مصطفی یحیوی , iran_power

مصطفی یحیوی

 شهید مطهری : دموکراسی در اسلام یعنی انسانیت رها شده و در غرب یعنی حیوانیت رها شده . ( آینده انقلاب اسلامی ایران / ص 272)
مصطفی یحیوی , iran_power

مصطفی یحیوی

مطالب تصاویر 185دوستان 4

89/07/30 18:15

روابط جنسی زنان غربی با حیوانات ....

روابط جنسی زنان غربی با حیوانات ... بسیار مهم
***بسم الله الرحمن الرحیم***...........حیا زدایی تعمدی ی حاکمین غربی از زنان شیعه برای اسقاط نظام اسلامی....
سخنرانی دکتر عباسی مکتوب شده با دخل و تصرف ، برگرفته از کلیپ صوتی از وبلاگ مبارز. آدرس کلیپ صوتی کوتاه سخنرانی دکتر عباسی جهت دانلود : http://mobarezclip.ir/?p=2626

دیروز خبری را اخبار ساعت چهارده تلویزیون خودمان خواند. آن گروهبانی که تجاوز کرده بودند پنج نفری به آن دختر چهارده ساله در جنوب بغداد ، پنج نفر به آن دختر نوجوان در جلوی چشمان پدر و مادر و خواهر کوچکش بهش تجاوز کرده و همه آنها را تیر باران کرده بودند. رهاورد دمکراسی و رهاورد حقوق بشر غربی همین است و هیچی غیر از این نیست. انسان مستی که ماشین جنگی خود را در دست گرفته این را از زن می فهمد !  ( تجاوز به او)... من نزدیک ده سال است که دارم مانیتورینگ می کنم که ببینم این فمنیست های وطن نما چه حرف جدیدی برای زن دارند. سه ، چهار نکته را چسبیدند : سهم الارث ، خانمها بدون اجازه شوهرشان بروند بیرون از خانه ، مساله شهادت خانمها در دادگاه و دو سه تا نکته دیگر. همین سه چهار نکته را چسبیدند از بین یک میلیارد موئلفه مثبتی که قرآن به زن و مرد مسلمان داده ، همه آنها را رها کردند و چسبیدند به این سه چهار تا ! ...تعدد زوجات : همین چند روز پیش روانشناسی ی کاپلان و سادوک ( دو روانشناس بزرگ جهانی) را می دیدم ،  دوره دو جلدیش را ، این کتاب یک کتاب روانپزشکی هست که در هزار و نهصد و نود و دو تحقیقاتش صورت پذیرفته و در سال هزار و نهصد و نود و شش منتشر شده است. این کتاب می گوید صد در صد مردان امریکا بعد از ازدواج روابط آزاد جنسی دارند یعنی تعدد زوجات دارند !!! این کتاب جامعه شناسی نیست ، کتاب دینی نیست ، این یک ، کتاب علمی ی علم مطلق و محض در مورد روانپزشکی است ، می خواهد اختلالات جنسی بگوید/. خارج از نظام خانواده صد در صد مرد غربی روابط آزاد جنسی دارد !!! ، در واقع جدا هم نمی کنند که بگویند نود و نه ممیز نه درصد !  حالا در بین ده هزار مرد ایرانی یه  دو نفر هم رفتند مثلا یک زن دیگر هم گرفتند ، وای که چه فریادی می زنند ؛ خوب ، این توهین به مرد ایرانی است. حق زنان ؟ خوب حق مردان چی ؟


 کدام مردی را شما می شناسید که گله گی کرده و مثلا رفته دو تا سه تا چهار تا زن گرفته است ؟ این هم یک فرهنگی دارد ، یک حکمتی دارد که آن مساله دیده شده است.  غربیها و نوکران داخلی در مورد اسلام می گویند :  اندیشه قرون وسطایی ی متحجر ! در حالیکه  شما ( غربی ها) متحجرید که صد در صد مردان مدرن در آن جامعه ،  بیرون نظام خانواده از یک تا هزاران زن د دارند ! و همان جا کاپلان و سادوک می گویند شصت درصد زنان غربی تعدد همسر دارند ، یعنی چی ؟ یعنی بعد از اینکه خانواده تشکیل دادند روابط آزاد جنسی دارند !!! ببینید دشمن حساب شده کار می کند. چند سال است که مدام زنان کارگردان ایرانی را در غرب بالا می برند ؛ دختر ایرانی در کانادا می شود دختر شایسته ، ملکه زیبایی ، جایزه نوبل به آنها می دهند و از این گونه بازیها در می آورند. چرا ؟ چون اساس تفکر و اندیشه و رفتار شیعی در حیاست ، برای نابودی شیعه باید رفت سراغ زنان و دخترانشان و در ساختار زندگی زنان و دختران شیعه باید حیا را از آنها گرفت. شاه بیت فمنیست یک جمله است ؛ در کتابهای خودشان می نویسند ، این حرف من نیست ؛ فمنیست یعنی ساختار حیا کشی. فمنیزم یعنی روش و قاعده و شیوه که در آن حیا هیچ جایی ندارد. حالا سه تا چهار تا مساله را چسبیدند و هی مدام هم فقهای ما ، خانمهای عالم و متدین ما ، مسئولین ما می گویند به خدا سهم الارث فلسفه اش این است ! چه دفاعی دارید می کنید ؟ چرا خجالت می کشید بگویید که شما ( غربی ها) متوسط فیلم سینمایی پورنو و سکسی که حیوانها (خصوصا سگ) با زنانتان عمل جنسی انجام می دهند بالای بیست هزار ساعت است !!! تولید فیلم سینمایی هالیوود چند تاست ؟ نهصد تا. آنها می دانند ما حجب و حیا داریم در گفتن اینها. این آمارشون است که خود اف بی ای دارد منتشر می کند که زن را حیوان می گیرید.


 تعدد زوجات کاپلان و سادوک ، تمام دانشگاههای دنیا اینرا تدریس می کنند. صد در صد مرد غربی و شصت درصد زن غربی بیرون نظام خانواده تعدد زوجات دارند ! حالا اسلام عزیز رو گذاشتند جلو و هی بهش می کوبند !  شما غربی ها چند صد تا شبکه تلویزونی پورنو دارید ؟ مرد و زنتون مثل حیوان ، عین همین الاغ هایی که در بیایان و خیابان می ایستند و عمل جنسی انجام می دن ، عمل جنسی انجام می دهند !  و...  حالا هشت مارس تشکیل می دهند که برای اینکه زن را به درجه تعالی ( تقلیلش به یک حیوان مطلق جهت بهره برداری جنسی ی مطلق !) برسانند ، روسریش از سرش بردارند و مرد هم شش تیغه بکنه و مشروبی هم بخوره ! انسان آرمانیشون جیمز باند است. بیست و یک فیلم جیمز باند ساختند. این اصلا فیلم سینمایی عادی نیست بلکه سیاست غرب را نشان می دهد. در این سی و پنج سالی که جیمز باند ساخته شده است بیست و یک فیلم سینمایی دارد. سه چیز در این بیست و یک فیلم سینمایی را ثابت می بینید. اول قمار : یعنی در تمام این قسمت ها جیمز باند یک قمار باز حرفه ای است. می شیند در آن کازینوها و قمار می کند . دوم  اینکه در اوج عملیاتشون زیباترین شیشه ها و بطریهای وتکا ، دیسی ، آرگو و هزار جور کوفت و زهر مار و ادرار بچه را می ریزند در آن شیشه ها و می خورند و مست می کنند و  روابط جنسی آزاد ؟ شما غیر از این که هیچی ندارید. انسان متعالیتون این است ؟؟؟!!! و ... حیات طیبه (اسلام) را باید به بشریت معرفی کنیم و راه معرفی اسلام به بشریت این نیست که خجالت بکشید ( ای مصلحین ناب) از اینکه باطل را در همه ابعادش ( سکس با حیوان و ...) معرفی کنید. همه باطل را با همه قواره اش باید معرفی کنیم و... و در مدل زندگی انسان الهی ما ماه رمضانمون که می شود  هشتاد درصد آمار جرم می آید پایین و این هم در حالی است که دین هنوز در جامعه پیاده نشده !!! ...

نکات مرتبط بسیار مهم از یک اندیشمند اسلامی(نصرت الله جمالی) با حذفیات :امروزه در غرب، زن ابزاری بیش نیست؛ حیثیّت انسانی زن به طور کامل از بین رفته است. اینقدر شخصیت زن لگد مال شده که در حقیقت زن به عنوان" گوهر" جهان هستی، "مادر" جامعه ی انسانی، "دُردانه" ی وجود گیتی و سرآمد مخلوقات هستی و منبع عشق، لطافت و زیبایی خالق جهان، در غربستان غروب کرده و حقوق انسانی و انسانیت او، مطرح نیست؛ زن وسیله ای شده: از دوران بردگی و کنیزی صد مراتب پایین تر و حقیرتر، توسری خورتر ؛ پوشش و روسری را از او گرفته اند و بد بخت تر از زن شرقی شده است، توسری خور و لت و کوب شدن وجودی نه جسمانی. اگر در بعضی مناطق شرقستان، زن را با مشت و لگد مورد ضرب و شتم قرار می دهند، در آنجا او رااز همه چیز ساقط کرده اند و اگر بخواهیم محترمانه بگوییم از او وسیله ای همچون تشناب و مستراح ساخته اند که از دهان او شروع ( ادرار به دهان زنان غربی از سوی مردان غربی) می شود تا همه وجود زنانگی اش. اگر نگاهی به کانال ها ی تلویزیونی غرب انداخته باشید، باور تان می شود چه می گویم. بدبختی این است که این غربی های غرق در لجن شهوت پرستی می خواهند حقوق زن را به ما بیاموزند !!  آنها زن را از زنیّت انداخته ، مادری را از او گرفته و وسیله لذت جویی قرار داده اند و باعریان و لخت کردن در جلو دوربین های فیلم برداری از او حیوان و جانداری برای بهره بری جنسی ساخته اند.

در واقع مقام زن را از مقام انسانی به پست تر از حیوانات و چهار پایان تنزل داده اند.شما در کجا حیوانات را به این زشتی در مسایل جنسی دیده اید که غربی ها از زن امروز ایجاد کرده اند. آیا اینطور که غربی ها از زن ساخته اند هیچ دین، آیین و مکتبی می پذیرد که انسان تا این درجه به پستی برسد که هم نوع خود را تا این حد به رذلی و فرومایگی بکشاند و نام آن را پیشرفت و ترقی بگذارد؟ اگر شما به فیلم هایی که بیش از نیم قرن پیش در غرب ساخته شده و بهتر بگویم به دوران فیلم های صامت ( بی صدا) بر می گردد، بنگرید، زن عریان امروز غربی دیده نمی شود فقط سر او باز و بی روپوش ولی تنش پوشیده است .امروز چی؟ لخت و عور، از حیوانات وحشی و اهلی نیز بدتر، اگر حیوانات دارای دم هستند و تن ، پوشش طبیعی دارند، زن غربی و دست پروده تمدن غرب چی ؟ غیر از وسیله لذت برای مرد غربی، از زن به عنوان ابزار دیگری نیز بهره می گیرند که چیزی کمتر از نوع اول نیست : هر کجا بخواهند از یک آگهی تجارتی و بازرگانی دم بزنند، زنی برهنه و نیمه برهنه را در کنار کالای عرضه شده می آورند تا بتوانند کالای خود را بفروشند؛ حیثیت زن را عرضه می کنند تا فرآورده ها و محصولات خود را به بازار بنمایانند.
 


زن غربی ، اسیر در چنگال فرهنگ و نظام فکری ی نجس غرب
زن می شود وسیله: وسیله لذت جنسی و وسیله لذت مادی از سود فروش کالا ؛ درست همان نامی که از وٌمن ( woman ) گرفته اند: (wo) : وسیله ، ابزار. (man) هم که همان مرد فارسی است فقط "د" آن به" ن" برگشته؛ یعنی: زن وسیله ای برای مرد. از خود هیچ عزت و استقلالی ندار د فقط وسیله است . درست آنچه در مقابل زن عزت مند اسلام قراردارد. فطرت و سرشت انسان هم، پذیرای چنین چهره ای از زن نیست، سرشت زن نیز این نیست که ابزاری باشد برای لذت بخشی به افراد مختلف. امیال مختلفی در انسان وجود دارد که هر یک برای کامل کردن ساختمان وجودی اوست و همه ی این امیال اندازه دارند: از میل و کِشِش به خوردن و نوشیدن گرفته تا غضب و خشم و شهوت های مختلف.هیچ زن و مردی بر اساس سرشت بشری خود برایش خوشایند نیست که هر لحظه با چند نفر باشد به ویژه روحیه زن طوری است که می خواهد قلب یک مرد را تصاحب کند و چون این روحیه را دارد، نمی خواهد شوهرش غیر از اودر اختیار زن دیگری هم باشد یا به عبارت دیگر شوهرش زن دیگری را برگزیند ولی غرب امروز، نظام خانواده را با این برهنگی و استفاده ابزاری از زن، به هم ریخته و در واقع بنیان جامعه را به هرزگی کشانده است به این جهت غرب در این زمینه لیاقت ندارد که الگو برای زنان شرقی باشد. از این طرف زن شرقی باید در تلاش و کوشش باشد الگوی خود را بر اساس سرشت خویش که همان دین اوست، برگزیند.


البته آنچه دین می گوید نه آنچه آداب و رسوم محلی، بومی یا قومی می گوید. در هیچ یک از ادیان و فرهنگ های سالم بومیِ جامعه ها، آنچه امروزه در غرب جریان دارد، وجود ندارد یعنی عرضه ی لخت و عور زن و در آن واحد وسیله ی جنسی چندنفر پست تر از حیوانِ مردنما در کدام آیین وجود دارد ؟ به نظر می رسد : زنان غربستان به زودی از این نوع فرهنگ برهنگی فاصله خواهند گرفت که حداقل شاید دو سه نسل به طول انجامد تا کم کم به آنچه فطرت انسان می خواهد برسند.شما به آیین زرتشت، یهود و مسیحیت نیز که بنگرید یا حد اقل از تصاویر به جا مانده از گذشته یا تصاویری که از زنان مبلّغ مسیحی در عصر حاضر بنگرید همه حجابشان همان است که اسلام به ما ارایه می کند. در تمام آثار نوشتاری و نگارگری باز مانده از پیشینیان در جهان، گویای این است که زنان و دختران، عفت و پاکی و پوشش خاص خود را داشته اند حتی اشراف و سردمداران جامعه زنانشان از حیا و پوشش ولی با زیور آلات که گویای اشراف زادگی آنهاست، بر خور دار بوده اند. شاهان ایران کهن قبل از اسلام که حوزه حکومت شان از خاور تا "سین کیانگ" امروزی چین و از باختر تا" باغِ دادِ" انوشیروان ( تیسفون قدیم) و "بغداد" امروزی بوده، زنانشان با پوشش چادر سرتاسری با روبنده بوده و در جامعه به ندرت دیده می شدند .حجابی شبیه به پوشش زنان ایران کنونی. 


حال به نکاتی از ادیان در باره ی زنان می پردازیم: ادیان و پوشش زن :وقتی به دین عرضه شده در زمان حضرت موسی در همین تورات موجود می نگریم از مجموع 10 فرمان وحی شده به آن حضرت : دو فرمان مربوط به حیا و پاکدامنی و ارتباط با زن است:
 
- زنا مکن
 
- بر زن همسایه ات طمع نورز (عهد عتیق – تورات سفر خروج 20/14/17)برای اینکه جامعه در سلامت روحی و روانی قرار داشته باشد و از زشتی و پلیدی خلاف فطرت بشری دور باشد در "امثال" سلیمان نبی آورده است :زن [پاک و ] صالحه را کیست که پیدا تواند کرد قیمت او از لعل گران تر است دل شوهر به او اعتماد دارد... برایش تمامی روزهای عمر خود خوبی خواهد کرد نه بدی. تو ( ای زن صالحه) بر جمیع ایشان برتری داری جمال فریبنده و زیبایی (عرضه شونده) باطل است اما زنی که از خداوند می ترسد ممدوح خواهد شد (عهد عتیق امثال سلیمان 31 /13 – 10 و 30 29) یا در جریان ازدواج اسحاق نبی فرزند ابراهیم خلیل الله آمده است: رفقه، اسحاق را که دید. از غلام پرسید: این مرد کیست که در صحرا به استقبال ما می آید؟ خادم گفت آقای من است. رفقه برقع (روبند) را برچهره خود افکند ( تورات سفر پیدایش با 24/65- 64) شما را زینت ظاهری نباشد[زینت خود را آشکارنکنید] ، از بافتن مو و آراستن خود به زیور آلات و لباس های زینتی در انظار مردم بپرهیزید... ( عهد جدید رساله بطرس رسول 3/6- 2) زن عیاش (هرزه) در حال حیات مرده است ... پس رأی من این است که زنان جوان ازدواج کنند و فرزند آورند و کد بانو شوند؛ دشمن را مجال بدگویی ندهند زیرا بعضی دنبال شیطان رفته اند. ( عهد جدید رساله اول پوس به تیمو تائوس 5/16- 15و6)


 قاموس در کتاب مقدس در باره «روبند» آورده است پوششی است که زنان مصری آن را برای حفظ صورت خود استعمال می نمودند. (قاموس کتاب مقدس ترجمه و تألیف مسترهاکس ص 423) یا در همین کتاب می گوید: زنا گناهی ممنوع است که در حکم هفتم از احکام عشره (10فرمان) وارد گشته است . قصاص آن قتل است. اگر کسی با زنی که نامزد دیگری است، همبستر می شد و دختر با فریاد خود مخالفت نمی کرد هردو سنگسار می شدند... (همان ص. 45) زن زانیه در شریعت نجس است (همان) بنا بر این : "رعایت عفت و حجاب توسط زنان انبیا و بزرگان بنی اسرائیل در تورات کنونی و تلمود به طور کامل مشهود است و عدم رعایت عفت را یکی از علل نزول عذاب الهی بر بنی اسرائیل دانسته اند. رواج حجاب در میان بانوان یهودی در طول تاریخ مورد تأیید همه مورخان می باشد طبق قوانین یهود عدم رعایت عفت عمومی دارای مجازات بوده و حجاب از ضروریات زندگی زنان، به ویژه متأهل است. پس از رنسانس با تحولات اجتماعی اروپا و ایجاد فضای دین گریزی در غرب، شعائر دینی از جمله سنت رعایت پوشش عفیفانه ، رو به ضعف نهاد و بعضی از زنان یهودی تحت تأثیر فضای اجتماعی دوران تجدد، بعضی حجاب خود را کنار گذاشته و یا مانند فرقه حسیدیم از کلاه گیس به عنوان شکلی از پوشش سر استفاده کردند". ( با بهره گیری از کتاب : عفاف و حجاب در ادیان الهی ص5 مؤلف زهره سادات موسوی) 


اما از مردِ یکّه و تنهای عصر غربتِ دین خدا، حضرت مسیح بشنوید تا بیشتر به تفاوت آن حضرت و مسیحیت امروز با این همه زشتی های غرب پی ببریم. حضرتش می فرماید: شنیده اید که به اولین ( ادیان گذشته)، گفته شده است زنا مکن، لیکن من به شما می گویم هر کس به زنی نظر شهوت اندازد همان دم در دل خود، با او زنا کرده است. (عهد جدید- انجیل متا، باب 5 / 31 -27) آیا مسیحیت امروز همان است که آن روح خدا آورد؟ این دین تحریف شده در مرکز کاتولیک امروز ، ده ها کانال تلویزیونِ زشت کردار، برنامه پخش می کنند و این مبلغان مسیحی که در مرکز خود مرده اند و نتوانسته جلو انحراف ها را بگیرند دنبال اینند در کشور های شرقی نیز مسیحیّت خود را به ما یاد دهند؟! تا شاید آن چه را آن جا از رذالت و پستی دارند برای ما به ارمغان آورند !! زهی خیال باطل. پس: "در مسیحیّت نیز همانند همه ادیان الهی حجاب امری معمول و مورد تأیید است.مسیحیت نه تنها احکام شریعت یهود در مورد حجاب را تغییر نداد بلکه از آن قدم فراتر نهاد زیرا در شریعت یهود تشکیل خانواده و ازدواج امری مقدس محسوب می شد امّا در مسیحیّت، ( بر اثر انحراف از اصل دین ،) تجرد، مقدس شمرده شد و لذا برای از بین بردن زمینه تحریک و تهییج جنسی، زنان به رعایت عفت کامل و دوری از هر گونه آرایش به صورت شدیدتری فرا خوانده شده اند که این شدّت و حدّت باعث دین گریزی نیز گردید. 


البته تعالیم مسیحیت تأکید بیشتر بر ترک عموم لذات دنیوی و از بین بردن شهوت است
لذا رهبانیت در قرن 4 و 5 در این آیین بوجود آمد و زنان راهبه مسیحی با رعایت عفت کامل و حجاب مشغول خدمت به مردم شدند پس از رنسانس، با تضعیف پایبندی به دین، تعظیم همه ی شعائر دینی و نیز رعایت حجاب به افول نهاد و انقلاب صنعتی به آن شدت بخشید و در قرن اخیر در اثر توسعه سکولاریزم، پای بندی به عفت و حجاب در میان مسیحیان از هر زمان دیگر بیشتر رو به ضعف نهاده است." ( با بهره گیری ازکتاب : عفاف و حجاب در ادیان الهی ص15مؤلف زهره سادات موسوی) البته آن سختگیری های آنچنانیِ مسیحیتِ سیاسی قبل از رنسانس، عامل مهمی در به حاشیه راندن دین مسیحیت گردید. کلیسای امروز از درِ مهربانی در آمده و از گذشته ی زورمدارانه، جلادگونه و" میرغضب" بودن خود، سخت پشیمان است. امروزه مسیونر ها یا مبلغان مسیحی از آموزه های اسلامی در این باره استفاده کرده و با طرح موضوع های اسلامی به اسم مسیحیت و بهره بری از نعمت های دنیایی در حال تبلیغ مسیحیت اسلامی! هستند. از دین زرتشت که خاستگاهش بلخ خودمان است و بر سه اصل اساسی، یعنی: پندار نیک، گفتارنیک، و کردارنیک بنیان گذاشته، به جمله ای بسنده می کنیم : " در اندرز آذرباد مهر سپند موبد موبدان آمده است: مرد بد چشم را به معاونت[همکاری] خود قبول مکن.


در کیش آریایی، زنان محجوب و محترم بوده اند. زنان برای حفظ حیثیت ممتاز و ایجاد حدودی که آنان را از زنان عادی و طبقه ی چهارم امتیاز دهد، صورت خود را می پوشاندند و گیسوان خود را پنهان می داشتند لذا محجوب بودن( پوشش صورت) به زنان برتر جامعه اختصاص داشته است. آیین زرتشت که تاریخ آن را بین 1300 تا 2300 سال قبل از اسلام گفته اند، آیین پندار نیک، گفتارنیک و کردارنیک است برای همین انسان ها را به پاکی و پاکدامنی فرامی خواند. در نقاشی ها و کنده کاری های باستانی ایران بسیار کم از زن تصویری به چشم می خورد اگر چه زنان کد بانوی خانه و مدیر و مدبر امور خانواده بوده اند ولی حفظ حرمت ایشان با پوشیده داشتن ایشان رعایت می شد تا پاکدامنی آنها حفظ شده از هر آسیبی در امان باشند". ( با بهره گیری ازکتاب : عفاف و حجاب در ادیان الهی ص4و 39مؤلف زهره سادات موسوی) دین آخرین و نهایی خالق جهان برای بشریت که به رموز سرشت انسان آگاه است با لطافت و مهربانی تمام به پیامبرِ مهر و محبت، مردی که چهل سال به پاکی و امانت داری شناخته شده بود در چند یادآوری، می فرماید :


- ای پیامبر به همسران و دختران و بانوان مؤمن بگو: روپوش های خود را برسر افکنند تا ( با آن پوشش از دیگران ) شناخته شده و مورد آزارو تعرض هوسرانان قرار نگیرند و خداوند، آمرزنده و مهربان است.(قرآن کریم- سوره احزاب/ آیه 59) 

- به مؤمنان بگو : چشم ها و فرجهای خود را( از حرام) نگهدارند که این برای آنان پاک تر است... و به زنان مؤمن نیز بگو چشمها و فرجهای خود را نگهدارند و زینت های خود را آشکار نکنید مگر آنچه ظاهر است و مقنعه خود را تا رو ی سینه ی شان بیندازند؛ زینت های خود را آشکار ننمایند مگر بر همسران و پدران و... و پا های خود را آنچنان بر زمین نزنند که (که دیگران) متوجه زینت های پنهان شان شوند و همگی بسوی خداوند باز گردید. (قرآن کریم- سوره احزاب/ آیه 59) آنچه تا اینجا مشاهده شد و نگاه دین را به ز ن بررسی کردیم، متوجه شدیم: ارزشی که دین برای زن قایل شده ، ارزشی کرامت آفرین ، حفظ حرمت و قداستی برتر از اهمیت همه مخلوقات است که این گونه می خواهد این گوهر هستی در اوج قله عزت قرار داشته باشد.به طور دقیق برعکس آنچه غرب، زنده زنده، شخصیت و کرامت زن را در گور بی عفتی و تجاوز آشکار، بی کفن دفن می کند تا آن جایی که بدتر زنده به گور کردن دختران در دوران جاهلیت قبل از اسلام است. به اضافه نکته ی دیگری که به آن می رسیم: همه ی پیامبران برای زن به ویژه پوشش او ، یک نظر را مطرح کرده اند تا گوهر وجودی او از گزند آسیب های شیطانی مصون و محفوظ بماند. اما اگر نگاهی به اهداف دشمنان بشریت و صهیونیسم در گفتارشان اندازیم در می یابیم : آنچه در غرب، برای زن جریان دارد، چیزی نیست جز آنچه آنان خواسته اند و اینک گفته یکی از سران آنها بخوانید :


"بیکر تو "ماسون بزرگ صهیونیستی" در سخنرانی که در سال 1921 ایراد کرده راه حل تسلط بر جوامع را اینگونه بیان می کند . « برای اینکه بتوانیم تشکیلات خانواده را بر هم زنیم ، لازم است به اصول اخلاقی لگد زده و یک نسل کاملاً بی دین ، بی ناموس و بی اخلاق تربیت کنیم و البته این کار در نظر اول مشکل به نظر می رسد ولی چون میل به شهوات و لاابالیگری فطری و طبیعی بشر است از این جهت شاید چندان هم مشکل نباشد ... طبیعت انسان ، میل زیادی به محرمات و شهوت رانی دارد ، این وظیفه ماست که درجه حرارت را بالا ببریم تا یک مرتبه آتش گرفته و به تمام مقدسات کافر گردد. » نیات پلید صهیونیسم جهانی را به خوبی می توان در بیان سردمداران آن دید . آنان برای نیل به اهداف استکباری – استعماری خود و تسلط بر ملتها راه بس پیچیده ای را در پیش گرفته اند . تهی کردن بشریت از ایمان و اعتقادات و سوق دادن آنها به سوی شهوات و لاابالیگری و استفاده ابزاری از زن در این راستا ، برنامه ای از پیش تعیین شده است و نباید به سادگی از کنار آن گذشت. در واقع این روش بخشی از نمودار ناتوی فرهنگی است که زن و جنسیت او نقش بسیار مهمی را بازی می کند . اصرار غربیها بر آزادی زن البته بمعنای عریان کردن و بی مقدار کردن او برای این بوده که قشر عظیم زنان و بواسطه آنها مردان را نیز از معنویت به سوی رذیلت ( تسلط بر کشورها با فاسد کردن آنان) سوق دهند." (سایت معروف یاران 22/7/1387)


***
آدرس اینترنتی منبع مقاله :

http://www.avapress.com/vdcj.me8fuqevhsfzu.txt
..........والحمد الله رب العالمین99
کامنت بنویسید...
مهدی خسروی , mahdiangel
چهارشنبه 14 اردیبهشت ، 19:00
فوق العاده بود
ادامه
نوشین صبا , noshin1369
شنبه 27 فروردین ، 10:11
ممنون عالی بود* خداوند به دكتر عباسی خیر بده
ادامه
مصطفی یحیوی , iran_power
سه شنبه 28 دی ، 16:23

قربان شما
ادامه
مصطفی یحیوی , iran_power
دوشنبه 22 آذر ، 17:36

ممنون از لطفت مهدی جان ... در واقع حجاب همان پیشرفتگی و بی حجابی همان عقب ماندگی است ولی متاسفانه در اذهان و قلوب عده ای معناها بالعکس نقش بسته اند ...
ادامه
مهدی مهدوی نیا , yahojatallah
دوشنبه 22 آذر ، 14:53
مرحبا اخوی خدا خیرت بده.ای کاش کسانی که فکر می کنند حجاب یعنی عقب ماندگی بخونند اون با وجدان بیدارشون بعد قضاوت کنند. یا علی
ادامه
زهره م , hesperus
چهارشنبه 3 آذر ، 11:28
عالی بود
ادامه
مـرصـــاد  , mersad_88
سه شنبه 2 آذر ، 21:28
عالی بود
ادامه
مصطفی یحیوی , iran_power
چهارشنبه 19 آبان ، 18:38
تصور کردم که گفتم ! خیلی محشرات می شود.
ادامه
مینا مینا , banuye_sahar
چهارشنبه 19 آبان ، 17:37
کامنتت رو که خوندم نا خواسته خنده رو لبم اومد
تصور کن..............خیلی با حال میشه
ادامه
مینا مینا , banuye_sahar
چهارشنبه 19 آبان ، 11:12
عالی بود
ادامه
مصطفی یحیوی , iran_power
دوشنبه 17 آبان ، 19:59
دلیلش هضم شدنشون در فرهنگ و تراوشات ذهنی ی متفکرین و اندیشمندان غربیست. دلیلش عدم خود باروی ست.
ادامه
نوشین صبا , noshin1369
دوشنبه 17 آبان ، 19:54
من نمی دونم چرا بعضی ها توکشور خودمون دارن با دور شدن از دین به همان سمتی می رن که غربی ها چندین ساله رفتن و همه دارن می بینن که توی باتلاق غرق شدن اما درس عبرت نمی گیرن
ادامه
نکته ای از هزاران , taninetanhayi
شنبه 15 آبان ، 23:06
بسیار خوب بود. سپاس
ادامه
سید علیرضا سجادی , alirezadotcom
جمعه 14 آبان ، 20:39
موفق باشید
ادامه
امین طهرانی راد , aminjaan
چهارشنبه 12 آبان ، 22:15
خانوم پگاه! شما با روابط جنسیه زنان با حیوانات موافقی؟!؟
{شكلكـــ تعجججججب}
ادامه