سلام بانو , salambano

سلام بانو

سلام بانو , salambano

سلام بانو

مطالبدوستان 1
سلام بانو , salambano
شلوار سفید را با چه لباس هایی ست کنیم
در لباس سفید آرامشی وجود دارد که اغلب افراد به دنبال انتخاب آن هستند. با پوشیدن لباس های سفید همیشه می درخشید. در این مطلب می خواهیم چند نمونه ست لباس با شلوار سفید را برای شما معرفی کنیم.

از آنجایی که رنگ سفید یک رنگ خنثی است و تا حدودی می توان با هر لباسی پوشید، کار ساده است. ولی در این بحث می خواهیم نمونه هایی را به شما معرفی کنیم که با شلوار سفید جذابیت زیادی دارند و با استفاده از آنها، در مجالس مهمانی می توان استفاده کرد. این سبک لباس پوشیدن، می تواند برای شما یک ایده سریع و در عین حال شیک باشد. با سلام بانو همراه باشید، تا این ست های زیبا را با هم ببینیم.
ادامه
99
سلام بانو , salambano
تاج سر نامزدی افی Effie Headband
این تاج سر نامزدی الهام گرفته شده از اشکال طبیعی و متحرک در طبیعت (LA) است. مبنای طراحی تیم جاستین و تیلور (Justin & Taylor) قالب مدل های خود بوده و با توجه به بدن مدل های خود طراحی کرده اند. طراحی آن به این صورت است که در رشته های مو پیچیده و با آنها ادغام شود و موهای ترکیبی با جواهرات داشته باشند. جواهرات استفاده شده کریستال و مروارید آب شیرین است. یک پیشانی بند خیره کننده و محکم شده از نوار ساتن عاجی رنگ. این تاج سر نامزدی برای خانم هایی طراحی شده است که می خواهند مدل های موی خود را با تاج سر خود تکمیل کنند. با ترکیب این تاج و موهای خود، نمایی خیره کننده به چهره خود می دهید.

نکته ای قابل توجه است، در جنش نامزدی از تاج های بزرگ برای سر عروس خانم ها استفاده نمی شود. این تاج می تواند در جشن عروسی برای ساقدوش ها به کار رود.

منحصر به فرد

ساخته شده توسط تیلور

سنگ کریستال، مروارید آب شیرین، شیشه و نقره اندود

دست دوز

هد بند افی (Effie Headband)

رنگ نقره ای

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی هر یک کلیک کنید.
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج سر فلین Flynn Comb
یک تاج سر همراه با مروارید و کریستال شیشه ای بر روی سر شما، نمایشی از زیبایی برای شما به ارمغان می آورد. زیبایی همیشه در زیاد بودن و در شلوغی نیست. حتما نباید یک تاج بزرگ و شلوغ باعث زیبایی شما شود. طراحی زیبا در کنار سادگی، خاص بودن را به شما هدیه می دهد. تاج سر فلین Flynn Comb یکی از انواع این زیبایی است. از این تاج سر می توانید به عنوان تاج نامزدی و یا تاج ساقدوش ها نیز استفاده کنید. اگر به عنوان تاج عروس استفاده می شود، ساقدوش ها نباید تاج داشته باشند. زیرا این تاج کوچک است و هر تاج دیگری برای ساقدوش ها از آن بزرگتر می شود! ولی این نوع تاج کوچک انتخاب خوبی برای نامزدی و یا ساقدوش ها است.

این تاج به خوبی می تواند یک مکمل مناسب برای طراحی مدل موی شما باشد. ساختار آن به گونه ای است که برای نگه داشتن و طراحی موها می توان از آن بهره برد. انتخاب یک تاج سر کوچک می تواند راحتی را در طول مراسم عروسی به همراه داشته باشد.

منحصر به فرد بودن

مروارید آب شیرین، کریستال شیشه ای، پلی استر ارگانزا و صفحه طلایی رنگ (Goldtone plate)

طلایی رنگ
ادامه
سلام بانو , salambano
تور بلند و پوشاننده Curving Periphery Veil
تور بلند و پوشاننده از سر تا روی زمین که به صورت کامل بدن را در بر می گیرد و در کناره های آن نواری حلزونی مانند قرار داده شده است. از پشت کامل بدن را می پوشاند و تحسین همگان با خود دارد. از پاریس توسط دبرا مورلند (Debra Moreland) طراحی شده است. از پارچه توری ابریشمی نازک، ابریشم مصنوعی و شانه روکشدار ساخته شده است. این تور بلند در امریکا تولید می شود. این تور بلند همراه با لباس عروس می تواند زیبایی خاصی به شما در مجلس عروسی بدهد. حتما ایده استفاده از تور عروس را برای طراحی لباس خود بررسی کنید. این سبک از طراحی لباس عروس ظاهر یک پرنسس را به شما می دهد. با سلام بانو همراه باشید؛ تا تصاویر این مدل تور عروس را با هم ببینیم.

این سبک با سنگ آرایشی کرستال آماده شده است. شامل ۱۷۴ کریستال تعبیه شده بر روی توری آن.

این لباس و تور به صورت سفارشی ساخته می شود و عرضه بین المللی ندارد. کسانی که آن را سفارش می دهند، حدود ۶ تا ۷ هفته برای آماده شدن آن باید انتظار بکشند.

رنگ عاج
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج نگین منگوله دار Jeweled Tassel Halo
با یک بند نگین منگوله دار و بست کریستال ارگانزا، همراه با روبان ساخته شده است. این هنر خیره کننده با الهام گرفتن از ترکیب لوازم غیر معمول و نا متعارف با چهره یک حوری و فرشته تولید شده است و چهره ای خاص به اشخاصی که آن را بر سر می گذارند، می دهد. این تاج منگوله دار که از نگین ساخته شده، برای عروس خانم هایی که لباس عروس نگین دار می پوشند، مناسب است. سبک است و از سر نمی افتد. ظاهر خاص آن بر نوع طراحی موها تاثیر دارد و باید با توجه به این تاج منگوله دار مدل داده شود.

طراحی خاص این مدل می تواند برای هر نوع استایلی در عروس ها مناسب باشد. سادگی نسبی آن برای خانم هایی که با بزرگی و حجیم بودن تاج عروس مشکل دارند، کاملا هماهنگ است. از ویزگی های این تاج عروس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

منحصر به فرد

ساخته شده توسط شرکت الیویا هد پیسز (Olivia Headpieces)

کریستال شیشه ای، ارگانزا، پلی استر، ابریشم مصنوعی و چند نوع فلز دیگر

دست ساز در کانادا

رنگ نقره ای
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج آکانتا Akantha Crown
این تاج توسط سازنده و طراح جنیفر وود (Jennifer Wood)، در شرکت میگنون هند مید (Mignonne Handmade) ساخته شده است. اجزای آن به صورت سفارشی و اصل است؛ که کاملا به وسیله دست و با دقت بسیار زیاد ساخته می شود. اندازه آن کوچک بوده و به صورت انبوه به فروش می رسد. این کریستال و تاج کوارتز آراسته است و با یک ربان ابریشم در اطراف آن، تکمیل کننده است. این سبک می تواند یک انتخاب خوب برای عروس خانم های خوش ذوق باشد. برای جشن عروسی خود به این سبک تاج سر زیبا فکر کنید. نوعی مجلل و سبک که می تواند از افتادن، سنگینی و خستگی جلوگیری کند؛ در حالی که زیبایی، جذابیت و لوکس بودن خود را حفظ کرده است.

منحصر به فرد

توسط شرکت میگنون ساخته شده

کاملا دست ساز

برنج، کواترز، کریستال شیشه ای، ربان ابریشم

ساخته شده در امریکا

طلایی رنگ
ادامه
سلام بانو , salambano
گل سر عروس با استفاده از پر
بسیاری از تازه عروس ها علاقه ای به استفاده از تاج عروس و یا حلقه سر عروس در لباس عروس خود ندارند. ترجیح آنها استفاده از گل سر عروس است. سلیقه ای خاص و بسیار زیبا. البته باید به این موضوع توجه کرد که برای استفاده از گل سر باید انتخابی متناسب با لباس خود داشته باشید. این کار با کمک دیگران و بخصوص فروشنده مزونی که لباس را از آنجا تهیه می کنید، بسیار کار آمد است.

نوعی از گل سر که زیاد استفاده می شود، گل سرهایی است که همراه با پر ساخته می شود. همواره گزینه پر یک المان زیبا و شکیل در لباس عروس ها و لوازم جانبی آن ها بوده است. فراخوانی زنانگی از عهد قدیم. پرهای زیبا در لباس ها از دوران قدیم با زنان درآمیخته و همچنان زینت بخش آنها است. نمونه هایی زیبا، الهام گرفته از عهد قدیم و دکوراسیون مو، با گل سرهای پردار آماده است تا چشمان شما را جذب کند. در این پست قصد دارم نمونه هایی از گل سر عروس را برای شما به نمایش بگذارم. طرح ها و ایده های ناب که امیدوارم برای شما هم جذاب باشد. اجزایی که در این گل سرها استفاده شده، عبارتند از: گل عاشقانه کلاهدوزی، تور ابریشمی، پارچه تکه دوزی (گیپور)، توری راشل، پر شترمرغ، پر طاووس و مروارید طبیعی و شیشه ای.
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج گل و حلقه گل سر عروس
حلقه گل سر عروس می تواند ترکیبی از گل ابریشمی با تزئیانت روی آن، سنگ کریستال، مروارید آب شیرین، حلقه های نگین دار، نوار فلزی سنگ مصنوعی بی رنگ، زنجیرهای تزئینی و پرهای پخش شده روی آن باشد. تورهای قیطانی از طلا، نقره، برنز و یا مس به شکل پایه ای، برای حلقه ساخته می شوند. پرهای پخش شده و چسبانده شده ( به صورت جدا جدا و بی رنگ)، روی تورهایی به صورت پیچیده، زیبایی منحصر به فردی به تاج و حلقه گل می دهد. طراحی ظریف، همراه با عمق جزئیات و کار خوب حس غریبی از یک حلقه گل سر عروس به وجود می آورد؛ که شما را به یک شاهزاده خانم دوست داشتنی و متفاوت تبدیل می کند.

تور هماهنگ با تاج گل گزینه ای اضافی برای حلقه گل سر عروس می تواند باشد. به این موضوع توجه داشته باشید که حلقه گل سر عروس برای پایین نگه داشتن موها مفید است. بسیاری از عروس خانم ها به این حلقه ها علاقه بیشتری نسبت به تاج های سر دارند. زیرا نگه داشتن آنها بر روی سر بسیار راحت تر از نگهداری تاج است؛ خصوصا زمانی که تاج سر سنگین و بزرگ باشد.

نمونه هایی از این تاج گل و حلقه گل عروس در زیر به نمایش گذاشته شده است و دید جدیدی به شما می دهد.
ادامه
سلام بانو , salambano
تزئین کادوی عروس و جعبه های آن
هنوز هم رسم هایی وجود دارد که کادوهایی که به عروس یا داماد و یا به خانواده ها داده می شود، تزئین می شوند. مثلا کادوهایی که در شب حنابندون، به عروس و خانواده عروس پارچه هایی هدیه داده می شود و از این دست کادوها. معمولا توجه زیادی به زیبایی این کادوها و تزئین کادوی عروس می شود و زمان زیادی برای طراحی و زیباتر کردن آنها صرف می شود. گاهی این تزئینات با هم هماهنگ و یک رنگ هستند و گاهی از طرح های متفاوت و ترکیبی استفاده می شود.

یکی از این سختی ها، انتخاب ظاهر جعبه و یا انتخاب نوع تزئین کادوی عروس است. جدا از ساخت آنها، پیدا کردن طرح مناسب برای تزئین کادوی عروس، زمان بر و سخت است. همه ما فکر می کنیم که طرح های زیادی در ذهن داریم! ولی هنگامی که به شروع ساخت جعبه و تزئین آن می رسیم، چیزی در فکرمان نمایان نمی شود. اگر شما هم در این فکر هستید، طرح های زیر را مد نظر بگیرید. تزئینات مختلفی برای کادوها در اختیار شما قرار داده ایم؛ تا کمی به انتخاب های شما کمک کرده باشیم.
ادامه