نوید  , alborz1368

نوید

 سلام دوستان لطفا از کانال محصولات ما دیدن فرمائید  https://t.me/butesf و یا ازسایت http://baadraan.ir کد پذیرش سفارش۲۳۳۱۰۲۹۵۲۰۴
نوید  , alborz1368

نوید

مطالب تصاویر 5
96/10/1 01:54

تولید ملی ، حمایت از خانواده ایرانی

♦ پد جاذب رطوبت بهداشتی بدن بانوان مخصوص شیر دهی ☺
حاوی 1 بسته 30 عددی ✔️

♦ توضیحات محصول پد جاذب رطوبت بهداشتی بدن بانوان مخصوص شیر دهی ☺

◘ پد جاذب رطوبت بهداشتی بدن مخصوص زمان شیردهی یکی از تولیدات جدید شرکت نازگل می باشد که به منظورجلوگیری از ایجاد لکه شیر بر روی لباس مادران در دوران شیر دهی و همچنین جلوگیری از آلودگی حاصله از نشت شیر بر روی سینه و لباس در زمان بین دو نوبت شیردهی طراحی و تولید شده است.
لایه رویی این محصول از لایه مشبک لمینیت شده تشکیل شده است این لایه مشتمل بر یک لایه پلی اتیلن مشبک می باشد که منافذ ان بصورت قیف بوده و ترشحات بصورت یک طرفه وارد شده ولی بخاطر شکل قیف مانند منافذ برگشت صورت نمی گیرد.
به لحاظ جلوگیری از حساسیت و ایجاد حس خوب مصرف یک لایه بسیار نازک از نانو برروی این لایه پلی اتیلنی لمینیت وپوشیده شده تا ضمن حفظ وظیفه این لایه در امر عبور دهی ترشحات از حساسیت و ایجاد حس ناخوشایند در مصرف کننده جلوگیری نماید. لایه جاذب این محصول از لایه ایرلید بسیار نازک با جذب بسیار بالا تشکیل شده است که با جذب مناسب ترشحات کمک بسزایی به جلوگیری از نشت ترشحات به لباس مادران خواهد نمود. این لایه جاذب بسیار نازک کمک خواهد نمود تا هیچگونه برجستگی بر روی لباس نمایان نگردد و با ساختار منعطف خود سازگاری خوبی با فرم سینه مادر ایجاد نماید. زمان مصرف این پد جاذب حدفاصل زمان بین دو زمان شیردهی می باشد. توصیه می شود پس از استفاده از پد جاذب و قبل از نوبت شیردهی بعدی حتماً سطح سینه بایک دستمال (دارای کمی رطوبت) کاملاً پاک گردد .

✨ در خانه خرید کنید
درب خانه تحویل بگیرید ✨

✨✨✨✨ خرید بیش از 100 هزار تومان
50% تخفیف هزینه پستی ✨✨✨✨

⚡️⚡️⚡️⚡️ با ثبت نام #رایگان در سایت مشتریان ترجیحی میتوانید از تخفیف های دوره ای بهرمند شوید ⚡️⚡️⚡️⚡️

✔️ 23310295204 ✔️

@butesf
99
کامنت بنویسید...

تبلیغات

آخرین مطالب نوید
امام علی ❤️(ع) : ☺ گناهی که تو را پشیمان کند بهتر... Sq naghshe jahan ⛔️ توصیه های ایمنی هنگام وقوع زلزله ⚠️ از پنجره ها... تولید ملی ، حمایت از خانواده ایرانی تولید ملی ، حمایت از خانواده ایرانی ⚡️ حدود 3 درصد از مردم دنیا هدف دارند!... بدون متن تولید ملی ، حمایت از خانواده ایرانی بدون متن جان ماکسول میگوید " به خاطر بسپار " .... تولید ملی ، حمایت از خانواده ایرانی ... بدون متن بدون متن تولید ملی ، حمایت از خانواده ایرانی ⛔️ توصیه های ایمنی هنگام وقوع زلزله ⚠️ از پنجره ها... ❤❤ خدایا بابت همه چی شکرت ❤❤ تولید ملی ، حمایت از خانواده ایرانی تولید ملی ، حمایت از خانواده ایرانی نکاتی که بایستی در زمان زلزله رعایت کنیم: 1-هوشیار... از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش تیتر روزنامه... ✨گاهی باید ساکت شوید «غـرورتان» را ببلعید و بپذیرید... والنتاین نزدیکه آقایون گول نخورید تولید ملی ، حمایت از خانواده ایرانی تولید ملی ، حمایت از خانواده ایرانی آدم ها را بدون اینکه به وجودشان نیاز داشته باشی ؛... ❤️ ﷽ ❤️ امیرالمؤمنین حضرت علۍ ❤️ (؏) : چهار چیز برای... نماز شب چهارشنبه رسول اکرم (ص) فرمود: ❤️ هر کس در... بدون متن آینده مکانی نیست که به آنجا می رویم، جاییست که آن...