نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
ضد صهیونیسم , antiisrael

ضد صهیونیسم

ضد صهیونیسم , antiisrael

ضد صهیونیسم

1,657نــــفــــــر
عضو شده اند
1,657نفر عضو شده اند
مجمع افرادی كه با صهیونیسم مخالفند. جایی برای فریاد علیه اسرائیل. محلی برای روشنگری درمورد ماهیت پلید. رژیم اشغالگر قدس. جمعی برای حداقل یك فریاد به نفع فلسطینمجمع افرادی كه با صهیونیسم مخالفند. جایی برای فریاد علیه اسرائیل. محلی برای روشنگری درمورد ماهیت پلید. رژیم اشغالگر قدس. جمعی برای حداقل یك فریاد به نفع فلسطینمشاهده کامل مشخصات
2 اردیبهشت 1384

اعضاء

 • شقایق ز , shaghayeghkz
 • آرمیتا بلورچی , arten1355
 • محسن پورچی , m_poorchi
 • علی چال اشتری , x7liar
 • 1657 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 •  حقوق بشر , humen_rights
 • جنگ نه!!! , no_war
 • دموکراسی , democrasiclub
 • صلح , peaceclub
 • فلسطین و لبنان , palestine
وبلاگ میهن بلاگ
ضد صهیونیسم , antiisrael
آرش غنی زاده , ansar_m
[https://www.aparat.com/v/mN07J]
خط قرمز نظام، روحانی و چپاولگران بیت المال نیستند! خط قرمز نظام، حراج کنندگان دستاوردهای انقلاب و شهدا نیستند.
خطرناک ترین جریان در نظام امروز ما جریان احمدی نژاد است چرا که با قدرت پرچم بازخوانی خط خمینی را در دست گرفته و به این واسطه اصولگرا و اصلاح طلب، ضد انقلاب و سلطنت طلب، خود عمار پندار و حزب اللهی غرب گرا، همگی جایگاه غصبی خود را در معرض فروپاشی می بینند.
به این خاطر است که اگر قرار به پیش گیری از دو قطبی شدن! فضای سیاسی کشور باشد این قطب احمدی نژاد است که حضورش تهدید کننده است و همگی حاضر خواهند بود در پشت پرده بر ضد جریان عدالت خواه با یکدیگر پیمان اتحاد بندند ...
علی نیاید، هر خری می خواهد بیاید بیاید! یادمان نرود علی علیه السلام را هم با حربه دوقطبی شدن اسلام خانه نشین کردند.
یاد آرید خطبه آن روز مادر را که فریاد می زد: خود در فتنه خود گرفتار شدید، شما فتنه شناس هستید یا فتنه گر؟ (این مضمون سخنان حضرت زهرا (س) است) گفتید خون ریخته می شود، اغوا به امنیت کردید، برای اینکه جامعه آرام بماند سراغ علی نروید، بعضی ها شمشیر می کشند، چند دستگی می شود، سراغ امام عدل نروید که فتنه به پا می شود. هرچه که می خواهد بشود، صدای ظالمان در می آید که بیاید، شمشیر از غلاف می کشند که بکشند!
این صحبت های حضرت زهرا خطرناک بود، از مسجد بیرون آمد. تعدی کردند و در کوچه زمینش زدند...
ادامه
99
کامنت بنویسید...
محمد عیسی   , eshghbekhoda
چهارشنبه 30 خرداد ، 17:02
لا اله الا الله * محمد رسول الله
ادامه
ضد صهیونیسم , antiisrael
آرش غنی زاده , ansar_m
مسعود ده نمکی:
هاشمی‌ها عنوان فیلمی می‌تواند باشد که نسل امروز و فردا را با تاریخ معاصر ایران و بویژه نیم قرن اخیر بیشتر آشنا کند. بازیگری توانمند که هم می تواند نقش پوزیسیون را بازی کند و هم اپوزسیون. هم ریسی باشد که بادیگاردهای سیاسی اش دنبال مادام العمر کردن حکومتش باشند و هم خودش معلم دموکراسی. هم می تواند زیر میز بازی باخته بزند و هم می تواند خود را استاد رعایت اخلاق و قواعد بازی سیاسی جا بزند .هم می تواند چپ ها و ملی مذهبی ها را در دوران قدرتش آب خنک بخوراند هم می تواند پدرخواندگی آنها را در دوران فطرتش بکند و قصه شاه و شاه بازی را از افکار عمومی پاک کند .این بازیگر یک بند باز سیاسی است که فلاش چپ می زند و به راست می پیچد و بالعکس چون او با هیچکس نیست او با خودش است و بقیه ابزارند. درست مثل دهه شصت که دوران موشک خوردن ملت بود او دنبال گفتمان بود و جنگ جنگ تا یک پیروزی استراتژی اش، و امروز که سایه موشک ها و تحریم ها و تهدید های هسته ای بالای سر ملت است این بازیگر دنبال گفتمان با دشمن است و موشک ها را توهم می پندارد .ولی ای کاش این بازیگر سیاست و آدم هایی از این دست آن موقع که در اوج قدرت بودند به جای بستن دهن منتقدان و سر داده شدن شعار مخالف هاشمی دشمن پیغمبر است دستشان به توییت می رفت و می نوشتند اشدا علی الکفار رحما بینهم. راستی آقای هاشمی سال 70 را به خاطر دارید صف اول نماز جمعه وقتی به جای تملق های همیشگی مردم من شعار اصلاح وضعیت فرهنگی را دادم دولت شما در همان سلولی که شما را در توحید بازجویی کردند چطور با من گفتمان کرد؟ نالبته نه فقط با من! اگر رفتار متکبرانه دولت شما در دهه هفتاد نبود چرخه قدرت و نقد ساختارها طبیعی پیش می رفت و جای شاکی و متشاکی عوض نمی شد. اما مطمئنا تاریخ در توییت خلاصه نمی شود. شاید با ساخت این فیلم جوانان خوش قلب کشورم بفهمند که نباید بازیچه کسانی شد که هم از دیوار لانه جاسوسی بالا می روند و هم پایش بیافتد سر زیر آب می کنند و شهید می سازند و بعد معلم دموکراسی و مدارا می شوند.
ده‌نمکی در ادامه یادداشت‌اش می‌نویسد: اگر فیلم هاشمی ها را بسازم شاید دیگر نیازی به ساخت فیلمی تاریخی برای ترسیم انحراف خواص و شکل گیری عاشورای سال 63 هجری نخواهیم داشت چون دوران ما پر شده از کسانی که نفش آقا‌ها و آقازاده های صدر اسلام را بازی می کنند. خدا کند در این صف بندی که هر روز پر رنگ تر می شود آقایان به فکر دین خود باشند نه دنیای خود.
لازم به توضیح است بعد از نگارش این متن هر اتفاقی برای من و رسوایی افتاد این صفحه حک شده و ارادت خود را به حاجی گرینف ها ثابت کرده ام.
ادامه
کامنت بنویسید...
مجتبی روشنی , mogtaba95
دوشنبه 5 مهر ، 13:32
++
ادامه
فرزاد هاشم زاده , farzad_hashemzadeh
سه شنبه 19 مرداد ، 16:08
مرگ بر شاه مرگ بر شاه ، اکبر شاه
ادامه
ضد صهیونیسم , antiisrael
آرش غنی زاده , ansar_m
تذکرات تأمل برانگیز رهبر کبیر انقلاب به رهبران آینده یا شورای رهبری:

"تاریخ و نسل‌های آینده دربارۀ شما قضاوت خواهند کرد و اولیاء بزرگ خدا ناظر آراء و اعمال شما می‌باشند. کوچکترین سهل‌انگاری و مسامحه و کوچکترین اعمال نظرهای شخصی و خدای نخواسته تبعیت از هواهای نفسانی که ممکن است این عمل شریف الهی را به انحراف کشاند، بزرگترین فاجعه تاریخ را به وجود خواهد آورد. اگر اسلام عزیز و جمهوری اسلامی نوپا به انحراف کشیده شود، سیلی بخورد و به شکست منتهی شود، خدای نخواسته اسلام برای قرن‌ها به طاق نسیان سپرده می‌شود و به جای آن اسلام شاهنشاهی و ملوکی جایگزین آن خواهد شد.

بالاترین انحراف که منجر به انحراف تمام ارگان‌ها می‌شود، انحراف رهبری است که امروز شما نقش اول آن را دارید. امروز هم شما نباید از کید ساحران و وسوسه خنّاسان غافل باشید. راه خود را با قدرت الهی و تعهّد به اسلام بزرگ و قوّت ایمانی و روحی ادامه دهید و به هیچ چیز الا مصالح اسلام و مسلمین فکر نکنید و در این صورت خداوند تعالی پشت و پناه شماست.

رهبر و رهبری در ادیان آسمانی و اسلام بزرگ چیزی نیست که خود به خود ارزش داشته باشد و انسان را خدای نخواسته به غرور و بزرگ‌اندیشی خود وادارد. آن همان است که مولای ما علی‌ابن ابی‌طالب درباره آن گوشزد فرموده است. شما که خود را پیروان اصحاب وحی و اولیاء عظیم‌الشأن می‌دانید و بحمدالله هستید، خود را جز خدمتگزار به ملت‌های ستمدیده ندانید و باید بدانید که تبهکاران و جنایت‌ پیشگان بیش از هر کس چشم طمع به شما دوخته‌اند و با اشخاص منحرف نفوذی در بیوت شما با چهره‌های صددرصداسلامی و انقلابی ممکن است خدای نخواسته فاجعه ببار آورند و با یک عمل انحرافی نظام را به انحراف کشانند و با دست شما به اسلام و جمهوری اسلامی سیلی زنند.

الله الله در انتخاب اصحاب خود، الله الله در تعجیل تصمیم‌گیری خصوصاً در امور مهمه و باید بدانید و می‌دانید که انسان از اشتباه و خطا مأمون نیست. به مجرد احراز اشتباه و خطا از آن برگردید و اقرار به خطا کنید، که آن کمال انسانی است، توجیه و پافشاری در امر خطا، نقص و از شیطان است. در امور مهمه با کارشناسان مشورت کنید و جانب احتیاط را مراعات نمایید."
ادامه
کامنت بنویسید...
ضد صهیونیسم , antiisrael
آرش غنی زاده , ansar_m
ترسم نرسی به كعبه ای عراقی! این ره كه تو می روی به تركستان است ...
مگر نه این است كه راه كربلا از فلسطین می گذرد؟!
شمر 1400 سال پیش که مرده است، شمر زمان خویش را دریاب كه سردمداران نظامت از هول مصالحه (یا به قول خودشان اتمام حجت!) (1) با او سر از پای نمی شناسند.
یادم نبود... آن مرد (2) كه خاری بود بر چشم یزیدیان زمان، به رأی مصلحت آیات عظام دیگر رفته است...

از مشاهده سیل فدائیان حسین (ع) تعجب نمی کنید كه 313 یار امام تنهایت كه عمده شان نیز از رجعت كنندگانند هنوز به حد نصاب (3) نرسیده است؟!
صد افسوس اگر این جمعیت میلیونی در مسیر بازگشت از فتح الفتوحاتشان، تنها با سطلی از آب (4) به سوی كربلای زمان رهسپار می شدند، اکنون تاریخ به گونه ای دیگر رقم می خورد ...

من به آمار زمین مشکوکم!
اگر این سطح پر از آدمهاست... پس چرا یوسف زهرا تنهاست؟!
سیصد و سیزده یار ندارد حتی!
انتقام سیلی، انتقام رخ نیلی با اوست ...
او که خونخواه حسین است و علی اصغر،
او که بی تاب به این خونخواهیست،
سیصد و سیزده یار ندارد حتی ....

پی نوشت:
-------------
(1) : چه کسی مجوز مذاکره با طاغوت را صادر کرد؟
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940325001318
http://www.wikipg.com/news/4059829 مشروح : http://aftabnews.ir/fa/news/311778

سوره نسا، آیه 60: "آیا ندیده‌اى كسانى را كه مى‌پندارند به آنچه به سوى تو نازل شده و آنچه پیش از تو نازل گردیده، ایمان آورده‌اند اما مى‌خواهند داورى میان خود را به سوى طاغوت ببرند، با آنكه قطعاً فرمان یافته‌اند كه بدان كفر ورزند و شیطان مى‌خواهد آنان را به گمراهى دورى دراندازد."

این در حالیست که احمدی نژاد به دلیل مخالفت با برقراری رابطه با امریکا از سال 1390 (2 سال آخر ریاست جمهوری) عملاً از سیاست خارجی خلع‌ ید شد. اراده‌هایی که در بخش‌هایی از ارکان حاکمیت حضور داشتند احمدی‌نژاد را از حاکمیت حذف و اخراج کردند و او دیگر هیچ نقشی در سیاست خارجی نداشت.

(2) آقای ظریف در تویتر به استقبال سال نو یهودیان رفته و نوشته بود «روش هشانا، سال نو یهودیان مبارک باد» و کریستی پلوسی با تشکر از ایشان خطاب به وی نوشته بود «ممنون! سال نو با پایان دادن به انکار هولوکاست از سوی ایران شیرین‌تر می‌شود» و آقای ظریف در پاسخ به او می‌نویسد «ایران هرگز هولوکاست را انکار نکرده است. مردی که هولوکاست را انکار می‌کرد (احمدی نژاد)، رفته است. سال نو مبارک»! و پلوسی پاسخ داده بود؛ «خوشحالم که می‌شنوم، ممنون از پاسختان»

(3) در روایتى امام جواد علیه السلام به عبدالعظیم حسنى علیه السلام فرمود: "... و هنگامى که براى او این تعداد ((313 نفر)) از اهل اخلاص جمع شد خداوند امر او را ظاهر خواهد کرد" 18-کمال الدین، ج 2، ص 377 و 378.

(4) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، 32 سال قبل در دیدار با هیئتی از مقامات یک کشور خارجی در مورد رژیم صهیونیستی فرمود: "اگر مسلمین مجتمع بودند، هرکدام یک سطل آب به اسرائیل می‏ریختند او را سیل می‏برد."
ادامه
  کامنت بنویسید...