مشخصات سوال

علی ویویی , talebian
24 دی 88 - 10:24
شرایط جدید امریه در آموزش و پرورش؟؟؟
اطلاعات بیشتر : امریه


- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
  , sarabeofogh
88/11/1 (20:12)
اولویتهای انتخاب متقاضیان امریه در دانشگاهها

عامری درباره اولویتهای انتخاب متقاضیان گذراندن سربازی در دانشگاهها به مهر گفت: فارغ التحصیلان دکتری، بورسیه های داخل و خارج، نخبگان و استعدادهای درخشان در اولویت بیشتری برای این منظور قرار دارند. همچنین افرادی که متقاضی امریه سربازی در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی محروم هستند نیز مورد توجه قرار می گیرند.

شرایط پذیرش تقاضای گذراندن سربازی در دانشگاهها

وی همچنین با اشاره به شرایط پذیرش تقاضای گذراندن سربازی در دانشگاهها گفت: تمامی فارغ التحصیلان تا یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی می توانند با استفاده از قانون نحوه تأمین هیئت علمی، جذب دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی کشور شوند مشروط بر اینکه دارای برگ اعزام بدون مهر غیبت باشند.

اعزام به دوره آموزشی در تیر ماه

قائم مقام معاونت آموزشی وزارت علوم به مهر گفت: تاریخ برگزاری آموزش نظامی تمامی مشمولین طرح سربازی از طریق سایت وزارت علوم و جراید کثیر الانتشار و خبر شبکه سراسری در تیرماه هر سال اعلام خواهد شد.

وی افزود: بنابراین مشمولینی که جذب دانشگاهها و موسسات آموزش عالی شده اند و دارای ابلاغ طرح سربازی از وزارت علوم هستند نباید در تاریخ های اعزام مندرج بر روی برگ اعزام خود را به اداره وظیفه عمومی معرفی کنند چرا که تمامی مشمولین جذب شده در اولین تابستان پس از جذب به آموزش 45 روزه که از جانب ستاد کل اعلام می شود، اعزام خواهند شد.
  • .100%

پاسخی ارسال نشده است.