مطالب وب هشت , Web_Eight

مطالب وب هشت

مطالب وب هشت , Web_Eight

مطالب وب هشت

522نــــفــــــر
عضو شده اند
522نفر عضو شده اند
سلام علیکم از طرف مدیر سایت و رسانه وب هشت ما رسانه “وب هشت” هستیم و شهدای جهان اسلام را معرفی خواهیم کرد کل شهدای جهان اسلام، ما یاد شهدای اسلام را زنده خواهیم کرد و انگیزه ما آیه 169 سوره آل عمران است. و اما در شبکه اجتماعی اینستاگرام با 17000 دنبال کننده منتظر شما هستیم که به ما بپ...سلام علیکم از طرف مدیر سایت و رسانه وب هشت ما رسانه “وب هشت” هستیم و شهدای جهان اسلام را معرفی خواهیم کرد کل شهدای جهان اسلام، ما یاد شهدای اسلام را زنده خواهیم کرد و انگیزه ما آیه 169 سوره آل عمران است. و اما در شبکه اجتماعی اینستاگرام با 17000 دنبال کننده منتظر شما هستیم که به ما بپیوندید و و در این ثواب شریک شوید این هم همانند چالش هایی است که در عرصه اینترنت شاهد آن بودیم. شما به صفحه ما دعوت هستید و تا اکنون ورزشکاران و هنرمندان و مجریان و مردم زیادی در هر مذهبی، دعوت ما را قبول کردند و از ما حمایت کردند. شما هم بر ما منت نهاده و قبول زحمت کنید و ما را دنبال کنید روزی خواهد رسید تا همه مردم، شهدا را همواره در یاد بسپارند. با تشکر.مشاهده کامل مشخصات
11 دی 1392

اعضاء

 • سارینا دختری از بهشت , baran107
 • علی  , aliaghily
 • امید فلاح , ofmm
 •  , hakime1988
 • 522 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • رسانه ذی طوی , ziitova
 • مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی , pasokhgooe
 • می خواهم مثل تو باشم , i_want_to_be_like_you
 • پیاده تا عرش , shahideh18
 • بیسیم چی , Bisimghi
  عناوین بحث ها پاسخها بروز رسانی
0
94/5/18 (08:29)
0
93/5/13 (13:28)
3
92/10/19 (12:11)
مطالب وب هشت , Web_Eight
 , arashmohammadi692
به بزودی پسر پهلوی به ایران می اید.
ادامه
99
کامنت بنویسید...
مطالب وب هشت , Web_Eight
 , arashmohammadi692
کارهای موفق و مثبت اندیش احمدی نژاد در زمان پست ریاست جمهوری :
ضمن اینکه در زمان احمدی نژاد شدید ترین تحریمها برای ما اعمال شده بود.
چرا مردم در زمان احمدی نژاد احساس تورم و کوچک شدن سفره نکردند.
علل و بررسی :

1 تصویب یارانه نقدی در حمایت از کمک مالی به فقرا
2 تصویب بیمه سلامت در جهت درمان رایگان کمک به فقرا
3 تصویب سهام عدالت به جهت کمک به نیازمندان
4 تصویب ایجاد حساب پس انداز برای نوزادان و اینده نگری انان
5 حذف 3 صفر از پول رایج کشور بجهت جلوگیری از تورم . که ایشان اینده را پیش بینی
کرده بودند.
6 تصویب و توسعه سبد کالا مردمی و کمک به نیازمندان قشر ضعیف جامعه
7 تصویب و ایجاد و ساخت مسکن مهر به قیمت 11 میلیون برای مستأجرین کم
درامد.
8 ایجاداشتغال سبک و توسعه اشتغال برای جوانان و نیازمندان به کار
9 ایجاد صندوق حمایت مالی از مردم و ایجاد حساب پس انداز برای اقشار کم درامد
جامعه.
10 تصویب لایحه استخدامی کشور بجهت گزینش افراد بیکار و خصوصا جوانان کشور
11 تصویب افزایش مالیات از سرمایه داران کشور و فرار از مالیات . که بجهت جلوگیری
از پهنای رشوه گیری و ضخامت اصلی ان . و استفاده نقدینگی در هزینه های جاری
و ساخت عمران برای اقشار کم درامد.
12 جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت کالا و ورود ان به بازار تولید.
13 ایجاد فروشگاه های بهار و تأمین پوشاک ارزان قیمت به مردم .
14 توضیع فراورده های گوشتی با قیمت ارزان و مصرف کننده مانند ماهی- گوشت
قرمز- مرغ
15 ایجاد بنگاه های روانی برای کنترل بازار تورم .
16 تصویب بودجه اختصاصی برای حمایت مالی و درمانی و مرخصی استعلاجی
برای بانوان خانه دار - کارمند - کارگر - خانمهای باردار بمدت یکسال استراحت مطلق
همراه با حقوق و پاداش و بن.
17 تصویب لایحه حمایت از دختران دم بخت و نوزادان و دانش اموزان و دانشجویان
در جهت رشد علمی - و پژوهشی و مالی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
حال با دلایل و عقل منطق 17 بند مورد حمایت احمدی نژاد در زمان ریاست خود برای
مردم .
و زمان حال اقای روحانی که مدت 5 سال از دوره ایشان میگذرد و وضعیت کنونی
اقتصادی داغون هم میبینید.
ایا بنظر شما قابل قیاس میباشد.
ادامه
کامنت بنویسید...
مطالب وب هشت , Web_Eight
خبرنگاران طوبی نیوز , toba
ملت شریف ایران!

آیا نباید جناب رییس جمهور روحانی بجای ادامه تلاش نافرجام برای حفظ موجودی بی‌خاصیت به نام برجام آن هم به روشی غلط اندر غلط یعنی با كمك دولت‌های اروپایی غیرقابل اعتماد و متحد آمریكا، از شما عذرخواهی كند، از دولت‌های دقلباز اروپایی و آمریكا اعلام برائت كند، راه را بر روی ظرفیت‌ها و استعدادهای داخلی باز كند و به دامان ملت بازگردد و مسیر پیشرفت و به حركت درآوردن چرخ زندگی و معیشت و رونق اقتصادی كشور را با اتكا به نیروی جوان و با استعداد ایرانی و ظرفیت‌های بیشمار داخلی پی بگیرد و بیش از این فرصت‌های رشد و شكوفایی ایران و ایرانی را از بین نبرد؟

جبهه پایداری انقلاب اسلامی همزمان با پایان برجام و خروج آمریكا از این قرارداد با انتشار بیانیه ای به نقد سیاست خارجی ایران پرداخته است.

به گزارش رجانیوز متن كامل این بیانیه به این شرح است:

از اول هم آزموده را آزمودن خطا بود. آمریكا به استناد شواهد و اسناد بسیار، رسواترین، متقلب ترین و بدنام ترین آزمون‌دهنده در نزد ملت ایران بوده است. سرانجامِ برجام، دارای درس‌ها و عبرت‌هایی است كه در مجالی دیگر به آن خواهیم پرداخت اما در عین حال نمی‌توان به سادگیِ جناب رییس جمهور از آن گذشت.

برجام شاه بیت دیوان اشعار دولت جناب روحانی در شعارها، ادعاها، خوش‌بینی‌ها و وعده‌های دل‌خوش كن و در واقع نماد اعتماد به حرف‌های غرب و در راس آن آمریكا، به جای تضامین عملی بود. آنچه از خود برجام برای مردم و نظام مهم‌تر بود نتایج برجام به‌ویژه آثار آن در رونق اقتصادی، رفع بیكاری و بهبود رفاه و معیشت مردم آنچنان كه به ادعای جناب رییس جمهور دیگر مردم حتی به یارانه نیاز نداشته باشند، بود.

اما اینك جناب روحانی مانده است و كوهی كه بجای گشایش گره از مشكلات اقتصادی كشور، موش زاییده است. حالا كه كدخدای غرب‌باوران داخلی پاسخ اعتماد ایشان را با دروغگویی و توهین به ملت ایران داد، بدترین و تحقیرآمیزترین كار آن است كه به نوچه‌های كدخدا امید ببندند و همچون جناب رییس جمهور روحانی تلاش كنند تا روح و جسم بر باد رفته‌ی برجام را با اعتماد واهی به دولت‌های اروپایی كه خود تابع و متحد آمریكا هستند، حفظ نمایند.

مردم اگر از همه‌ی توهین‌ها و تحقیرها و تندی‌ها و بداخلاقی‌های جناب روحانی نسبت به منتقدین آمریكا باوری و غرب‌گرایی بگذرند اما از نتایج ناامید كننده و پوچ برجام نخواهند گذشت. زیرا آن توهین‌ها و تهمت‌ها و ناسزاها قابل اغماض است ولی سرنوشت یك ملت و نظام اسلامی برخاسته از آن و آینده جوانان و كودكان و مردان و زنان جویای سربلندی و پیشرفت و اعتلا به هیچ‌وجه قابل چشم‌پوشی و گذشت نیست.

ملت شریف ایران!

آیا نباید جناب رییس جمهور روحانی بجای ادامه تلاش نافرجام برای حفظ موجودی بی‌خاصیت به نام برجام آن هم به روشی غلط اندر غلط یعنی با كمك دولت‌های اروپایی غیرقابل اعتماد و متحد آمریكا، از شما عذرخواهی كند، از دولت‌های دقلباز اروپایی و آمریكا اعلام برائت كند، راه را بر روی ظرفیت‌ها و استعدادهای داخلی باز كند و به دامان ملت بازگردد و مسیر پیشرفت و به حركت درآوردن چرخ زندگی و معیشت و رونق اقتصادی كشور را با اتكا به نیروی جوان و با استعداد ایرانی و ظرفیت‌های بیشمار داخلی پی بگیرد و بیش از این فرصت‌های رشد و شكوفایی ایران و ایرانی را از بین نبرد؟

آیا جناب رییس جمهور روحانی نباید به‌جای سازش با غرب و آمریكا، به استقلال توأم با پیشرفت كشور و تعامل با جهان منهای آمریكا و چند دولت غیرقابل اعتماد غربی پایبند باشد و بگذارد تا ملت ایران توان خود بویژه جوانان خلاق و پر انگیزه و انرژی را به میدان‌های كار و عمل وارد كند و بیش از این راه را با شعارهای رنگ باخته بر این خواست و اراده ملی نبندد؟

آیا جناب رییس جمهور روحانی می‌خواهد و می‌گذارد كه ملت ایران و نظام اسلامی كار خود را خود چاره كند و گره از كار فروبسته اقتصاد باز كند و یا همچنان می‌خواهد با اتلاف وقت و كندی و تدابیر ناكارآمد این راه را بسته نگه دارد؟

آمریكا و دولت‌های اروپایی متحد او برای چندمین‌بار در آزمون ملت ایران با نمره‌ی صفر مردود شدند. آیا تلاش جناب رییس جمهور روحانی برای قبولی آنها در این آزمون آن هم با تمسك به چند دولت حقیر اروپایی دیگر توجیهی دارد؟ نام این تلاش جناب رییس جمهور و كار او را چه می‌توان نهاد؟ شما بگویید. آیا وقت آن نرسیده است كه جناب رییس جمهور روحانی به بطلان غرب‌باوری و آمریكاگرایی اقرار كند؟ یا منتظر است تا در این موضوع به این آشكاری و امتحانی به این روشنی نیز ملت به او كمك كنند؟ آیا سزاوار نیست جناب رییس جمهور روحانی نماینده خواسته‌های بحق ملت باشد نه تلاشگر برای جبران بدعهدی و نامردی طرف‌های غربی و آمریكایی برجام؟ آیا نباید به جناب رییس جمهور روحانی بگوییم كه برای چندمین بار طی چهار دهه‌ی اخیر وقت غرب‌گرایی و كدخدا انگاری آمریكا تمام شده و باید ساعت خود را با خودباوری ملت تنظیم و به وقت مردم ایران برای كار و تلاش بیدار و حاضر به كار و عمل شود؟

با مرور كلی اتفاقات پیرامون برجام فارغ از مواردی كه به كرات توسط دلسوزان نظام مورد بحث و نظر كارشناسی بوده و متذكر گردیده بود، جمع بندی زیر قابل ارائه است و امید آن را داریم دولتمردان و مسئولان ذیربط در راستای استیفای حقوق از دست رفته و منافع ملی كه در این قرارداد مورد تعرض دشمن واقع شده، با اتكاء به خداوند متعال بیش از پیش اهتمام جدی داشته و با اقدام انقلابی و شایسته تاریخ پرآوازه و مشحون از شجاعت و اقتدار ملت عزیز ایران جبران مافات نمایند:

1- برای ملت ایران پایان برجام و بد عهدی دشمنان كاملا مسجل بود، لذا همواره یكی از انتقادهای اساسی به مسئولان اجرایی و دستگاه دیپلماسی پرهیز از خطای استراتژیكی برجامیزه كردن كشور و گره زدن امور اساسی مردم به موضوع برجام بوده است. حال كه با پایان برجام بر دولتمران نیز بی اثر بودن آن در راستای پیشرفت و توسعه كشور مشخص گردیده، یكی از فرصت‌های مهم این پایان، آغاز گرایش به رویكرد اتكاء به عزم ملی و توان داخلی در مقابل وابستگی به دیگران است. قطعا با وحدت و وفاق عملی حول اتكا به ظرفیت‌های سرزمینی، ملی و دانشی این مرز و بوم و احیای تفكر نگاه درون‌زایی و برون‌گرایی پیشرفت به لحاظ عملی ناكامی دشمنان در طراحی‌های جدید رقم خواهد خورد.

2- از نظر ملت ایران با بدعهدی صورت گرفته توسط دولت آمریكا، تمام مفاد برجام ملغی بوده و بازگشت به شرایط قبل از برجام و احقاق حقوق و خسارات وارده از محاكم بین المللی از دولت آمریكا و همپیمانان ایشان مطالبه‌ی ملی است كه از این پس بایستی دولت محترم و دستگاه دیپلماسی كشور در اولویت قرار دهند.

3- با پایان برجام چهره واقعی كشورهای اروپایی مبنی بر نداشتن استقلال رای و همنوایی پنهان و پیدا با جهت كلی استكبار جهانی كاملا هویداست و اعتماد به كشورهای اروپایی در موضوع برجام و هرگونه مذاكره و وقت‌كشی پیرامون تعهد پایان‌یافته، خطای راهبردی و بس نابخشودنی است. همه می‌دانند مسیر تعامل جمهوری اسلامی ایران با جهان بین‌الملل و منطقه‌ی پیرامون، محصور به این تعهد ظالمانه نبوده و قطعا با موقعیت ژئوپلتیكی و ژئواستراتژیكی كشور و فعالیت توسعه‌ای دستگاه دیپلماسی در منطقه و محیط بین‌الملل، مسیر تعامل صحیح و درست با حفظ منافع و اقتدار ملی، بیش از بیش قابل ارتقاء و توسعه است.

4- تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی حاكی از شكست مكرر دشمن در جبهه های مختلف و افزایش تاثیرگذاری جمهوری اسلامی ایران در معادلات فراملی است. قطعا یكی از راهبردهای دشمن ایجاد فشار داخلی و خارجی در جهت كند كردن اقدامات فراملی كشورمان در جهت ایجاد نا امنی در محیط امنیتی كشورمان می‌باشد و حفظ حریم و عزت نفس ملی و پرهیز از هرگونه اجازه ورود به مسائل و موضوعات راهبردی ملی و منطقه ای دیگر به بهانه مذاكره مجدد در جهت حفظ برجام سوخته، به كشورهای اروپایی و هر كشور دیگر از مطالبات جدی ملت از دولتمردان می‌باشد.

و لینصرن الله من ینصره
ان الله لقوی عزیز
مرگ بر آمریكا
جبهه پایداری انقلاب اسلامی
ادامه
مطالب وب هشت , Web_Eight
خبرنگاران طوبی نیوز , toba
آیا سخنان رئیس جمهور یادتان هست؟
روحانی در ارومیه : کاسبان تحریم از رفع تحریم ها ناراحتید؟ نگرانید؟
کاسبی تان کساد شده؟
و سپس جیغ بنفش : تحریم ها برنمی گردد......

ایا رئیس جمهوری که با اتکا به بیگانگان منتقدانش را کاسب تحریم بنامد و هیچ تحریمی هم رفع نشود ، شایسته نیست عذرخواهی کند؟
ادامه
مطالب وب هشت , Web_Eight
مهدی مهدی وند , mahdivand
نمازی که1400سال قبل برماواجب شده؛
امروزه شبکەهای اروپایی بانشان دادن این تصویر ازمردم خواستە برای خالی شدن بارمغناطیسی بدن وجلوگیری ازسرطان این حرکت
راروزانه حداقل10دقیقەانجام دهند..!
ادامه
کامنت بنویسید...
مهربانو , alitahrani021
شنبه 22 اردیبهشت ، 09:47
ادامه
 , arashmohammadi692
شنبه 22 اردیبهشت ، 09:41
سلام و عرض ادب . چرا فعالن . حتی اگر پستهام جالب نیست میتوانستند بهم بگن .
ادامه
مهربانو , alitahrani021
شنبه 22 اردیبهشت ، 09:38
حتما دوستانت فعال نیستن
ادامه