نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
متولدین اذر , azarclub

متولدین اذر

متولدین اذر , azarclub

متولدین اذر

15,658نــــفــــــر
عضو شده اند
15,658نفر عضو شده اند
کلوب متولدین آذرماهکلوب متولدین آذرماهمشاهده کامل مشخصات
22 دی 1383
اشخاص
از میان اشك های غبارآلود كه محتاج هر محبتند، قطره اشكی به نام سلام تقدیمتان میكنیم.

اعضاء

 • باران  , atefehs
 • مریم , berivan79
 • مینا روزبهانی , shinee2013
 • دریا از فصل بهار , darya4
 • 15658 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • متولدین مهر ماه , birth_day_in_mehr
 • متولدین فروردین ماه , farvardinis
 • متولدین اردیبهشت ماه , motavaledinordibehesht
لیست لینکها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
وبلاگ میهن بلاگ
متولدین اذر , azarclub
بازی زندگی , game_means_life
امیدوارم مطالب رسانه بازی زندگی تکراری نباشه و کاربردی باشه .
═════════ ♥ೋღبازی زندگیღೋ♥ ═══════════
دوستای عزیز لطفا کتیبه رو بپسندید و داغ کنید . . . ♥

√ Like √ داغ
ادامه
99
3426
461
2860
رامین , kharposhtak
سه شنبه 25 آذر ، 12:29
ممنونیم از اینکه رسانه خودتون رو با پسند ها و پست های مجدد حمایت میکنید
ادامه
رامین , 39611m
سه شنبه 25 آذر ، 12:31
خیلی جالبه من خودم بعضی هاشون رو بلد نبودم.
ادامه
علی آرامی , forx89
سه شنبه 25 آذر ، 12:31
حالب بود
ادامه
متولدین اذر , azarclub
ساحل علم , Sahel_Elm
شاید تا بحال بلال رنگی ندیده باشید. ماهم ندیدیم. ولی یکی از کشاورزان امریکایی در سال ها قبل به کشت بلال مشغول بوده متوجه میشود از هر چند هزار بلالی که برداشت میکند تعدادی از آنها رنگی هستند. او زندگی خود را وقف مطالعه و بررسی این دلیل میکند و پس از سالها با گسترش بذر این نوع بلال ها به شهرت دست یافته است. بلال های او کاملا طبیعی بوده ولی دانه های آن به رنگ های رنگین کمانی و البته شیشه ای اند. کارن بارنس نام این کشاور با فکر است که بعدها راه او را تعدادی از شرکت های پرورش بذر در آمریکا ادامه داده اند. عکس هایی از این بلال های رنگی را در این آلبوم ازساحل علم مشاهده مینمایید.
ادامه
163
20
89
نورا راه حق , 0123404321
دوشنبه 28 مهر ، 09:56
جلل الخالق
ادامه
نازنین دیبا , dina2014
دوشنبه 28 مهر ، 10:00
جالبه واقعا
ادامه
لی لی , golbooo
دوشنبه 28 مهر ، 10:11
?mazash chetore
ادامه
متولدین اذر , azarclub
سید حسن هاشمی , hassan.hashemi
خبردار شدم هنرمند پیشکسوت کشورمان، مرتضی احمدی ساعاتی پیش از دنیای فانی به جهان باقی شتافت. چند باری که برای معاینه و عمل چشم‌هایش او را دیده بودم کافی بود که روی گشاده، خاطراتش از تهران قدیم، سخنان صاف و ساده و بی غل و غش و خنده‌هایش همیشه در خاطرم بماند.
او به واقع یک هنرمند مردمی بود. برای مردم کار می‌کرد و دغدغه‌اش، دغدغه‌ مردم بود. روحش شاد.
ادامه
366
70
86
مردان پارس , hamed_golden6
یکشنبه 30 آذر ، 14:00
همشهری خدانگهدار
ادامه
آتنا فرهمند , atitintin
یکشنبه 30 آذر ، 14:03
روحش شاد
ادامه
یونس زمانی , unes2454z
یکشنبه 30 آذر ، 14:05
خدا رحمتش کند
ادامه
متولدین اذر , azarclub
خانواده ایده آل , khoonevadeyeideal
به فکر غنی‌سازی زندگی باشید
برای داشتن ارتباط بهتر با همسرتان و پیشگیری از جدایی عاطفی توصیه می‌شود که در طول هفته برای خودتان برنامه‌های متنوعی ترتیب دهید. پیاده‌روی، طبیعت‌گردی، دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی، رفتن به تئاتر و سینما، کارهای مشترک، فعالیت‌های جداگانه و... زندگی زوج‌ها را از حالت تک‌بعدی خارج کرده و ارتباطات را غنی‌تر می‌کند. علاوه بر این هر کدام از ما باید ببینیم جریان زندگی‌مان چگونه است؟ آیا در جریان طبیعی زندگی ما اتفاقی افتاده که اینقدر به سمت فضای مجازی رفته‌ایم؟ از خودتان بپرسیدچه کار می‌کنید؟ به این پرسش پاسخ سطحی ندهید، کمی عمیق‌تر آن را دنبال کنید.
برای فرار از واقعیت به اینترنت پناه نبرید
ازدواج به این معنی نیست که با ورود به زندگی مشترک قرار است از دنیای مجازی فاصله بگیریم. در ازدواج هر فردی باید حیطه شخصی خودش را داشته باشد اما آنچه در حال حاضر شاهد هستیم رها کردن ارتباط توسط زوج‌هاست. باید ببینیم چرا طلاق عاطفی اتفاق افتاده و افراد برای جبران آن به سمت اینترنت و فضای مجازی رفته‌اند؟ اینترنت مرهمی برای درمان زخــم‌های زندگی مشترک نیست بلکه راه فراری است که بعضی از زوج‌ها آن را انتخاب می‌کنند. اگر زندگی مشترک غنی باشد اشکالی ندارد که مثلا یکی از زوج‌ها شب‌ها نیم‌ساعت به اینترنت و شبکه‌های اجتمای سر بزند و در روابط مشکلی ایجاد نمی‌کند.
عادت‌ها را مدیریت کنید
هر آدمی باید نسبت به خودش یک «خودنظاره‌گری» داشته باشد. ببیند به چه چیزهایی عادت دارد و به چه عادت‌هایی نزدیک می‌شود. در حال حاضر استفاده از اینترنت و فضاهای مجازی به عادت هم تبدیل شده است. ببینیم چطور می‌توانیم این عادت‌ها را مدیریت کنیم؟این موضوع نکته‌ای است که همه ما بهتر است به آن توجه کنیم.
حد و مرز خیانت اینترنتی را بشناسید
در جایی می‌بینیم که آدم‌ها علاوه بر اینکه به فضای مجازی پناه می‌برند، وارد خیانت و روابط خارج از ازدواج هم می‌شوند. خیانت ابعاد مختلف دارد که خیانت اینترنتی هم یکی از آنهاست. هر رابطه پنهانی که یک فرد متاهل با جنس مخالف داشته باشد، از مصادیق خیانت است. بعضی از افراد برای جبران آنچه در رابطه خودشان وجود ندارد به فضای اینترنت وارد می‌شوند و در جست‌وجوی رفع کمبودهای‌شان هستند. به‌طور مثال وقتی مردی از این موضوع شکایت می‌کند که همسرش با او صحبت نمی‌کند یا برای شنیدن صحبت‌هایش وقت ندارد، برای رفع این نیاز به فضای مجازی پناه می‌برد. درنتیجه گپ و گفت‌وگوهای اینترنتی برایش جذاب می‌شود. درنهایت ممکن است این روند، زندگی مشترک بعضی از زوج‌ها را با مشکلات جدی روبه‌رو کند.
گذشته عاطفی تان را زنده نکنید
یکسری از روابط به عنوان روابط خاص، عاطفی و معنادار در زندگی گذشته افراد وجود دارند. اگر آدم‌ها تسویه‌حساب مناسبی با آن رابطه‌ها نداشته باشند پرونده قبلی در ذهن‌شان باز می‌ماند و شاید در فضای مجازی هم به دنبال پیدا کردن نامزد، همسر یا روابط عاطفی سابق‌شان باشند.
ذهن آدمیزاد معمولا به‌طور کامل از گذشته رها نمی‌شود. به‌ویژه روابطی که خاطره خوبی بوده‌اند در ذهن ما ماندگاری بیشتری دارند. البته بازگشت به روابط اجتماعی گذشته در دنیای مجازی، همیشه هم دردسرساز نیست. به‌طور مثال ممکن است فردی از حضور در اکیپ‌های دانشجویی خاطره خوبی داشته باشد و در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی همکلاسی‌های سابقش را پیدا کند. در این شرایط شاید رابطه‌های اجتماعی مناسبی شکل گیرد که اگر در قالب ارتباطات شخصی خاص و پنهانی نباشد برای زوج‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند.
در گذشته فضای مجازی وجود نداشت ولی موضوع خیانت سال‌هاست که به شکل‌های مختلف دیده می‌شود. فضای مجازی صرفا به‌عنوان بهانه‌ای برای باز کردن پرونده‌های قبلی مطرح می‌شود. فردی که در ذهنش رابطه را آنالیز و بررسی نکرده و تکلیفش با رابطه قبلی مشخص نیست، وقتی وارد ارتباط بعدی می‌شود پس ازگذشت مدتی از رابطه ممکن است به وسیله راه‌های دیگری بخواهد با گذشته‌اش ارتباط داشته باشد. به‌طور مثال از محله آن فرد بگذرد و خاطره‌ها را یادآوری کرده یا حتی در محدوده محل کار آن فرد دیداری تازه را جست‌وجو کند.
بنابراین در فضای مجازی فقط محیط مهیاست. به همین دلیل در این فضا نیاز داریم که آدم‌ها رشد و بلوغ شخصی‌شان را دنبال کنند. به این معنا که آگاه باشند ممکن است در فضای فیس‌بوک خیلی از آدم‌ها را پیدا کنند ولی آیا اینقدر به خود اعتماد دارند که وقتی فردی که با او خاطراتی دارنــد یا رابطــه‌ای داشته‌انـد در بین دوستان باشد به سمت ایجاد رابطه خاص و پنهانی نروند و اینکه اگر چنین شرایطی برای همسرشان پیش بیاید این وضعیت را می‌پذیرند؟
به دنبال محدودیت همسرتان نباشید
بهتر است به دنبال محدود کردن همسران نباشید. آنها باید خودشان آگاه باشند که در چه شرایطی قرار دارند و چه کاری انجام می‌دهند؟ چه خلأهایی را جبران می‌کنند؟ در عین حال بهتر است هر فردی به این فکر کند که ازدواج و تشکیل خانواده فقط جشن و مراسم نیست. متاسفانه خیلی از مشکلات پس از ازدواج به‌وجود می‌آیند. مثلا ممکن است پسر و دختر در دوران نامزدی مشکل خاصی نداشته باشند اما بعد از عقد یا ازدواج مشکلات‌شان نمایان شود. شاید یکی از دلایل بروز چنین شرایطی جای خالی آموزش باشد.
از سوی دیگر گروهی از افراد برای پرکردن بخشی از تنهایی‌شان به ازدواج پناه می‌برند. وقتی هر کدام از زوج‌ها بعد از ازدواج همچنان در فضای مجازی به زندگی‌شان ادامه دهند پس لزوم این وصلت چیست؟ اگر هدف از ازدواج فقط بقای نسل باشد آنگاه ارزش‌های انسانی مانند صمیمیت، همدلی و مراوده زیر سؤال می‌رود. آدم‌ها اول باید ببینید تکلیف‌شان با خودشان چیست؟ هر فردی از ظرفیت خویش آگاه است و می‌داند با چه مقدار قلقلک روانی ممکن است تحریک و دچار لغزش شود. این موضوع مهم‌تر از این است که طرف مقابل را از ورود به شبکه‌های اجتماعی منع کنیم. به‌طور مثال در بعضی از زوج‌ها می‌بینیم که یکی از همسران به دیگری می‌گوید:« من دلم نمی‌خواهد تو در فضای مجازی و سایت‌های شبکه‌های اجتماعی باشی. اگر می‌خواهی باید با تصویر و اسم مستعار بروی و در کنار من.» این حالت محافظت و نگهبانی بیمارگونه است چون به دلیل ترس‌های خودمان فردی را از یکسری حقوق اجتماعی منع می‌کنیم. اگر خودمان رشد یافته باشیم و فردی را انتخاب کنیم که او هم به حدی از رشد یافتگی رسیده باشد، چنین در خواست‌هایی مطرح نمی‌شود.
حساسیت همسرتان را زیاد نکنید
صداقت میان زوج‌ها اهمیت زیادی دارد. البته صداقت به این معنا نیست که اگر یکی از زوج‌ها در فیس‌بوک متوجه شد فردی خواستار دوستی و ارتباط بیشتر با اوست، موضوع را سریع به همسرش بگوید. می‌تواند خودش این درخواست را رد کند و لازم نیست موضوع را با همسرش در میان بگذارد. به این ترتیب حساسیت‌های بی‌مورد ایجاد نمی‌شود.گاهی اوقات افراد وارد بازی‌هایی می‌شوند و به خودشان می‌گویند که نمی‌خواهم با او رابطه برقرار کنم ولی عملا وارد رابطه شخصی و پنهانی می‌شوند که می‌تواند زمینه خیانت و جدایی عاطفی را فراهم کند.
ادامه
50
5
22
ناناز نانازی , nnanaz
دوشنبه 24 فروردین ، 11:25
لایک
ادامه
اَرشان ابوالحسنی , ars79
پنجشنبه 28 خرداد ، 23:07
یه فکر بهتر: از شبکه‌های اجتماعی استفاده نکنیم!
ادامه
شیرین كنگاور , shimashike
سه شنبه 6 مرداد ، 13:23
با بقیه دوستان رفتیم نایس چت..منتظرتم http://naicechat.org همین الان بیاااا دوستامون اونجان
ادامه