امین پرشیان   , perspolis_ghahreman

امین پرشیان

فریاد ارسالی با موبایل
 وقتی قطع شده و کاری از دستم بر نمیاد.
امین پرشیان   , perspolis_ghahreman

امین پرشیان

مطالب

89/03/22 15:27

مدل های مختلف پرده بكارت دخترا و پارگی آن....

مدل های مختلف پرده بكارت دخترا و پارگی آن..... واسه بزرگسالان..
سلام این واسه سوال یكی از دوستان بود  امیدوارم جواب رو كامل گرفته باشی و آسیبی نبینی
@};-@};-@};-@};-
سلام دوست خوبم :ممنونم از موضوع بسیار مهمی که مطرح کردی . من توی این پست اطلاعاتی کلی در مورد پرده بکارت خواهم داد , توضیحی که داده می شود به نقل از دانشنامه ویکیپدیا است . در پست های بعدی اگر مایل بودی توضیح تخصصی بیشتری در مورد پرده بکارت شخصا خواهم داد .
پردهٔ بکارت بافت نازکی‌ست از جنس مخاطی که ورودی مهبل را به صورت ناقص می‌پوشاند. فرج جنین در مراحل اولیه رشد کاملاً بسته‌است و به مرور لایه‌های پوستی به صورت ناقص از هم جدا می‌شوند و پردهٔ بکارت را تشکیل می‌دهند. این عضو شکل ثابتی ندارد و در بسیاری از زنان از ابتدا وجود ندارد.
با اولین نزدیکی این پرده پاره می‌شود و بدلیل پاره شدن مویرگ‌های روی آن خونریزی صورت می‌گیرد. که با درد همراه است. البته میزان این درد بسته به نوع پرده و سن زن متفاوت است. در سنین پایین که دستگاه تناسلی رشد یافته نیست ممکن است همراه با پارگی بخش‌هایی از مهبل باشد.

پرده‌های بکارت شکلهای گوناگونی دارند که اصلی ترین آنها بدین قرارند:حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.مثلثی - شایع‌ترین نوعمُشَبَک - در این حالت پرده بکارت سراسر مدخل مهبل را پوشانده ولی دارای چندین روزنه‌است.بدون منفذعدم وجود پرده به طور طبیعیدندانه‌دارپرده بسیار محکمنام پردهٔ بکارت از تصور نادرستی سرچشمه می‌گیرد که وجود آن را نشان نبود رابطهٔ جنسی می‌داند. این باوری نادرست است، زیرا برخی بدون آن متولد می‌شوند و به ویژه در مورد پرده حلقوی قابل اتساع، هم با وجود دخول جنسی پوسته کماکان حفظ می‌شود[۱]. با این وجود در برخی کشورها، از جمله در ایران و تعدادی از کشورهای اسلامی، به این پرده به قدری اهمیت داده می‌شود که عده‌ای با عمل جراحی پوستهٔ پرده را شبیه‌سازی می‌کنند. لازم به ذکر است که پرده بکارت ممکن است در موقعیت استاندارد از نظر عمق نباشد و حتی گاهی اوقات با دخول جنسی پس از مدتها نیز پاره نشود[۲] که خود نیاز به جراحی کوچک جهت برداشتن آن دارد.

دوست خوبم اگر به اطلاعات بیشتری نیاز داشتی یا مورد خاصی را می خواستی مطرح کنی , من در حد تخصص خودم به آن پاسخ خواهم داد ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست داشتن افسانه نیستبیا , باورش کنیم
LOVE AND LIGHT
امین پرشیان

99
    کامنت بنویسید...