نجمه ع , berida_85

نجمه ع

 به سلامتیه خودم که با یه تیپا ، هرچی انرژی منفی بود ، انداختم از زندگیم بیرون
نجمه ع , berida_85

نجمه ع

مطالب

89/09/16 23:14

طرز تهیه ژله سه رنگ میوه ای(همراه عکس ) مواد لازم...

طرز تهیه ژله سه رنگ میوه ای(همراه عکس )
مواد لازم :
پودر ژله=3 پاکت هر کدام از یک رنگ
میوه خرد شده فصل=به مقدار لازم
طرز تهیه :
ابتدا رنگ روشن تر را با نصف لیوان آب جوش خوب حل می کنیم سپس نصف لیوان اب سرد ریخته و در قالب مخصوص می ریزیم سپس میوه خرد شده را به آن اضافه می کنیم باید توجه داشته باشیدکه هر رنگ ژله باید فقط یک سوم قالب را اشغال کند پس در ریختن ژله در قالب دقت کنید .
در این مرحله قالب را در یخچال قرار داده تا ژله کاملا سفت شود
آنگاه ژله دوم را به همان ترتیبی که گفته شد آماده می کنیم و روی مواد در قالب می ریزیم و درون یخچال می گذاریم
مرحله سوم عینا مانند دو مرحله قبلی عمل می کنیم بعد از اینکه هر سه رنگ ژله را در قالب ریختیم باید یک ساعت در یخچال قرار دهیم .
   ژله طالبی

.   
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب نجمه ع
    لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد مثل خوردن یه... اشک ها قطـره نیستنـد !... حضورت هدیه ای برای جهان است.... میدونی فرق تو با عشق و گل و زندگی چیه؟... این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تا آرامش... دوستان معجزه زندگیند.... بـعضـی آدم هـا را نـمیشـود داشـت !... امروز خورشید شادمانه‏ترین طلوعش را خواهد کرد و دنیا... woooooooooooooow.... میلاد تو طلوع نور ،گلی شکفته در بهار تولد یک شعر... درود بر شما دوست ارزنده.... متافیزیک" (سرزمین ذهن زیبا) ... قـــدرت و صلابـت ِ یــه مَــــرد در پهــن بـــودن... دلم برای هر ستاره ای که در آسمان غروب می کند.... دوستان هماهنگ کنید حتما یک روز در هفته را تشریف بیاورین.... tavalodet mobarakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk دوست خوب و مهربانم نجمه ی عزیز: زادروزت رو شادباش... دختری با ظاهری ساده از خیابان گذشت که پسری در پیاده... اگه میخواین یه روزه ده کیلو وزن کم کنید,بدون ورزش... گفتگو برای زیستن دو قلب لازم است قلبی که دوست بدارد... دوستش داشتم تا آن زمان که غریبه بود تا آنکه حقیرم... شاد ماندن به هنگامیکه انسان در گیرودار کارهای ملال... لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد، مثل خوردن... ... بامداد کنار پنجره می نشینم و جهان به کردار رهگذران...