن این سریال چه چیزی برای‌تان تداعی می‌شود؟

بلوکات: تجربه همکاری با آقای سلحشور که بسیار خوب بود، یک گروه دوستانه که یکدستی و یکرنگی در آن موج می‌زد. هیچ فرقی بین آدم‌ها هم وجود نداشت، همه مثل هم بودیم و از آنجا که داستان یک قصه قرآنی بود، انرژی متفاوتی هم در بین اعضای گروه بود، با تمام شدن تصویربرداری به شدت ناراحت و دلتنگ شدم، گرچه کار بسیار سخت و مشکل بود، اما حالا که سریال را می‌بینم، برای من یادآور روزهای خوب است. در مدت سه سال تصویربرداری، در زمستان روزهای بسیار سردی را مشغول کار بودیم یا در تابستان، گرمای شدید ما را آزار می‌داد، اما گروه از جان و دل، مایه می‌گذاشتند و حالا خوشحالم که می‌بینم از این سریال استقبال خوبی به عمل آمده است.

تصورتان این است که با این سریال به سقف آرزوهای‌تان رسیده‌اید؟

بلوکات: هیچ وقت به اینکه یک شبه ره صد ساله را بپیمایم، علاقه و اعتقاد ندارم و نخواهم داشت، عقیده من این است که یک هنرمند متعهد اگر چیزی برای گفتن و عرضه کردن داشته باشد، دیر یا زود به هدفش خواهد رسید.

و به این گفته‌های‌تان اعتقاد راسخ دارید؟

بلوکات: صددرصد. من آدمی هستم که به قول معروف اهل عملم، نه حرف! دوست دارم به جای ادعا، قابلیت‌های خودم را ثابت کنم.

یادمان رفت که بپرسیم فعالیت هنری خود را کی و ازکجا شروع کردید؟

بلوکات: از ۱۸ سالگی و در سال ۷۸، گرچه از ۱۵ سالگی تئاتر کار کرده بودم اما با مجموعه روزهای زندگی که ساخته کارگردان خوب و مطرح کشورمان «سیروس مقدم» بود، رسما وارد این حرفه شدم و از انتخاب خودم هم راضی هستم.
ادامه
بانوی ایرانی , banoy_iraniclub
لیلاها , leilaha
بازیگران زن در حسرت این مردان + عکس
لیست پردرآمدترین مردان سینمای تجاری بحث دستمزد بازیگران سینما همواره یکی از مهم‌ترین موضوعات مورد علاقه علاقه‌مندان به سینماست. از همان نخستین فیلم‌های تجاری در سینما و سپس حضور بازیگرانی مانند مارلون براندو بحث میزان پولی که بازیگران می‌گیرند ارتباط مستقیمی با میزان پولی که برای کمپانی می‌آورند داشته است. البته مواردی بوده که میزان پول پرداخت شده به بازیگران بازگشت مناسبی نداشته و شکست‌های سنگینی برای کمپانی‌ها رقم خورده است. با این حال مشاغل سینما روی انتخاب‌های هوشمندانه بنا شده است. 2 مردی که در بالای لیست پردرآمدترین بازیگران سینما در سال 2011-2010 قرار گرفته‌اند گواه این مدعا هستند.
درحالی‌که جانی دپ با دریافت 75میلیون دلار سال گذشته در رتبه اول این لیست قرار داشت، لئوناردو دی‌کاپریو امسال با پرش از رتبه پنجم به رتبه اول لیست پردرآمدترین بازیگران سینما، صدر جدول را برای نخستین‌بار از جانی دپ قاپید. در طول سال گذشته، جانی دپ 50 میلیون دلار و دی‌کاپریو 77میلیون دلار درآمد داشته‌اند. هر 2 این بازیگران در به دست آوردن ثروت و شهرت انتخاب‌های غیرمعمولی در حرفه خود داشته‌اند.

لئوناردو دی‌کاپریو 77میلیون دلار
لئوتاردو دی‌کاپریو متولد 1974 در شهر لس‌آنجلس است. با فیلم «تایتانیک» به شهرت عجیبی در جهان دست یافت اما پس از آن در انتخاب‌هایش تغییر ایجاد کرد و از ستاره‌ای زیبا به بازیگری توانمند بدل شد. به گزارش برترین ها او امروز با 77میلیون دلار پردرآمدترین بازیگر سینماست. در فاصله بین شاتر آیسلند و اینسپشن، دی‌کاپریو سال 2010 را فوق‌العاده پشت سر گذاشت. امسال او ستاره‌ای در فیلم «j.edgar» است. کلینت ایستوود، کارگردان این فیلم معتقد است که دی‌کاپریو با این فیلم از هم‌اکنون زنگ اسکار را به صدا در آورده است.
جانی دپ 50میلیون دلار
جانی دپ، بازیگر سرشناس سینما متولد 1963 است. اوجایزه گلدن گلوب و جایزه انجمن بازیگران سینما را برای بهترین بازیگر مرد برنده شده و از فیلم متفاوت «ادوارد دست قیچی» به شهرت جهانی رسید. جانی دپ بازیگری است که خود را در هر نقشی می‌گنجاند. او چه در نقش یک آفتاب‌پرست و چه در نقش کاپیتان جک اسپارو فیلم‌هایش دلار‌های زیادی را همراه می‌آورد. به گزارش برترین ها جانی دپ در آینده نیز فیلمی در راه دارد که برگرفته از یک فیلم تلویزیونی به نام «نمایش سایه‌های تاریک» است که کارگردانی آن بر عهده تیم برتون دوست قدیمی‌اش است.
آدام سندلر40میلیون دلار
آدام سندلر متولد 1966 و کمدین، خواننده، فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده است. سندلر پس از حضور موفق در یک برنامه زنده تلویزیونی به نام «saturday night live» به شهرت زیادی دست یافت به‌طوری که امروز آدام سندلر یکی از مطمئن‌ترین هنرمندها در سینماست. فیلم‌هایش ممکن است عشق زیاد منتقدان را به همراه نداشته باشد اما خریداران عام بلیت‌های سینما عاشق او هستند. به گزارش برترین ها جدیدترین فیلم او  «Just Go  With» فیلمی لایق گوجه‌فرنگی‌های فاسد بود اما درآمد 214میلیون دلاری‌اش در باکس‌آفیس جهانی نشان داد که او چهره‌ای پولساز است.
ویل اسمیت 36میلیون دلار
ویل اسمیت متولد 1968، بازیگر و خواننده هیپ هاپ، دوبلور و همچنین تهیه‌کننده است که در فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا به دنیا آمده است. او از کودکی خود را به‌عنوان بازیگری با استعداد مطرح کرد. اخیرا ویل اسمیت کارهای خود را روی رشد و پرورش ستاره‌های کوچک متمرکز کرده است. او تولید «بچه کارته‌کا» که ستاره‌اش جادن پسرش است را انجام داد و همچنین در حال تهیه و تولید فیلمی است که در آن آنی دخترش نیز تبدیل به یک ستاره خواهد شد. اسمیت قرار است ستاره سری سوم «مردان سیاه‌پوش» باشد که ماه می‌2012 آماده اکران می‌شود.
تام هنکس 35میلیون دلار
تام هنکس هنرمند، کمدین، کارگردان، دوبلور و نویسنده است. او با فیلم فارست گامپ نشان داد که بازیگر بزرگ عصر جدید سینما و مرد محبوب دوستداران سینماست. به گزارش برترین ها البته آخرین فیلم «لری کراون» تام هنکس سقوطی با فروش کمتر از 100 میلیون دلار بود. اما این بازیگر همیشه نیش ترمزهایی می‌زند و این‌بار مقدار زیادی پول با صدای وودی در «داستان اسباب‌بازی» 3 به‌دست آورد. این فیلم سومین فیلم پر فروش در میان فیلم‌های انیمیشن تمام دوران است. هنکس همچنین قرار است ستاره نقش منفی فیلم بعدی ساندرا بولاک باشد.
بن استیلر 34 میلیون دلار
بن استیلر بازیگر، کارگردان و تهیه‌کننده متولد 1965 است. او بعد از بازی در سریال «فرندز» به شهرت رسید و البته پس از آن به بازیگر دوست داشتنی کمدی‌های سبک سینما بدل شد. بن استیلر یک درآمد بزرگ از ملاقات با فاکرها مثل «ملاقات با والدین» و «شبی در موزه» داشت. فیلم بعدی‌اش دزدی از برج خواهد بود که یک داستان ویژه با حضور ادی مورفی و متیو برادریک است. فیلم درباره مدیر پرمشغله یک برج مجلل است. او یک تیم از کارگران فریب خورده را برای دزدی از خانه یکی از مستاجران برج که ساکن پنت‌هاوس است، رهبری می‌کند.
رابرت داونی جونیور 31میلیون دلار
رابرت داونی جونیور متولد 1965، بازیگر است. او با فیلم «قاتلین بالفطره» توانایی‌های خود را به رخ علاقه‌مندان سینما کشید اما پس از افتضاحات شخصی‌اش تا مرز نابودی هم پیش رفت. اما پس از استقبال بسیار از فیلم‌های «مرد آهنین» و «شرلوک هلمز»، داونی رسما به سمت دیگر گذشته پراز حاشیه خود متمایل شده و دوباره در مسیر تبدیل شدن به یک ستاره بزرگ قرار گرفته است. اولین قسمت «شرلوک هلمز» به‌طرز شگفت انگیزی 525 میلیون دلار فروخت، هرچند که بازدید مخاطبان از نمایش این کریسمس می‌تواند به‌مراتب بهتر هم باشد.
ادامه
35