سلام  بانو , salambano

سلام بانو

سلام  بانو , salambano

سلام بانو

مطالبدوستان 1

95/06/29 20:00

کت و شلوار واجب در کمد مردان

سه ست کت و شلوار واجب برای کمد مردان
کت و شلوار یک همراه همیشگی برای مردان است. اگر شما هم به فکر خرید کت و شلوار هستید، بهتر است نکات این مطلب را مرور کنید؛ چرا که پوشش شما در برخورد دیگران با شما تاثیر به سزایی دارد.

مشکی، اما تک دکمه
یک کت و شلوار خوش دوخت مشکی ساده، برای یک مرد همیشه برازنده خواهد بود؛ چون علاوه بر سادگی و متانت، همه ویژگی‌های لازم برای حاضر شدن در مراسم رسمی و قرارهای بسیار مهم کاری را یکجا دارد. به شرط این که هماهنگی آن را با استفاده از رنگ‌ها و طرح های نامناسب از بین نبرید و فقط به پوشیدن پیراهنی کلاسیک و سفید رنگ، همراه کراوات یا پاپیون مشکی مخملی، برای تکمیل این استایل شیک مردانه بسنده کنید. آراستگی کت و شلوارهای تک دکمه به شما اجازه می دهد تا مدت ها برای خوش پوش بودن روی آن حساب و با پوشیدن یک جفت کفش مردانه بند‌ دار کار را یکسره کنید.از طرفی کت های مشکی تک دکمه بسادگی با شلوارهای خاکستری خوش دوخت، کفش و کمربند مشکی رنگ به خوبی ست می‌شود.

کت و شلوار سه تکه طوسی، یک ست همه‌ کاره
اگر در میان لباس های کمد خوش پوش‌ترین مردان دنیا خوب بگردید، حتما با یک دست کت و شلوار سه تکه طوسی مواجه خواهید شد. انتخابی چند‌ کاره که ضمن کاربرد در قرارهای کاری، بر تن یک تازه داماد هم برازنده خواهد بود. این ست کلاسیک، همراه جلیقه، همه فاکتورهای لازم برای تبدیل شدن شما به یک جنتلمن واقعی را دارد. به علاوه این‌ که جلیقه و شلوار آن بدون کت و با هماهنگی پیراهنی سفید با آستین‌های تا زده و نیم بوت های چلسی، خوش پوشی شما را کاملتر خواهد کرد.

کت و شلوار سرمه ای، یک همراه همیشگی
یکی از پرکاربردترین و انعطاف پذیرترین رنگ هایی که می توانید در کت و شلوار برای خود انتخاب کنید، سرمه‌ای است. انتخابی که بهتر است کت آن چند دکمه و یقه آن درزدار باشد و با انواع پیراهن های سفید و آبی روشن هماهنگ شود. این ست مردانه سرمه ای را که از عروسی تا محل کار همراهی تان می کند، می توانید با پوشیدن کفش قهوه ای یا مشکی کاملتر کنید؛ یا از انواع اکسسوری های مشکی رنگ، برای جلوه بیشتر آن استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که نوع دوخت و تن خور این رنگ کت و شلوار در خوش پوشی و حسن ‌انتخاب شما حرف اول را می زند.
99
    آخرین مطالب سلام بانو
    پوست سالم و درخشان حتی در زمستان تاثیر گذاری خوب با ۷ روش علمی ثابت شده آموزش تردستی های ساده و معروف ۱۱ راز نهفته در انیمیشن های معروف مواردی که چشم ها درباره سلامت شما می گویند چگونه در ۵ دقیقه از شر سردرد خلاص شویم؟ زندگی طولانی با خم و راست شدن نکات روانشناسی در برخوردهای روزمره فیلم های انیمیشن و تبدیل حیوان به انسان بازسازی آشپزخانه در کمتر از یک ساعت راه های شناسایی کیف تقلبی طراحی راه حل های ساده خلاقانه ۱۰ نکته برای تمیز نگه داشتن خانه شما آب کردن سریع چربی شکم با یک روش جامع تصاویر اتاق خواب در سراسر جهان همراه با ایران تاریخچه حلقه ازدواج و ایران کاشت سبزه و انواع دانه ها استایل های زیبا برای خانم های با حجاب نکته های مهم شیک پوش بودن ست کردن لباس را چگونه است؟ شلوار سفید و ست کردن آن کت و شلوار واجب در کمد مردان گیره مو Esmerelda Bobbies حلقه گل رز Rosa Halo تاج سر نامزدی افی Effie Headband تاج سر فلین Flynn Comb تور بلند و پوشاننده Curving Periphery Veil تاج نگین منگوله دار Jeweled Tassel Halo تاج آکانتا Akantha Crown کفش عروس پاشنه بلند