نرم افزار اندروید کلوب
الغالبون , al_ghalibon

الغالبون

الغالبون , al_ghalibon

الغالبون

2,613نــــفــــــر
عضو شده اند
2,613نفر عضو شده اند
امام خمینی(ره):شکست در نهضتی که برای خدا باشد نیست.امام خمینی(ره):شکست در نهضتی که برای خدا باشد نیست.مشاهده کامل مشخصات
8 تیر 1393
وبلاگ الغالبون=>
http://al-ghalibon.mihanblog.com
دوستان میتوانند مراجعه کنند.

۩ آزاد و حلال ساختیم هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این رسانه را به عشق الله و حضرات معصومین علیهم السلام ، پس هرچقدر مایلید کپی کنید و نشر دهید تا در پاداش اخروی آن سهیم باشید ۩

اعضاء

 • حانیه م , hanie_joon62
 • محمد جویا , simia
 • مبلغ , malekabadi
 • حسین ب , hh92229
 • 2613 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • کانون نشر احکام , atlas_shia
 • عرشیان , arsheyaclub
 • خدا , god
الغالبون , al_ghalibon
یا صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ...
شما که ما را "تحویل" بگیری
سال مان که هیچ،
تمام زندگیمان "احسن الحال" می شود...

ان شاالله سال ۹۸، سال پر خیر و برکتی برای همگی باشه...
ادامه
99
الغالبون , al_ghalibon
الغالبون 1 ماه پیش
ادامه
  الغالبون , al_ghalibon
  الغالبون 1 ماه پیش
  ادامه
   الغالبون , al_ghalibon
   ﴿فَإِذَا رَكِبُوا فِی الْفُلْكِ دَعَوُا اللَّهَ مُخْلِصِینَ لَهُ الدِّینَ فَلَمَّا نَجَّاهُمْ إِلَى الْبَرِّ إِذَا هُمْ یُشْرِكُونَ﴾

   "هنگامی كه سوار بر كشتی شوند خدای را با اخلاص می¬خوانند (و غیر او را فراموش می¬كنند)؛ اما هنگامی كه خداوند آن¬ها را به خشكی رسانید و نجات داد باز مشرك می¬شوند!".

   سوره مبارکه عنکبوت، آیه65.

   ====================================
   پیامبر اکرم (صلی¬الله علیه و آله) :

   رَجَبٌ شَهْرُ اللَّهِ الْأَصَمُّ‏ یَصُبُّ اللَّهُ فِیهِ الرَّحْمَةَ عَلَى عِبَادِهِ؛ وَ . . . .

   "ماه رجب"، "ماه خداوند متعال" و "ماه حرامی" است که در آن "صدای سلاح و جنگ" شنیده نمی¬شود؛ خداوند متعال در این ماه، "رحمت و مهربانی خویش" را بر بندگانش فرو مى¬ریزد؛ و . . . .

   عیون اخبار الرضا علیه¬السلام(مرحوم ابن بابویه، معروف به شیخ صدوق، محمد بن علی، 381ه.ق)، الجزء الثانی: ج2، باب31، باب فیما جاء عن الرضا (علیه¬السلام) من الأخبار المجموعة، ص71، ح331.

   هر روز با یک آیه - و با یک روایت - مرتضی پرواززاده
   ادامه
    الغالبون , al_ghalibon
    ﴿وَقَالَ الَّذِینَ كَفَرُوا لِلَّذِینَ آمَنُوا لَوْ كَانَ خَیْرًا مَا سَبَقُونَا إِلَیْهِ وَإِذْ لَمْ یَهْتَدُوا بِهِ فَسَیَقُولُونَ هَذَا إِفْكٌ قَدِیمٌ﴾

    "و كافران درباره مومنان چنین گفتند: اگر (اسلام) چیز خوبی بود هرگز آن¬ها بر ما پیشی نمی¬گرفتند! و چون خودشان به وسیله آن هدایت نشدند می¬گویند: این یك دروغ قدیمی است!".

    سوره مبارکه احقاف، آیه۱۱.

    ====================================
    حضرت امام هادی (صلوات¬الله علیه) :

    مَنِ‏ اتَّقَى اللَّهَ‏ یُتَّقَى وَ مَنْ‏ أَطَاعَ‏ اللَّهَ‏ یُطَاعُ وَ مَنْ أَطَاعَ‏ الْخَالِقَ لَمْ یُبَالِ سَخَطَ الْمَخْلُوقِینَ‏ وَ مَنْ أَسْخَطَ الْخَالِقَ فَلْیَیْقَنْ أَنْ یَحُلَّ بِهِ سَخَطُ الْمَخْلُوقِینَ‏.

    هر کس که از خداوند متعال "تقوی و پرهیز" داشته¬باشد، متقابلا نسبت به وی "پرهیز" خواهد شد، (و مخلوقات نیز "حرمت او" را نگه خواهند¬داشت)؛ و آنکس که از خدای متعال "اطاعت و فرمانبرداری" کند، از او "اطاعت" خواهد شد، (و نظام خلقت نیز از وی "حرف¬شنوی" خواهد¬داشت)؛ و كسى كه از "خالق عالم" اطاعت مى¬كند، دیگر از "خشم و سخط مردم" باكى ندارد، (و "غضب بی¬خدایان" تاثیری در "اراده او" نخواهد¬گذاشت)؛ و اما آنکس که با معصیت و نافرمانی خویش، موجب "سخط خالق خویش" گردد ، پس چنین شخصی یقین داشته¬باشد که باب "سخط و خشم مخلوقین" را نیز بروی خویش باز نموده¬است!

    تحف العقول عن آل الرسول صلی¬الله علیه و آله(مرحوم ابن شعبه حرانى، حسن بن على‏، قرن4ه.ق)، و روی عن الإمام الراشد الصابر أبی الحسن علی بن محمد (علیهما¬السلام) فی طوال هذه المعانی، و روی عنه (علیه¬السلام) فی قصار هذه المعانی، ص482.

    هر روز با یک آیه - و با یک روایت - مرتضی پرواززاده
    ادامه