بـــــــانـــــو , melika92

بـــــــانـــــو

 دلــَم می خواهـَد خـودَم باشــم  اَمــا بی خود نَباشــم...!
 بـــــــانـــــو , melika92

بـــــــانـــــو

مطالب

92/06/27 21:09

چگونه کفش مان را تزیین کنیم ....

چگونه کفش مان را تزیین کنیم ...

1 با استفاده از سنگ های تزئینی که از خرازی تهیه می کنید و چسب، مانند این نمونه ظاهر جدیدی به کفشتان بدهید. 2
گل های چرمی برای تزیین کیف و کفش ها مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین از این گل ها برای تزیین تل و تاج هم استفاده می کنند. یک روش بسیار ساده و راحت ساخت گل با چرم به این قرار است.
- ابتدا الگوی گل را در سه اندازه مختلف کوچک تا بزرگ روی کاغذ بکشید. سپس الگو را روی چرم مورد نظرتان پیاده کنید و با قیچی آن را برش بزنید.
- گل کوچک چرمی را به پشت برگردانید و یک مهره یا مروارید وسط آن بچسبانید.
- گلبرگ ها را به مهره بچسبانید.
- کار چسباندن گلبرگ ها را به ترتیب انجام دهید تا نظم گل حفظ شود.
- این گل چرمی را داخل الگوی گل دوم که سایز متوسط دارد بگذارید و با گلبرگ های گل دوم همین کار را انجام دهید.
- سپس نوبت به گل سوم می رسد که از بقیه بزرگتر است. گلبرگ های این الگوی گل را هم به گل توپی که دارید بچسبانید. 3 درست کردن گل با روبان های رنگارنگ هم می تواند کفشتان را زیبا کند.
. می توانید با تعدادی از گل ها نیز حلقه گلی برای دور مچ پای تان درست کنید.
4 با کمی رنگ و منجوق یا سنگ های کوچک تزئینی که در هر خرازی ای پیدا می شود کفش های از کار افتاده را نو کنید.
. .
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب بـــــــانـــــو
پشـت یِ نـیـســـان آبـی نوشـته بود : خرید آهن آلات... برای کشف اقیانوس های جدید باید جرات ترک ساحل را داشت... وقتی حستو گفتی ، وقتی گفتی به چی حساسی ، از چی ناراحت... دلخسته ام از شهر نامردی و رندی ها پایان خوبم باش،... tafalodet por az noooooooooooooooooor :-*:-* بر سر برهان نظم ، افتاده در شهر اختلاف دکمه هایت... دور ریختنی هااااااااااااااااااااااااااااااا :) ... اگر خداوند را می خواهید بجویید در زمین و آسمان نیابید... ای کاش آن کوچه را دوباره ببینم آنجا که ناگهان یک... مستجاب است دعا گوشه‌ی شش‌ گوشه‌ی تو حـــرمت عـــــرش... چگونه کفش مان را تزیین کنیم .... رفتم تو یه وبلاگ تا صفحه باز شد نوشت اسمتو بنویس... برای ریحونم هیچــــــــ عینکیـــــــــــ .... من بچه بودم آرزو داشتم مادر بزرگم بزاره دستگیره چرخ... چ دختر ماهی:x بس که ویران بود، دیگر جای ویرانی نداشت بارها سیلاب... کلافــــــــــــــــه کردی مـــــــــــــــــرا !... یک روز دری به تخته می خورد !... مـــــن.... سمش را نمی دانست حتی نام بچه هایش را.... بعضیـــــا میگن "عزیــــــزم" انگار فحــش دادن، ولی... به تـــو فکر هم نکنم.... تو چین اگه شکست عشقی بخوری دهنت سرویسه .... ریحانه ی صبور پر بزن تو را بال، چادرت است پر از عطشم مرا تو دریایی کن سرشار از احساس و تماشایی... دلیــ دارم در آتش خانه كردهــ میانــ شعلهـ هــا كاشانهـ... خــود را كبــوتر حــرمت فــرض مے كنــم .... خدایا من اگـر بد كـنم تو را بنده دیگـر بسیار استــــ.... عشق هایت را مثل كـانال تلویـزیـون عوض می كنیـــــ…...