افسران جنگ نرم , afsaran

افسران جنگ نرم

افسران جنگ نرم , afsaran

افسران جنگ نرم

36,551نــــفــــــر
عضو شده اند
36,551نفر عضو شده اند
ُُSoft War OfficersُُSoft War Officersمشاهده کامل مشخصات
22 فروردین 1389
اجتماعی
شما افسران جوانِ جبهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى مقابله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى با جنگ نرمید.

هدف، دفاع از نظام اسلامى و جمهورى اسلامى است در مقابله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى با یك حركت همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جانبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى متكى به زور و تزویر و پول و

اعضاء

  • آر یا محمو دی , mahmodi30
  • منوچهر وثوق , mardiyeke
  • رضا رحمتی , rahmati1590
  • پرهام  , parham1975
  • 36551 نفر

    morebox img

آلبوم تصاویر

140 تصویر ...

morebox img
افسران جنگ نرم , afsaran
سخنان آتشین نماینده خطاب به دولت که حرف دل مردم و بلای جان مسئولان است کاش گوش شنوایی باشد.
براساس امار سازمان برنامه و بودجه 900 میلیارد تومان یارانه پنهان (گاز .برق.آب) داریم که سهم هر نفر ماهانه یک میلیون تومان میشود این همون مباغی بود که احمدی نژاد گفته بود حق مردم است و باید بهمردم پرداخت شود
اگر من نماینده و شما دولت عرضه نداریم تورم را کنترول کنیم کارمند و کارگر باید هزینه اش را بدهید؟
اگر پول نیست هیچکس نخورد و اگر پول هست همه با هم بخورند.
تمام بودجه های شما رانت و فساد است و همه به جیب دلال ها میرود نه مردم
ادامه
99
16
3
6
آرش نیکنام , arash_niknam
3 ساعت پیش
+
ادامه
ثنا ش ا ی , sana220
3 ساعت پیش
خود همین نماینده هم می خوره
ادامه
منوچهر وثوق , mardiyeke
2 ساعت پیش
عیب کار اینه که وقتی میگن مدیران نالایق
اون مدیری که میشنود خود را جزو مدیران نالایق نمیداند
میگه .......واقعا راست میگن خخخخخخخخخخخخ
ادامه
افسران جنگ نرم , afsaran
این یک #کودتای_اقتصادی است که جلوی چشمان ملت ایران در حال انجام است....

کانالهای زنجیره ای تحت مدیریت منافقین نام آشنا علت جهش قیمتها خصوصا دلار در چندروز اخیر را عدم تصویب لوایح FATF معرفی میکنند.

جریان خائن و فاسد اصلاحات گام به گام ،مرحله به مرحله با فرمول گران کردن تعمدی اجناس و ارز و سکه و فشار آوردن به مردم بدنبال تحمیل خواسته های استعماری غرب به کشور هستند.

چندماه پیش بود که جناب روحانی در مجلس گفته بود قیمت دلار در دست ماست هروقت بخواهیم ارزانش میکنیم....
ادامه
11
2
3
منوچهر وثوق , mardiyeke
2 ساعت پیش
دوباره شروع کردی ...........روانی
گران کردن اجناس ربطی به روحانی نداره
اثرات بی ارزش کرده پول مملکت هستش
اونم بخاطر یکدندگی و لجبازی که ملت را فدای خواسته خودشان میکنند
ادامه
افسران جنگ نرم , afsaran
طرح خویشتن داری جنسی در آمریکا

+ این طرح (Program Abstinence only) ، نوجوانان را به عفاف و ترک هر نوع رابطهی جنسی تا قبل از ازدواج تشویق میکند!

+دولت آمریکا طی پنج سال گذشته هزینه ای معادل یک میلیارد دلار صرف تشویق جوانان کرده تا به آن ها بفهماند سالم ترین شکل روابط جنسی تنها از طریق ازدواج امکان پذیر است.

+در سال 2002 در آمریکا بودجه اختصاص داده شده به آموزش خویشتنداری جنسی، 119 میلیون دلار برای اقشار و سنین مختلف و 102 میلیون دلار برای نوجوانان بوده است.

+اگر هر دلار را 3000 تومان نیز حساب کنیم، در سال 2002 برای این طرح 663 میلیارد تومان هزینه شده است!

+مایه شرمندگی ست که در آمریکا طرح خویشتنداری جنسی اجرایی می شود و در ایران اسلامی برای صرف بودجه آموزشی، سند 2030 را نسخه می پیچند
ادامه
15
12
7
آرش نیکنام , arash_niknam
4 ساعت پیش
+
ادامه
تنها تنهایی , tanha_tanhaie
4 ساعت پیش
بله
بنظر شما فساد و بی بندباری درایران زیاد است یا امریکا
تعداد فاحشه ایران زیاد است یا امریکا
ادامه
افسران جنگ نرم , afsaran
پخش زنده جلسه آتی مجمع تشخیص مصلحت نظام!

بنا بر حساسیت و اثرات بررسی لوایح #پالرمو و #CFT که در مجمع تشخیص مصلحت نظام و سطح جامعه شکل گرفته است و باتوجه به نکاتِ مهم دیگری که در ذیل ذکر کردهام، #پیشنهاد_ویژهای دارم. اینکه جلسه آتی مجمع تشخیص که به بررسی این لوایح اختصاص دارد به طور مستقیم از #رسانه_ملی پخش شود.

۱- طرحهای ملّی طبق قانون اساسی باید به #رفراندوم گذاشته شوند. در مورد #ننگنامه_برجام متأسفانه این اتفاق نیافتاد. انتظار این بود در لوایح چهارگانه، طبق قانون این اتفاق رقم بخورد که برخلاف انتظارِ مردم اینبار هم بر این مهم وقعی نهاده نشد. در این شرایط حداقل توقع اینست که مردم نامحرم شمرده نشوند و بررسی، استدلالات طرفین و آرای اعضاء را کاملاً به طور شفاف بدانند.

۲- مردم با هر تفکری باید بدانند چه کسانی و با چه منطقی با لوایح پالرمو و CFT که چندین بار صراحتاً مورد #مخالفت_رهبری قرار گرفته است، موافقند.

۳- شفافیت در نمایش آرای اعضای مجمع، #لابی_گری و فرار از مسئولیت اعضای مجمع را نزد مردم از بین خواهد برد.

۴- افکار عمومی برای مواجه و همراهی با شرایطی که تصویب یا عدم تصویب آن در امنیت، معیشت و...آنان دارد نیاز به #اقناع دارند.

۵- دشمن گاهاً از ریزِ جلسات نهادهای مهم، حتی امنیتی آگاه است. کمتر نهاد و سازمانی در این چند سال وجود داشته که #جاسوس در آن رفت و آمد نداشته است. بماند که دوستان نادان و نادانهایِ منافق ضربهای شدیدتر به نظام وارد کردند. با این حال، چه توجیهی برای عدم آگاهی مردمی که صاحبان کشور هستند، میماند.

۶- منش رهبری را در کارگروه ویژهٔ بررسی برجام دیدهایم. مناسب است به #تبعیت از ایشان که پختگی مباحث و روشن شدن اشخاص مخالف و موافق و نظراتشان رابه همراه داشت، اینبار نیز همین مسیر طی شود.

۷- قضاوت، اقناع و فهمِ مسائل مهم مانند انتخابات، با ذوق و سلیقهٔ مناسبی که در برپایی #مناظرات گرفته شد، بسیار بالا رفته است. پخش زندهٔ بررسی طرح یا لوایح مهم نیز همان آثار را بر فهم و آگاهی مردم خواهد داشت.

۸- هرچه نظراتِ اعضای مجمع تشخیص در معرضِ بیشتر دید مخاطب، به جهت بررسی لوایح باشند، #هزینه_تصمیم_اشتباهشان نیز بیشتر میشود.

۹- افکار عمومی «خیانت یا صداقت»، «راستی یا نفاق»، «صحت یا سقم»، و «مصلحت یا زدودبند» را به درستی میفهمد. اگر عضوی از اعضاء به هر سمتی غش کند، #تصویر_صحیحی از او نشان داده خواهد شد.

۱۰- اینکار #فتح_بابی خواهد شد برای بررسی مسائل مهمِ مشابهی که مرتبط است با منافع عمومی.

همچنانی که خانوم «ترزا می» (نخست وزیر انگلستان) به صورت زنده نطق خود را پیرامون ماندن یا خروج از اتحادیه اروپا به طور زنده و شفاف مطرح کرد و بسیاری در همان مجلس با او مخالفت یا موافقت کردند، این جلسهٔ بسیار مهم که سرنوشت آیندهٔ ملت ایران به آن بستگی دارد #باید به صورت زنده پخش شود که برای مردم مشخص شود که رأی اعضاء مشخصاً چه بوده است! شفافیت، یکی از اصول اولیهٔ انقلاب ۵۷ خمینی کبیر بوده است.
ادامه
8
5
2
آرش نیکنام , arash_niknam
4 ساعت پیش
+
ادامه
تنها تنهایی , tanha_tanhaie
4 ساعت پیش
درحکومت ابوسفیانی انتظاری بیش از این نیست
ادامه
افسران جنگ نرم , afsaran
آخرین فرصت!

+این روزها #اصولگرایانی که در صبح نو، تیتر میزدند "عراقچی، مرد خردگرای ایران" و در نشریه #خط_حزبالله تئوریزه میکردند که عبور از خطوط قرمز هستهای مانند مین نیست یا همانند مدیرمسوول روزنامه خراسان، دو جلد کتاب در فضایل برجام مینوشتند یا نامزدان اصولگرایی که در مناظرات ۹۲ با #روحانی همراه شده و ایستادگی #جلیلی در #مذاکرات را تمسخر کردند و یا سرلشگری که #لوزان را تبریک میگفت و خطیب جمعهای که جز در تقبیح #دلواپسان چیزی نمیگفت و تحلیلگری که #برجام را توافق متوازن میخواند و آن آقای #محور_وحدت اصولگرایان که در جلسه تصویب برجام در #مجلس غایب بود و آن #مرجع عالیقدری که تاخیر در تصویب برجام را برنمیتافت و ... همه و همه شدهاند منتقد برجام، #دلواپس وادادگی و مدعی انقلابیگری!

+هرچند ما، امثال اینها را متهم ردیف اول تحمیل این #خیانتنامه به #رهبر_انقلاب میدانیم و خام تلاشهای مزوّرانه رسانهای برای انداختن همهچیز به کول #ظریف و #روحانی و #لاریجانی نمیشویم، اما خب باشد! شما انقلابی! شما خط رهبری! اگر راست میگویید جلوی تصویب #FATF را بگیرید! این دفعه دیگر تجربه تلخ اعتماد به آمریکا و #خسارت_محض ناشی از وادادگی مقابل دشمن را دیدهاید! پس بهانهای ندارید!

+شورای محترم نگهبان جلوی تصویب #پالرمو و #CFT را گرفت، اکنون تعیین تکلیف آن بدست #مجمع_تشخیص_مصلحت نظام است که برای تایید این دو نیاز به موافقت دو سوم از اعضای ۴۸ نفره مجمع تشخیص است! اگر فقط ۱۷ نفر از انبوه مدعیان انقلابیگری در مجمع به این دو لایحه رأی ندهند، این دو خیانتنامه تحت هیچ شرایطی تصویب نمیشود! برای جنابان انبوه اصولگرا و مدعی انقلابیگری در مجمع که منصوب مستقیم رهبر معظم انقلاب بوده و به موجب این اعتماد با هیچ توجیهی حق #خیانت ندارند، تنها یک فرصت باقی مانده! اگر #انقلابی هستید باید بدانید این ۲ لایحه تنها برای باج دادن به اروپا و از برای #خودتحریمی و بسته شدن راههای دور زدن تحریم و در نتیجه تسلیم نظام دربرابر گزینه #مذاکره آماده شده پس این خیانتنامه را ردش کنید! اگر ولایتمدارید پس حتما صحبتهای حضرت آقا درباره کنوانسیون های مشکلدار را شنیدهاید جلوی به زمین افتادن حرف رهبری را بگیرید پس این خیانتنامه را ردش کنید! اگر کارشناسید پس گول حق شرطهای غیروارد و نمایشی مدنظر #روحانی و #لاریجانی را نباید بخورید پس این خیانتنامه را ردش کنید!

+از اصلاحطلبان مجمع، نظیر #عارف و #انصاری و #صدر که میگذریم، مطالبه ایستادگی از امثال #حداد_عادل، #ولایتی و #باهنر که خندهدار است، برای گول خوردن و بازی در پازل وادادهها کردن توسط #توکلی، #مصباحی_مقدم و #آقامحمدی هم که تنها میتوان تأسف خورد! از خنثیهایی مانند #دانش_جعفری، #ایروانی، #نبوی و #میرمحمدی هم که انتظاری نیست! از تعدادی هم که برای ژست و عکس گرفتن میآیند هم اسم نبریم سنگینتر است!

اما حضرات مشهور به ولایتمداری و جنابان مدعی انقلابیگری!
۱- آیتالله آملی
۲- آیتالله یزدی
۳- آیتالله شبزندهدار
۴- محمدحسین صفارهرندی
۵-محسن رضایی
۶- سعید جلیلی
۷- پرویز داوودی
۸- آیتالله جنتی
۹- محمدباقر قالیباف
۱۰-سردار باقری
۱۱- آیتالله مدرسی یزدی
۱۲-حسین محمدی
۱۳-محمود محمدی عراقی
۱۴-آیتالله ابراهیم رئیسی
۱۵-آیتالله موحدی کرمانی
۱۶-احمد وحیدی
۱۷- آیتالله مجتهد شبستری
۱۸- غلامحسین محسنی اژهای
۱۹-مصطفی میرسلیم

+اگر شما ۱۹ نفر حتما حضور یابید و رأی منفی بدهید یقینا #پالرمو و #CFT در مجمع رد میشوند! اما اگر تصویب شد خواهشا بعدا تلاش نکنید جای پای خود را از این لکه ننگ پاک کنید! انگشت نگیرید طرف اصلاحطلبان و لاریجانی و روحانی! این #اتمام_حجت ما با اصولگرایان و مدعیان انقلابیگری حاضر در مجمع است! اگر حاضر به هزینه دادن برای مطالبه #جریان_انقلاب و بیانات #امام_امت نیستید بیجهت #طبل_توخالی نباشید! بعدا نگویید نگفتیم...
والسلام

#امید_نیکو
ادامه
6
5
2
  , tremendous
4 ساعت پیش
گند زده اند به همه چیز! یه دونه هم خردگرا توشون وجود نداره!
ادامه
آرش نیکنام , arash_niknam
4 ساعت پیش
+
ادامه
زینب آ , a.b.c.
4 ساعت پیش
خدا به دادمون برسه
ادامه