بارون , walk_in_the_rain

بارون

بارون , walk_in_the_rain

بارون

7,438نــــفــــــر
عضو شده اند
7,438نفر عضو شده اند
دل من یه روز به دریا زد و رفت, پشت پا به رسم دنیا زد و رفت, پاشنه کفش فرار و بر کشید, آستین همت و بالا زد و رفت, یه دفعه بچه شد و تنگ غروب, سنگ توی شیشه فردا زد ورفت, دفتر گذشته ها رو پاره کرد, نامه فردا ها رو تا زد و رفت, دنبال کلید خوشبختی می گشت ,خودشم قفلی رو قفلا زد و رفت, هوای تازه دلش م...دل من یه روز به دریا زد و رفت, پشت پا به رسم دنیا زد و رفت, پاشنه کفش فرار و بر کشید, آستین همت و بالا زد و رفت, یه دفعه بچه شد و تنگ غروب, سنگ توی شیشه فردا زد ورفت, دفتر گذشته ها رو پاره کرد, نامه فردا ها رو تا زد و رفت, دنبال کلید خوشبختی می گشت ,خودشم قفلی رو قفلا زد و رفت, هوای تازه دلش می خواست ولی ,آخرش توی غبار را زد و رفت, زنده ها خیلی براش کهنه بودن, خودشو تو مرده ها جا زد و رفت, حیوونی تازگی آدم شده بود, به سرش هوای حوا زد و رفت .....دل من یه روز به دریا زد و رفت...مشاهده کامل مشخصات
10 تیر 1384
عشق و ازدواج
بزن بارون بزن خیسم کن آبم کن ترم کن ، کمک کن تازه بارون من غریبم پر پرم کن...

اعضاء

 • پیمان ب , mehdi_b2012
 • یــــــــــــوسف پسر بلا , colbe_gham2000
 • داریوش نامداری , gham_b
 • ا م ی د   , omid_refah
 • 7438 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • طرفداران ژنرال آبی , esteghlaliha
 • لابی , lobby
 • آبی استقلالی , abie_esteghlali
 • هتریك , hattrick88
 • شرکت طراحی سایت ایفانت , efanetco
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
بارون , walk_in_the_rain
شرکت طراحی سایت ایفانت , efanetco
بازاریابی اینترنتی قسمت دوم
آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که بازاریابی موفق چگونه است؟ یا اینکه چگونه میتوان فهمید که آیا بازاریابی ما موفقیت آمیز بوده است یا خیر؟ هدف اصلی از بازاریابی اینترنتی ، افزایش فروش میباشد پس پاسخ به این سوال که بازاریابی موفق چگونه است بسیار ساده میباشد ، بازاریابی موفق میبایست به طور پیوسته درآمد های شما را افزایش داده و در واقع باعث بالارفتن میزان فروش شما شود. اگر شما به طور دائم و طبق برنامه هایی دقیق اقداماتی اصولی به جهت بازاریابی انجام دهید ، میبایست به طور دائم میزان در آمد ( فروش ) شما افزایش یابد.

برای مطالعه ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید .
ادامه
99
بارون , walk_in_the_rain
شرکت طراحی سایت ایفانت , efanetco
بازاریابی اینترنتی قسمت اول
بسیاری از کاربران میان واژه های بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی تفاوت قائل نمیشوند در حالی که میان این دو واژه تفاوت های خاصی وجود دارد و میتوان گفت تبلیغات در واقع یکی از اجزای اصلی بازاریابی میباشد. هدف اصلی از بازاریابی این است که بتوان مردم را در درجه اول با شرکت خود آشنا نموده سپس با کالا و خدمات و در نهایت با روش کاری شرکت آشنا نمود یعنی در واقع بازاریابی برای افزایش فروش انجام میشود پس میبایست مردم ابتدا با شرکت شما آشنایی پیدا کنند
ادامه
بارون , walk_in_the_rain
شرکت طراحی سایت ایفانت , efanetco
روش هایی برای کسب و حفظ اعتبار برای نام تجاری


تمرکز بر روی نتایج جستجو در موتورهای جستجوی مختلف به ویژه گوگل یکی از بهترین روش های حفظ اعتبار نام تجاری شما میباشد زیرا از این طریق هنگامی که افراد مختلف برای مدتی طولانی شما را در بهترین رده های نتایج موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل میبینند متوجه میشوند که با شرکت معتبری رو به رو هستند زیرا همه میدانند که قرار گرفتن در رده های بالای نتایج گوگل آن هم برای مدت طولانی به سادگی امکان پذیر نبوده و قطعا شرکت های معتبر هستند که میتوانند به رده های بالا دست یافته و آن را حفظ نمایند . قطعا حفظ رده های بالای نتایج رابطه مستقیمی با حفظ اعتبار نام تجاری شما دارد به همین دلیل برای حفظ رده های سایت خود قوانین و تکنیک های سئو را به خوبی انجام دهید تا هم در رده های بالای نتایج قرار داشته باشید هم در حفظ اعتبار نام تجاری خود موفقیت بدست آورید.

برای مطالعه ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید .
ادامه
بارون , walk_in_the_rain
شرکت طراحی سایت ایفانت , efanetco
آموزش نکاتی اساسی در مورد بازاریابی آنلاین برای افزایش فروش

امروزه افراد زیادی در سراسر دنیا نسبت به فعالیت های آنلاین و راه اندازی کسب و کار از طریق اینترنت خوشبین بوده و به سمت تجارت الکترونیک حرکت میکنند. قطعا بسیاری از این افراد نسبت به روش های درآمد زایی از طریق کسب و کارهای آنلاین اطلاعات کم یا زیادی دارند اما هستند افرادی که نسبت به روش های درآمد زایی در اینترنت هیچ اطلاعی نداشته و به دنبال کشف اطلاعاتی در رابطه با چگونگی افزایش فروش در اینترنت میباشند. قطعا یکی از اولین مسائل و موضوعاتی که به آن فکر میکنند بازاریابی اینترنتی خواهد بود زیرا اکثر افراد میدانند که برای افزایش فروش نیاز به بازاریابی نیازی دائمی میباشد به همین دلیل افراد سعی میکنند در رابطه با چگونگی بازاریابی اینترنتی اطلاعات مفیدی را بدست آورد.

برای مطالعه ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید .
ادامه