دانشگاه آزاد شهر قدس , univercityshahrehghods

دانشگاه آزاد شهر قدس

دانشگاه آزاد شهر قدس , univercityshahrehghods

دانشگاه آزاد شهر قدس

644نــــفــــــر
عضو شده اند
644نفر عضو شده اند
تالار دانشجویان دانشگاه شهر قدستالار دانشجویان دانشگاه شهر قدسمشاهده کامل مشخصات
31 تیر 1384
آموزش و تحصیل

اعضاء

 • رضـــا , piadepayiz
 • ااا دایــــــﮯ  هـــــــومـــن ااا , ko0ro0sh_kabir
 • اَهـْـورآ کـَنْـعـآن مَـردﮯ بـآاِسـآنــسِـ سْـﮯگـآر , ahoura_kaneane
 • علی اکبر کریمی , pashaco
 • 644 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • دبیرستان های شهرضا , school_sh
 • سیتکو نماینده NIIT , sitcoclub
 • موسسه آموزش عالی شهید اشرفی اصفهانی , ashrafiunivclub
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
دانشگاه آزاد شهر قدس , univercityshahrehghods
پــــــــریـــنـــــــاز پــــــــرنــــــســــس کــــلـــوب , aminor1
اولین عکس العمل مردم در ایران پس از مواجهه با کسی که نیاز به کمک داره !!
ادامه
99
کامنت بنویسید...
محسن ریایی , mohsenraheb
سه شنبه 17 بهمن ، 23:23
سلام
ادامه
شهرام ابراهیمی , ibrahimi_69
شنبه 17 دی ، 17:08
داداجیمی خانی بی خیال . مریضی کاریش نمیشه کرد آره داداش
ادامه
جیمی خان , moloudi2004
شنبه 17 دی ، 16:57
اره بی انصافی کردی، شهرام راس می گه، بعضی وقتا چندتا فحش هم میدن ، که البته عزیزان ببخشید اینو می گم، و اون اینکه که، شما اونجا چه غلطی کی کنی، من بهت گفت اینجوری میشه
ادامه
دانشگاه آزاد شهر قدس , univercityshahrehghods
فکر می‌کنید ضریب هوشی ایرانیان در میان ملتهای جهان چقدر است؟
باهوش ترین انسان تاریخ ویلیام جیمز سایدیس امریکایی در سال ۱۸۹۸ میلادی (۱۲۷۷شمسی) به دنیا آمد .او در یک سالگی نوشتن را یاد گرفت و در ۵ سالگی به ۵زبان رایج دنیا تکلم میکرد و در ۱۱ سالگی استاد دانشگاه هاروارد بود او سر انجام در ۴۶ سالگی در سال ۱۹۴۴ میلادی درگذشت.   جالب توجه اینکه ضریب هوشی او ۲۵۰ بوده است با این توصیف که ضریب هوشی انسان معمولی بین ۸۵ تا ۱۱۵ است و این رقم در انسانهای نابغه بین ۱۵۵ تا ۲۰۰ قرار دارد برای مثال ضریب هوشی گالیله را ۱۸۰ تخمین میزنند و ضریب هوشی بیل گیتس بنیان گذار شرکت نرم افزاری مایکروسافت ۱۶۰ است.      
ادامه
دانشگاه آزاد شهر قدس , univercityshahrehghods
رابطه نماز صبح و سرطان!!
براساس تعدادی از پژوهش‌های علمی انجام شده در مركز پژوهش‌های ملی قاهره، خواندن نماز صبح در زمان مقرر خود، موجب فعال شدن كار سلول‌های بدن و جلوگیری از ابتلاء به ورم‌های سرطانی می‌شود.
دكتر سعید شلبی از اساتید این مركز گفت: پژوهش‌ها موید این مطلب است كه خواندن نماز صبح در زمان خود، به جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی و هم‌چنین تنظیم كار هرمون‌های بدن و گردش خون كمك می‌كند. وی افزود: بر اساس این پژوهش در زمان ادای نماز صبح، تمامی اعضای بدن در اوج فعالیت‌هایشان قرار دارند. به گونه‌ای كه ترشح هرمون‌ها به ویژه آدرنالین كه ترشح آن در ساعت 5 صبح شروع می‌شود، افزایش می‌یابد و به فعال شدن تمامی اعضای بدن و جلوگیری از ورم‌های سرطانی كمك می‌كند.
هم‌چنین هوای پاك صبحگاهی دارای مقادیر زیادی اكسیژن است كه موجب فعالیت قلب، كاهش انقباضات رگ‌های خونی، تنظیم كار هرمون‌ها و بهبود فعالیت حافظه می‌شود.
ادامه
  دانشگاه آزاد شهر قدس , univercityshahrehghods
  رنگی که باعث پیروزی شما می‌شود!!
  محققان اعلام کردند افرادی که از بلوز، کت و یا پوششهای قرمز رنگ استفاده می‌کنند می‌توانند در هر رقابتی که تیم رقیب لباسی به رنگ متفاوت به تن داشته باشد 10 درصد امتیاز بیشتری به خود اختصاص دهند.
  متخصصان معتقدند رنگ قرمز می‌تواند به فرد یا گروه حس اعتماد به نفس بیشتر را القا کرده و در عین حال حس سلطه گری و قدرت را در دیگران نسبت به آنها برانگیزد. این یافته می‌تواند توضیحی بر موفقیتهای بیشتر تیمهای منچستر یونایتد، آرسنال و لیورپول باشد. به بیانی دیگر این نتایج می‌تواند نشان دهد رنگ قرمز باعث ایجاد اعتماد به نفس بیشتری در میان تیمهای موفق و قرمز رنگ به وجود می‌آورد. منچستر و لیورپول در حال حاضر رکورد قهرمانی 18 لیگ را به ثبت رسانده اند در حالی که تیم آرسنال نسبت به تیمهای دیگر تا کنون سیر موفقیت بدون نقصی را در پیش رو داشته است. این مطالعات توسط روانشناسان ورزشی دانشگاه مانستر آلمان انجام گرفته است. این محققان فیلم رقابت دو تکواندو کار را با لباسهای قرمز و آبی به 42 داوطلب نشان دادند. سپس رنگها در این فیلم توسط نرم افزارهای ویرایشی تعویض شدند و فیلم مجددا برای داوطلبان پخش شد. نتایج نشان داد تکواندو کاری که در فیلم رنگ قرمز به تن داشته است 13 درصد امتیاز بیشتر از داوطلبان دریافت کرده است. بر اساس گزارش تلگراف، در سال 2004 محققان دانشگاه دارهام نیز مطالعاتی را بر روی تاثیر رنگها بر روی رقابتهای ورزشی انجام دادند. تحلیل بر روی رقابتهای رزمی‌المپیک مانند بوکس و تکواندو نشان داد نزدیک به 55 درصد از برندگان این رقابتها رنگ قرمز به تن داشته اند. محققان معتقدند این نتایج شواهد آزمایشگاهی قابل قبولی بر تاثیرات منفی رنگ قرمز بر روی رقبا و افزایش اعتماد به نفس در فردی که قرمز را به تن دارد به شمار می‌روند.
  ادامه
   دانشگاه آزاد شهر قدس , univercityshahrehghods
   چگونه دروغگو را تشخیص دهیم؟
   چگونه دروغگو را تشخیص دهیم؟ (تکنیک‌های مورد استفاده پلیس و نیروهای امنیتی)

   کنیک‌هایی که در زیر درمورد تشخیص دروغ و دروغگو برایتان معرفی می‌کنیم، معمولاً توسط پلیس و نیروهای امنیتی استفاده می‌شود. این تکنیک‌ها برای مدیران، کارفرماها و افراد عادی برای استفاده در موقعیت‌های روزمره که تشخیص دروغ از راست به جلوگیری از قربانی شدن برای دسیسه و فریب کمک می‌کند، مفید است.
   هشدار: گاهی اوقات، نادانی بهتر است. بعد از به دست آوردن این علم، ممکن است با فهمیدن اینکه کسی به شما دروغ می‌گوید، آزرده خاطر شوید.

   علائم دروغگویی

   زبان بدن دروغگویی:

   - حالت فیزیکی فرد محدود و خشک می‌شود، دست‌ها حرکت چندانی ندارند. سرعت حرکت دست‌ها و پاها حین دروغ گفتن کندتر می‌شود.

   - کسی که دروغ می گوید، از برخورد چشمی با شما اجتناب می‌کند.

   - دروغ گو دست‌های خود را به صورت، گلو یا دهانش می‌مالد. لمس کردن یا خاراندن بینی یا پشت گوش هم اتفاق می‌افتد.

   ژست‌های احساسی و تناقض

   - زمان و مدت ژست‌ها و حالات احساسی سرعت عادی خود را از دست می‌دهد. ابراز احساسات با تاخیر مواجه می‌شود و ممکن است طولانی‌تر از حالت عادی ادامه پیدا کند و بعد ناگهان متوقف شود.

   - زمان بین ژست‌های احساسی و کلمات متناقض است. مثلاً کسی وقتی هدیه‌ای دریافت می‌کند می‌گوید، "خیلی دوستش دارم." و بعد از گفتن جمله لبخند می‌زند به جای اینکه همزمان با گفتن جمله این لبخند را نشان دهد.

   - ژست‌ها و حالات با بیانات لفظی مغایر است. مثلاً وقتی می‌گوید، "دوستت دارم" اخم می‌کند.

   - وقتی فرد قصد وانمود کردن حالتی دارد، حالات او به حرکات دهانی محدود می‌شود به جای اینکه کل چهره او را تحت تاثیر قرار دهد. مثلاً وقتی کسی به حالت طبیعی لبخند می‌زند، این لبخند روی کل صورت او تاثیر می‌گذارد.

   تعاملات و واکنش‌ها

   - فرد مرتکب دروغگویی، حالت دفاعی به خود می‌گیرد. فرد معصوم چنین واکنشی نخواهد داشت.

   - فرد دروغگو در مواجهه با فرد مقابل خود که از او بخاطر دروغش پرس و جو می‌کند، احساس ناراحتی می‌کند و ممکن است سر یا بدنش را از او برگرداند.

   - فرد دروغگو ممکن است ناخودآگاه اشیائی (کتاب، فنجان قهوه و امثال آن) را بین شما و خودش قرار دهد.

   زمینه لفظی و محتوا

   - دروغگو ممکن است از کلمات خود شما برای پاسخ به سوالتان استفاده کند. وقتی از او می‌پرسید، "آخرین شیرینی را تو خوردی؟" دروغگو جواب می‌دهد، "نه من آخرین شیرینی را نخوردم".

   - دروغگوها گاهی اوقات با بیان عبارات و جملات مستقیم از بیان دروغ اجتناب می‌کنند. به جای اینکه مستقیماً چیزی را رد یا انکار کنند در لفافه سخن می‌گویند.

   - فرد متهم به دروغگویی معمولاً بیشتر از حد طبیعی حرف می‌زند و برای متقاعد کردن شما جزئیات غیرضروری به آن اضافه می‌کند. آنها از سکوت و مکث میان صحبت‌ها احساس ناراحتی میکنند.

   - دروغگو با لحنی یکنواخت و خسته کننده حرف می‌زند و معمولاً از ضمایر استفاده نمی‌کند.

   - کلمات او به آهستگی بیان می‌شوند و گرامر و ساختار جمله‌هایش ممکن است مشکل دار باشد.

   سایر علائم دروغ:

   - اگر باور دارید که کسی دروغ می‌گوید، موضوع صحبت را سریع عوض کنید. فرد دروغگو خیلی از این مسئله استقبال می‌کند و بحث جدید را با آرامش و اشتیاق بیشتری دنبال خواهد کرد. فرد دروغگو علاقه زیادی به عوض شدن بحث دارد درحالیکه کسی که حقیقت می‌گوید از این تغییر ناگهانی موضوع بحث گیج می‌شود و دوست دارد که بحث قبلی را باز دنبال کند.

   - دروغگو برای اجتناب از یک موضوع خاص به شوخی و خنده روی می‌آورد.

   نکته پایانی:
   مشخص است که داشتن یک یا دو مورد از این علائم کسی را دروغگو نمی‌کند. رفتارهایی که در بالا ذکر شد را باید درمقایسه با رفتارهای نرمال شخص مورد نظر بسنجید.
   ادامه