دانشگاه آزاد بافق , bafghclub

دانشگاه آزاد بافق

دانشگاه آزاد بافق , bafghclub

دانشگاه آزاد بافق

305نــــفــــــر
عضو شده اند
305نفر عضو شده اند
در این کلوب دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بافق با هم بیشتر آشنا می شندر این کلوب دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بافق با هم بیشتر آشنا می شنمشاهده کامل مشخصات
21 بهمن 1384
آموزش و تحصیل
روزی که داشتم از بافق می رفتم هیچ وقت فکر نمی کردم حسرت روزایی که اونجا بودم رو بخورم

اعضاء

 • رضا , r_y_67
 • آرش چابک , arash1484
 • محمود رضایی , sarve_shiraz
 • سونیا سونیای , soso18
 • 305 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • پردیس علوم دانشگاه تهران , science_university_of_tehran
 • موسسه آموزش عالی سجاد , sadjad_university_no1
 • دانشگاه پیام نور میبد , meybodpu
دانشگاه آزاد بافق , bafghclub
استقلالیها , esteghlaliha_1
ساموئل امشب به ترکیه می‌رود
ساموئل امشب به ترکیه می‌رود
هافبک ترینیداد و توباگویی استقلال پس از بازی دوستانه امشب این تیم مقابل یک تیم غنایی به اردوی آبی‌پوشان اضافه می‌شود. جی لوئید ساموئل هافبک ترینیداد و توباگویی استقلال که به تازگی قراردادش را با این باشگاه امضا کرده امشب به اردوی آبی پوشان اضافه خواهد شد.این بازیکن پس از دریافت پروانه کار از اداره اتباع خارجی که روز گذشته صورت گرفت امشب تهران را به مقصد ترکیه ترک خواهد کرد.
* استقلال از ساعت 20 به وقت محلی به مصاف یک تیم از غنا می رود. این تیم غنایی در نزدیکی محل اقامت آبی پوشان حضور دارد و امشب به مصاف استقلال می رود.

ادامه
99
دانشگاه آزاد بافق , bafghclub
استقلالیها , esteghlaliha_1
نیکبخت واحدی به گهر پیوست
نیکبخت واحدی به گهر پیوست
سرمربی تیم فوتبال گهر زاگرس از جذب علیرضا نیکبخت، محمد فعال، امین ترکاشوند و فرید عابدی خبر داد. مهدی تارتار گفت: با علیرضا نیکبخت واحدی، محمد فعال، امین ترکاشوند و فرید عابدی قرارداد امضا کردیم و این بازیکنان به طور رسمی به گهر پیوستند.
وی در مورد برنامه‌های تیم گهر گفت: از شنبه آینده 6 روز در درود تمرین می‌کنیم تا تکلیف میزبانی گهر مشخص شود. باید ببینیم در خرم آباد یا اراک میزبان هستیم یا اینکه بازی‌های ما در لیگ برتر در شهر کرج برگزار می‌شود. اگر در خرم آباد یا اراک بازی داشته باشیم تمرینات در درود ادامه پیدا می‌کند وگرنه به تهران می‌آییم و تمرینات خود را در تهران انجام می‌دهیم و مسابقات ما در کرج برگزار می‌شود.


ادامه
دانشگاه آزاد بافق , bafghclub
استقلالیها , esteghlaliha_1
مشاجره تند بالوتلی بابوفون بعداز فینال یورو 2012
مشاجره تند بالوتلی بابوفون بعداز فینال یورو 2012
یکی از روزنامه های ورزشی ایتالیا از مشاجره تند ' ماریو بالوتلی ' مهاجم جنجالی و 'جیان لوییجی بوفون' کاپیتان تیم ملی فوتبال این کشور بعد از شکست آنها در فینال یورو 2012 خبر داد. به گزارش منابع خبری، ایتالیا یکشنبه شب در بازی فینال یورو 2012 بانتیجه 4 بر 0 از اسپانیا شکست خورد.
روزنامه ایتالیایی''گازتا دلو اسپورت'' نوشته است که بعد از بازی، بالوتلی تقصیر این شکست را به گردن بازیکنان ملی پوش یوونتوس انداخته است.
بالوتلی بلافاصله بعد از به صدا درآمدن سوت پایان مسابقه به سمت رختکن تیم ایتالیا رفت، اما سپس برای شرکت در مراسم اهدای مدال ها به زمین بازگشت.
بعد از مراسم اهدای جوایز اعضای تیم ایتالیا به رختکن رفتند و بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی، بالوتلی در جمع بازیکنان، یوونتوسی ها را مقصر این شکست سنگین دانست. رفتاری که با واکنش کاپیتان ایتالیا مواجه شد و دو نفر با هم درگیر شدند.
گازتا دلو اسپورت نوشته که این مشاجره حدود 10 دقیقه ادامه داشته است.

ادامه
دانشگاه آزاد بافق , bafghclub
استقلالیها , esteghlaliha_1
فتح‌الله‌زاده:به مجیدی گفتم حرمت‌ها را حفظ کند
فتح‌الله‌زاده:به مجیدی گفتم حرمت‌ها را حفظ کند
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که تکلیف نکونام برای حضور در این تیم تا دو روز آینده مشخص خواهد شد. علی فتح‌الله‌زاده در خصوص آخرین فعالیت‌های باشگاه استقلال در زمینه نقل و انتقالات صحبت‌های زیر را مطرح کرد.
* قبل از هر چیز از جلسه با نکونام بگویید.
توافق ما با نکونام این طور شد که او از اوساسونا رضایتنامه بگیرد و او هم قول داد که اگر این اتفاق بیفتد، فقط برای استقلال بازی کند. در یکی دو روز آینده همه چیز مشخص می‌شود چون ما فرصت دیگری نداریم.
* چه شد که نکونام حاضر شده به لیگ ایران بیاید و برای استقلال بازی کند؟
پدر نکونام یکی از استقلالی‌های سرسخت و واقعی است که حتی از من هم استقلالی‌تر است. نکونام می‌گوید آرزوی پدرش این است که او را روزی در پیراهن استقلال ببیند. من هم به او گفتم شما در بالاترین سطح فوتبال بازی کرده‌ای و به همه چیز رسیده‌ای. اکنون زمان آن است که آرزوی پدرت را برآورده کنی و همچنین مادرت را بیشتر از این برای بازگشت به ایران چشم انتظار نگذاری. خود او هم از دوری خانواده خسته شده است. البته ما راضی نیستیم نکونام برای گرفتن رضایتنامه از اوساسونا مبلغ هنگفتی پرداخت کند و به همین دلیل قرار شد اگر مبلغ رضایتنامه معقول بود این اتفاق رخ دهد. به نکونام گفتیم درصدی از مبلغ رضایتنامه او را پرداخت می‌کنیم.
* ظاهرا نمی‌خواهید به هواداران استقلال قول حضور نکونام را بدهید؟
جواد به من قول داد اگر به ایران بیاید استقلالی شود اما من به هواداران قول نمی‌دهم. من تا کنون بدون قول برای استقلال تلاش کردم و او را تا یک قدمی استقلال آوردم.
* ظاهرا بعد از صحبتی که در مورد حضور گتوزو انجام دادید و سوژه‌ برخی رسانه‌ها شدید، دیگر قولی نمی‌دهید.
در مورد گتوزو من یک بار توضیح دادم و گفتم یک آژانسی به ما پیشنهاد داد که می‌تواند او را به ایران بیاورد. اگر شما بودید این پیشنهاد را قبول نمی‌کردید؟ من هم این پیشنهاد را رد نکردم ولی آن آژانس هم نتوانست این بازیکن را بیاورد. این را بگویم که از روز اول نکونام در ذهن من بود و این را تا به حال نگفتم اما اکنون می‌گویم قبل از اتمام لیگ فصل گذشته صحبت‌هایی با نکونام انجام داده بودم که البته رسمی نبود.
*در مورد مجیدی صحبت کنید؟ او چند روز قبل مصاحبه تندی علیه امیر قلعه نویی انجام داد و گفته می‌شود شما به او پیشنهاد داده‌اید به سپاهان برود.
بچه‌های استقلالی همیشه از من مشورت می‌گیرند و من هم آنچه به ذهنم برسد، می‌گویم اما کسی را وادار به کاری نمی‌کنم. من مشورتم را به مجیدی دادم و او خودش می‌تواند راهش را انتخاب کند. مجیدی بازیکن بزرگی است و من متاسف شدم که در پست او چون یارگیری انجام داده بودیم نتوانستیم برای فصل جدید او را به خدمت بگیریم. در مورد صحبت‌هایی که در خصوص امیر قلعه‌نویی انجام داده بود، گلایه‌هایم را به او گفتم. به هر حال ما باید در هر حالتی به بزرگتر خود احترام بگذاریم و حرمت را حفظ کنیم.
* مجیدی حرف‌های شما را پذیرفت؟
فکر می‌کنم که پذیرفت. البته او هم گلایه‌هایی داشت اما به او گفتم باید حرمت‌ها را حفظ کند.
* و داستان جباری و استقلال به پایان رسید...
او صحبت‌هایی با امیر قلعه‌نویی و علی امیری انجام داد که ظاهرا با هم به توافق نرسیدند و به همین دلیل نشد که با او وارد مذاکرات جدی شویم. برای او هر جا که هست، آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم روزی دوباره به استقلال برگردد.
* به نظر می‌رسد در جلسه اولی که شما با جباری داشتید، مسائلی اتفاق افتاده و حرف و حدیث‌هایی پیش آمده است؟
باشگاه ما یک سری اصول دارد و من آدمی هستم که گذشتم نسبت به مسائل بسیار بالاست و رافت دارم اما با این حال اصول را زیر پا نمی‌گذارم و شاید این مسئله به مذاق بعضی‌ها خوش نیاید. برای گرفتن بازیکن چارچوب‌هایی داریم که اگر این بازیکن در این چارچوب‌ها نگنجد،‌ مشکل ایجاد می‌کند.
* گفته می‌شود هنگام مذاکره با جباری مقابل او منشور اخلاقی گذاشته شده و او حاضر نشده این را امضا کند.
من برای امضا مقابل بازیکن چیزی نمی‌گذارم. طبق اساسنامه باشگاه، آئین‌نامه انضباطی داریم که همه بازیکنان باید آن را رعایت کنند و حتی در قرارداد فدراسیون هم این آئین‌نامه تاکید شده است. امسال برای رعایت آئین‌نامه انضباطی تاکید بیشتری انجام دادیم. من مذاکره با جباری را ادامه ندادم و او را به امیر قلعه نویی و علی امیری محول کردم و چون زمانی نمانده بود نتوانستیم بیشتر از این معطل کنیم و با جواد نکونام وارد مذاکره شدیم. در عین حال با یک بازیکن خارجی هم در تماسیم که اگر جواد نکونام نشد این بازیکن خارجی را به خدمت بگیریم.
* قضیه خلعتبری به کجا رسید؟
او در حال بررسی شرایطش است و می‌خواهد به تیمی برود که مفید واقع شود. مذاکراتمان را با او ادامه دادیم و امشب جواب مذاکرات‌مان را می‌گیریم. شما دیدید که در این مدت چقدر به ما تاخته شد، به ما چوب زدند و کتک‌مان زدند اما دوستان متوجه نشدند که اگر فتح‌الله‌زاده پول ندارد، اعتبار دارد.
* آقای صلاحی قائم مقام اقتصادی باشگاه قرار بود اسپانسر 9 میلیارد تومانی بیاورد، ولی ظاهرا شرط کرده بود اگر حکم نگیرد، ‌کاری نمی‌کند؟
حکم که چیزی نیست. امروز داده و فردا پس گرفته می‌شود اما من برای اینکه بهانه‌ای نباشد چند روز قبل این حکم را به او دادم و ما هم منتظر هستیم اسپانسر بیاورد. البته من خودم با چند اسپانسر صحبت کردم ولی چون اسپانسر پیشنهادی آقای صلاحی پیشنهادش بالاتر است،‌ دست نگه داشتم.
* قرار است هیئت مدیره استقلال سه نفره شود؟
احتمال قوی در 4-5 روز آینده آقای وزیر این تصمیم را می‌گیرد.
* چه کسی قرار است حذف شود؟
من که فعلا سرگرم بازی هستم و فیکسم و فرصت ندارم به این چیزها فکر کنم. آقای وزیر هر صلاحی بداند رخ می‌دهد.
* چرا مدارک خود را برای برای ارسال به AFC به فدراسیون نداده‌اید؟
یک زمانی را برای ما در نظر گرفته‌اند و ما حتما امروز این مدارک را تحویل می‌دهیم. از ما مدارکی خواستند که تهیه آنها زمانبر است. اگر هم خیلی زود بدهیم ممکن است گم شود. سال گذشته که زورشان به ما رسید و ما مجبور شدیم در آسیا دو بازی اضافه برگزار کنیم. امیدواریم امسال این اتفاق نیفتد.


ادامه
دانشگاه آزاد بافق , bafghclub
استقلالیها , esteghlaliha_1
نگاهی به لیست سرخابی‌ها در نقل‌وانتقالات
طبق جدیدترین قوانین اعلام شده توسط سازمان لیگ سهمیه باشگاه‌ها از 22 بازیکن با شرایط سنی آزاد به 21 بازیکن تقلیل یافت.
به گزارش گل، طبق جدیدترین قوانین اعلام شده توسط سازمان لیگ و با استناد به ماده 13- تبصره 1، سهمیه باشگاه‌ها در معرفی بازیکنان با شرایط سنی آزاد جهت شرکت در مسابقات لیگ برتر از 22 بازیکن به 21 بازیکن تقلیل یافت. همچنین هر باشگاه لیگ برتری می‌تواند از 6 بازیکن زیر 23 سال استفاده کند. تبصره دوم همین ماده نیز این اجازه را به هر باشگاه لیگ برتری داده تا بتوانند از 13 بازیکن در رده‌های سنی جوانان و نوجوانان بهره ببرند.

با توجه به قوانین ذکر شده، بررسی تعداد بازیکنان بزرگسال باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس جالب توجه است!

در لیست بازیکنان با شرایط سنی آزاد استقلال حضور این نفرات قطعی است:

1 - سیدمهدی رحمتی 2- محمد محمدی 3- حنیف عمران‌زاده 4- پژمان منتظری 5- امیرحسین صادقی 6- میثم حسینی 7- علی حمودی 8- هاشم بیک‌زاده 9- خسرو حیدری 10- کیانوش رحمتی 11- فریدون زندی 12- جی‌لوید ساموئل 13- ایمان مبعلی 14- میثم بائو 15- میلاد میداوودی 16- آرش برهانی 17- سیاوش اکبرپور 18- امین منوچهری

18 بازیکن در لیست فوق مشاهده می‌شود که در صورت تمدید قرارداد با مجتبی جباری این تعداد به 19 نفر خواهد رسید. با این شرایط آبی‌پوشان تنها قادر به جذب 2 بازیکن بزرگسال خواهند بود که در صورت اقدام این باشگاه به خرید حتی یک بازیکن خارجی بالای 23 سال، استقلال عملا فقط یك جای خالی خواهد داشت كه امیدوار است آن را با محمدرضا خلعتبری پر كند.

پرسپولیس؛ 4 جای خالی و سه گزینه

اما پرسپولیس در لیست بازیکنان بزرگسال خود با چنین وضعیتی روبرو است:

1- شهاب گردان 2- سیدجلال حسینی 3- محسن بنگر 4- حسین ماهینی 5- مهرداد پولادی 6- علیرضا نورمحمدی 7- روبرتو سوسا 8- مهدی مهدوی‌کیا 9- علی کریمی 10- محمد نوری 11- غلامرضا رضایی 12- محمد قاضی 13- ایمون زاید 14- جواد کاظمیان 15- هادی نوروزی 16- امیرحسین فشنگچی 17- سامان آقازمانی 18_كریم انصاری فرد

18 بازیکن بزرگسال که به سرخپوشان این اجازه را خواهد داد تا با خیالی آسوده‌تر به جذب دو بازیکن خارجی (یكی آسیایی یكی غیرآسیایی) و خلعتبری بیاندیشند و تازه یك جای خالی را هم برای نیم‌فصل نگه دارند. ضمن این‌که یکی از بازیکنان خارجی پرسپولیس به احتمال فراوان دروازه‌بان خواهد بود.
ادامه