دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر و چالوس , universiticlub

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر و چالوس

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر و چالوس , universiticlub

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر و چالوس

378نــــفــــــر
عضو شده اند
378نفر عضو شده اند
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر و چالوسدانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر و چالوسمشاهده کامل مشخصات
19 فروردین 1384
آموزش و تحصیل
گاهی یک کلمه است و گاهی یک لحظه
لیست اعضا تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.

کلوبهای مشابه

  • گروه آموزشی فردانش , fardanesh.ir
  • لوی اشتراوس , levistrauss
  • طبیعت گلستان  , golestan.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر و چالوس , universiticlub
کوچه گردان عاشق
ما ساعتها بچه هامون خیابان گردی کردند که خانه یک سری از عزیزان را پیدا کنند و در هر گشتنی اشاره حضرت بود ، که دلیل من ، دلیل بودن من همین کودک یتیم سرما زده خیابان هاست. دلیل فاطمه ، دلیل حسین ، دلیل همه انبیا و اولیا همین سرمای بی عدالت خیابانها و فراموشی و خواب ما بوده. (سخنرانی موسس جمعیت در مراسم کوچه گردان سال 82)
كوچه گردان عاشق ازسال 1378 همه ساله توسط جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی(ع) با مشارکت وهمیاری دانشجویان و نیروهای مردمی برگزار می گردد. در این برنامه مایحتاج غذایی خانواده های محروم طی مراسمی به در خانه های آن عزیزان برده میشود.

در حال حاضر این مراسم در شکل گسترده درماه رمضان و ایام شهادت حضرت علی(ع) در تهران و سایرشهرستانها برگزار می شود. قصد جمعیت بر این است که در طول سال نیز این برنامه به طور مستمر و در ساِیرنقاط ایران و جهان برگزارگردد. هدف ازاین طرح علاوه بر رفع نیازهای غذایی شکل گیری ارتباط صحیح بین شرکت کنندگان و این خانواده ها و تلاش در جهت رسیدگی مستمر به وضعیت ایشان می باشد.حضرت جنازه ای در نجف نیست که عده ای چنگ به قامت حرم ایشان بزنند و گدای روزمرگیهاشان باشند. حضرت حی ای است جاودانه ، تمام که بیعتش در همین شبهای خونرنگ شکل می گیرد . حضرت حضوری است که هر لحظه و هر جا در گوشه گوشه این شهر ، نه این شهر که این دنیای بی عدالت به دنبال پیروان خودش می گرده.
ارائه دهنده طرح

استادشارمین میمندی نژاد موسس جمعیت امام علی(ع) ارائه دهنده این طرح میبا شندایشان هدف ازاین طرح را پیروی ازشیوه بزرگان دین در زمینه رسیدگی به محرومین و مبارزه با فقر مادی و معنوی عنوان می کنند نام گذاری این طرح به نام کوچه گردان به جهت علاقه و ارتباط معنوی ایشان با حضرت علی (ع) و راه آن بزرگوار می باشد.

آدرس دفتر مرکزی:تهران ، دانشگاه صنعتی شریف ، ساختمان شهید رضایی ، اتاق 6 تلفن: 66165807
ادامه
99