مشخصات سوال

نازخاتون جون , dokhtarakjoon
17 بهمن 88 - 08:02
انتظارات مهم مرد از همسرش در زندگی
اطلاعات بیشتر : یه مرد از همسرش غیر از اینکه یه شریک خوب باشه واسه روابط فیزیکی، و البته بعضی ها انتظار یه خانه داری خوب، انتظار دیگه ای هم داره؟؟ آیا این تصور درسته که مرد به همسرش مثل عروسکی نگاه می کنه که برای تمکین در اختیارشه و می خواد که فقط واسه خودش باشه ؟ در نظر بعضی از مردها، همسرشون یه ربات زیباست که علاوه بر موارد بالا، خانه داری خوبی هم انجام می ده؟ آیا غیر از اینها یه مرد انتظار دیگه ای از همسرش داره؟ این انتظارات چی هستند و چقدر مهم هستند واسه یه مرد؟


- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
بابک آزادی , babak985
88/11/17 (11:21)
سلام من نمیدونم کدوم موجودی چنین تصویری از مردا ارائه داده؟ربات چیه؟
مردها اصولا زن رو بعنوان شریک وارد زندگی خودشون میکنن.ولی این که این ایده تا چه حد عملی بشه بستگی به لیاقت و شایستگی هایی داره که زن در طول زندگی از خودش نشون میده-بخصوص سالهای اول زندگی.من فکر میکنم اگه زن میخواد به یه ربات خوشگل تبدیل نشه باید تو پیچ و خم زندگی خودش رو نشون بده و کاری کنه که مرد بتونه بعنوان یک شریک توانا و قابل اطمینان میدان مشارکت در تمام عرصه های زندگی رو براش فراهم کنه و عملا مرد مجبور به این تصور نشه که از زنش کاری بر نمیاد و مجبوره خودش همه چیز رو به دوش بکشه و نتیجه اش بشه همون ربات زیبا که روزا تو آشپزخو نه س و شبها تو رخت خواب....من عقیده دارم اگه مردی بفهمه زنش بهتر از خودش میتونه زندگی رو مدیریت کنه عملا و در لایه های زیرین ذهنش مدیریت رو به زنش میسپره و این همون چیزیه که بعضی وقتا با زن ذلیلی اشتباه گرفته میشه.البته هیچوقت نباید خانمها سعی کنن علنا خودشون رو رئیس مرد قلمداد کنن که به هر حال مشکل ساز خواهد شد.
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    88/11/17 (09:04)
به نظر من این درست نیست که مردها به زنشون به چشم یه ربات نگاه میکنن بیشتر مردها به زن به چشم شریک زندگی نگاه میکنن و انتظار دارن در همه مراحل زندگی اونا رو همراهی کنه نه با یه مشکل کوچک حالا هر مشکلی که باشه پشت اونا رو خالی کنه و بره خونه باباش و طلاق بخواد و دیگه اینکه زن هیچ کاری که نتونه بکنه ولی پشتیبانی عاطفی که یه زن برای مرد داره مرد رو در برابر همه مشکلات قوی میکنه

2.    88/11/17 (11:48)
من مطالب فوق رو خوندم
دوست من اگه دوست داری انتظارات همسرت رو براورده کنی نه من نه هیچ کدوم از پاسخگوها نمیتونن کمکت کنن من به شما توصیه می کنم انتظارات همسرت رو فقططططططططططططط از خودش بپرسی این کار 2 حسن داره
1- تو مستقیم از اون چیزی که شوهرت میخواد مطلع شدی
2- هیچ و قط نمیتونه بگه که این خواسته من نبوده
بازهم تاکید می کنم هر جوری که شوهرت میخواد رفتار کن. اگر هم باب میلت نبود اون کار ور انجام بده بعد کم کم بهش بفهمون که اگه فلان کار رو انجام بدی بهتره. سعی کن جملاتت پیشنهادی باشه نه دستوری
قربانت ایمان مشهد

3.    88/11/17 (19:42)
سلام

*اول از همه مردها به دنبال کسی هستند که تشنه عشق و محبت باشد. مردها دوست دارند مورد دوست داشتن قرار بگیرند و خودشان نیز کسی را دوست بدارند.

* مردها دنبال خانمی می گردند که در نظرشان جذاب باشد. خانم ها اغلب تصور میکنند که مردها خیلی سطحی نگر بوده و تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد وضعیت ظاهری خانم می باشد. اما آنها می خواهند کسی را داشته باشد که به وضعیت ظاهری خود افتخار کند مردها از داشتن نامزدی که قیافه خوبی داشته باشد لذت می برند
* مردها به دنبال خانم هایی هستند که بتوانند به آنها اعتماد کنند. کسی که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، کسی که بتوانند به او ایمان داشته باشند. آقایون به شدت از بی وفایی و بد قولی بیزار هستند و به دنبال کسی می گردند که بتوانند از صمیم قلب به او اعتماد کنند.

* مردها به دنبال خانم هایی با روحیه زنانه و مهربان می گردند زیرا چنین خصوصیاتی باعث می شود که یک زن بتواند مادر بهتری برای بچه هایش باشد. البته این امر بدان خاطر نیست که مردها انتظار دارند خانم ها آنها را نیز تر و خشک کنند بلکه بدان خاطر است که دوست دارند فرزندانشان در آغوش مادر مهربان و دلسوزی پرورش پیدا کنند.

* مردها به دنبال خانم های خوش مشرب هستند. بعضی از خانم ها خیلی سخت گیر بوده و برای جزئیات اهمیت بیش از اندازه ای قائل می شوند. مردها می خواهند از در کنار هم بودن با همسر خود لذت ببرند و احتیاج به محبت دارند به همین دلیل همیشه به دنبال فرد خوش طبعی هستند که بتوانند در کنار او به آرامشی که آرزوی آن را دارند دست پیدا کنند.

* مردها به دنبال زن هایی هستند که حس و ظرافت زنانه خود را حفظ کرده باشند. البته نه آن دسته از خانم هایی که دائما به دنبال مد می روند و چهره خود را به انواع و اقسام اشکال مختلف در می آورند.

* مردها کسی را می خواهند که حامی و پشتیبانشان باشد. خیلی از خانم ها منتظر هستند که اشتباه کوچکی از آقا سر بزند که آنها را به باد انتقاد بگیرند و در مسائل خصوصی و حتی شغلی شان دخالت کنند. آقایون به ارتباط خود به عنوان یک سیستم محافظ نگاه می کنند زمانیکه خانم نتواند یک چنین حسی را در آنها به وجود آورد و از این گذشته تا آنجا که می تواند از آنها انتقاد هم بکند، چیزی نمی گذرد که کار به جاهای سخت زندگی می رسد.

* مردها از خانم های عصبی که تمام مدت داد و فریاد می کنند خوششان نمی آید. آنها خانم هایی را می پسندند که اهل بحث و گفتگو باشند و قادر باشند که مشکلاتشان را از راه های منطقی حل کنند.

* مردها از خانم هایی که آنها را به چالش وا می دارند خوششان می آید. دوست میدارند که خانم ها، آنها در انتظار بگذارند. مردها معمولا زمانی که احساس امنیت کنند اندکی در رابطه تنبل می شوند اما زمانیکه آنها را به چالش وا می دارید، حداقل کاری برای انجام دادن دارند. اگر می خواهید مرد خود را همواره به خود علاقمند نگه دارید باید او را همیشه به چالش وادار کنید.

* مردها به دنبال همسری می گردند که به آنها متعهد باشد. نامزدی را دوست دارند که بتوانند به او اعتماد کنند و مشکلات و ناراحتی هایشان را با او در میان بگذارند. تعهد مثل یک خیابان یکطرفه نیست و باید از جانب هر دو طرف رعایت شود. چنین نیازی برای همیشه در وجود تمام مردها باقی خواهد ماند.

* مردها دوست ندارند که تنها زندگی کنند.

زیبایی نظر و عقاید شخصی، این است که هر کس هر چیزی را که دوست داشته باشد می تواند بگوید. حقیقت این است که مردهای امروزی به دنبال یک خانم مجرد قابل اطمینان و جذاب هستند که بتوانند رابطه بلند مدتی را با او آغاز کنند. آنها می خواهند با او از زندگی خود لذت ببرند و دقایق خود را با او تقسیم کنند تا آرام و قرار بگیرند.

پاسخگوی خانوادگی
.
در مورد سوالی که طرح نموده اید نیاز به توضیح بیشتر بود در کلوب مرکز ملی پاسخگویی به آدرس: http://www.cloob.com/clubname/pasokh در خدمتتان هستیم

4.    88/11/18 (00:11)
زن آفریده شد تا مردان از دامان آنان به معراج بروند
زنان آفریده شدند تا لطافت وکرامت انسانی را پرورش دهندو....
حال بعداز این مقدمه


آرامش و دوام خانواده (یعنی زندگی زندگی)بدون یاری زن غیر ممکن است
زن نشانه زیبایی و نجابت است
مردها هر چقدر رذل و... باشند مطمنا در موقع ازدواج دنبال یک زن (خانم) میگردند

5.    88/11/19 (13:36)
به نام خدا
سلام
این طرز فکر شما در مورد مردها,کاملا اشتباه هست.
طبق سئوالهایی که خودم از مردهای مختلفی داشتم,طرز فکر بیشتر آقایون در مورد خانمها خیلی خوبه.همشون خانمشون رو خیلی دوست دارن و حتی بالاتر از خودشون میدونن.شما میتونید به رفتار آقایون با خانمشون نگاه کنید و ببیند با چه احترام خوبی با خانمشون برخورد میکنن.
متآسفانه در کشور ما سطح برخورد دختر و پسرها با هم خیلی کمه و همین امر خودش موجب عدم شناخت کافی دو طرف از هم و حتی طرز فکر منفی هردو طرف از هم,مثل همین موضوع شما میشه.
این طرز فکر به خاطر شناخت کم عده ای از خانمها در موردآقایون هست,که به صورت غلط مثل یه موج منفی بین خودشون پخش کردن و اما آقایون هم همین مشکل رو دارن,مثلآ عده ای از آقایون فکر میکنن خانمها دوست دارن,مردشون زن ذلیل باشه,در صورتی که این فکر آقایون هم کاملآ اشتباه هست,البته توزیح در این مورد ربطی به سئوال شما نداره,اگه خواستید,تا جداگانه برای شما بفرستم.
مردها معمولآ انتظارات زیر رو از همسرشون دارن.
1.فطرت انسان ها طوری آفرید شده که دوست دارن موقع بزرگسالی,یه زندگی جداگانه تشکیل بدن و در کنار جنس مخالف به آرامش برسن.مردها دوست دارن خانمشون در انجام این آرمش در زندگی مشترک مکملشون باشه.
2.مردها به همفکری خانمشون در زندگی مشترک خیلی علاقه دارن و دوست دارن خانمشون در انجام کارهای فکری مکملشون باشه.اما بعضی از خانمها این کار رو انجام نمیدن و فقط ایراد گیری میکنن.
3.مردها دوست دارن خانمشون در موقع برخورد با مشکلات زندگی همراهشون باشه,نه اینکه به جای حمیات در جهت رفع مشکل,ضعف مرد رو به رخش بکشه و بگه که چرا خودت نمیتونی کارتو انجام بدی.
4.مردها دوست دارن خانمشون نقاط ضعف فیزیکیشونو قبول داشته باشه و حتی از شوهرشونم کاملآ رضایت داشته باشن,نه اینکه به شوهرشون ایراد بگیرن,مثلآ بگن که چرا قدت خیلی کوتاهه.
5.مردها دوست ندارن با مرد دیگه ای مقایسه بشن.مثلآ خانمشون بهشون بگه تو چرا این قدر درآمدت کمه,برادرمو ببین که چه قدر پولداره.
6.مردها دوست دارن رفتار خانمشون در طول زندگی ثابت باشه.اما بعضی از خانمها اوائل زندگی خیلی خوب هستن و بعد از یه مدت دیگه دلچسبی ای به زندگی نشون نمیدن.
7.مردها دوست دارن خانمشن در بیرون و داخل خونه یکسان برخورد کنه.اما بعضی از خانمها داخل خونه چه از لحاظ پوشش و آرایش و چه از لحاظ رفتار خیلی ساده اند و اما بیرون خونه در زمینه پوشش خیلی شیک,در زمینه آرایش مثل یه عروس و در زمینه رفتار مثل یه فرسته میشن.
8.مردها دوست دارن خانمشون موقع برخورد با بچه ها,از پدرشون به خوبی یاد کنه و پدرشونو محترم به بچه ها معرفی کنه,نه اینکه فقط بیاد حسنهای خودش و معایب شوهرشو به بچه ها بگه.
9.مردها دوست دارن خانمشون در موقع برخورد با اقوام خیلی شایسته با اونا برخورد کنه.اما رفتار بعضی از خانمها طوری هست که انگار دوست ندارن با شوهروشن تو جمع ظاهر بشن.
10. و اما مورد آخر هم اینه که مرد ها دوست دارن زنشون زن باشه,نه این که مثل مرد رفتار کنه,چون اونا با زن ازدواج کردن,نه با مرد.
10 مورد بالا نتیجه مشاهدات و مطالعات خودم از زندگی زوجین بسیاری بوده.
امیدوارم مطالبم برای شما مفید واقع بشه.
در پناه حق

6.    88/11/26 (06:22)
فقط بچه همین بس

7.    88/11/27 (12:55)
انتظارش اینه وقتی از سرکار امد بهش بگه عزیزم خسته نباشید خودت بهش پیشنهاد نزدیکی بهش بدی که بیشتر خوشش میاد همیشه بهش خیلی دوستت دارم از ته قلب بهش بیشتر برسی که کیف کنه