بازگشت

تبلیغات در کلوب دات کام

فهرست مطالب



معرفی

سايت ايراني كلــوب دات كام www.Cloob.Com بزرگترين جامعه مجازي ايرانيان در سرتاسر دنيا با بيش از بیش از 2 ملیون كاربر و روزانه 240 هزار نفر بازديد و آمــار بـازديد حدود 2,000,000 ساعت در ماه مي باشد كه تماماً با ورود روزانه 1000 عضـو به سرعت در حال توسعه است .
شهر اينترني کلوب تحت عنوان جامعه مجازي ايرانيان در شوراي عالي انفورماتیک کشور به ثبت رسيده است .
کلوب بعنوان يک سايت پرترافيک و يک رسانه اينترنتي مطرح است که توانسته است تا همه روزه سهم بيشتري از مخاطبين اينترنتي را به خود اختصاص دهد و اين امر به علت عوامل گوناگوني از جمله:

1- کيفيت و سرعت مناسب خدمات دهي.

2- ايجاد رابطه فرهنگي مناسب.

3- افزايش چشمگير خدمات بر روي سايت در مقاطع کوتاه زماني.

4- مديريت متمرکز و غيرمتمرکز بر روي اطلاعات و عملکردها و دهها عامل ديگر.

مزاياي تبلیغ در کلوب دات کام

هزينه پايين

هزينه تبليغ در کلوب، هم به طور مطلق نسبت به ساير رسانه ها در سطح بسيار پايين تري قرار داشته و هم به لحاظ ترافيک فوق العاده سايت، به ازاء هر بيننده بسيار مقرون به صرفه مي باشد.

انتخاب هوشمندانه مخاطبين

با توجه به اينکه هر يک از 17000 کلوب موجود به موضوعات مختلفي اختصاص دارند مي توان تبليغات اثرگذاري را با توجه به مشخص بودن نوع مخاطب ارائه نمود به همين جهت در سايت کلوب شاهد تبليغات هدفمند هستيم.

گستره بدون مرز

با توجه به اينکه اعضاء سايت از سراسر کشور و ساير کشورهاي جهان عضو سايت هستند تبليغات انجام شده بر روي ساکنين کليه شهرهاي کشور و بسياري از ايرانيان خارج از کشور نيز اثرگذار مي باشد.

عدم محدودیت زمانی

زمان پخش آگهي تلويزيوني بسيار کوتاه و محدود به همان زمان پخش بوده و يا آگهي منتشره در روزنامه محدود به همان روز چاپ مي باشد در صورتي که در سايت کلوب آگهي شما براي مدت زمان طولاني و بدون محدوديت ساعات شبانه روز به کاربران نمايش داده خواهد شد.

شما مي توانيد با تبليغات در سايت کلوب به اهداف خود از قبيل:

ايجاد ترافيک بروي سايت خود

معرفي محصولات و يا نحوه ارائه خدمات

معرفي کالا و يا خدمات جديد

تبليغ نام تجاري خود و.....

مکان تبليغات

در logo ويژه

صفحه ورودي سايت

در profile کاربران

در profile ديگران

در کلوبها

در اعضاي آن لاين

در گفتگوي زنده

نظرسنجی

شما مي توانيد در اين سايت به طرح نظر سنجي بپردازيد. يک نظرسنجي شامل حداکثر 7 سوال متني يا گرافيکي و حداقل 4000 پاسخ كه حداکثر ظرف 10 روز از نتايج آن به شرح ذيل بهرمند خواهيد شد.

گزارش متني

گزارش گرافيکي

ارتباط با بخش تبلیغات

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا پست الکترونیکی ads@farvardin.net تماس بگیرید.

قوانین تبلیغات

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در کلوب باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت کلوب هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .

مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشدوتصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم .