مشخصات سوال

بای بای , mosaferam
28 آذر 88 - 10:09
قرص جینکو تیدی
اطلاعات بیشتر : سلام به همه. خیلیها رو دیدم که از داروخانه قرص
جینکوتیدی خریدن و استفاده میکنن و پزشک هم تجویز میکنه
اگر ممکنه در مورد این قرص اثرات و نحوه استفاده ان بگید- این سوال بسته شده است.

دیگر پاسخ ها

1.    88/9/28 (11:41)
برای تقویت حافظه خوبه حتما خودت هم میدونی میتونی سرچ کنی ورقی 200 تومانه روزی سه تا هم میشه خورد فکر کنم برای دوران امتحان بد نباشه حد اقل مثل مداد جادو یه اعتماد بنفس که میده موفق باشی

2.    88/9/28 (18:59)
پاسخ ا کاملا درسته فقط فراموش نشود این قرص به هیچ عنوان نباید همراه با دسته آرامبخش و خواب آور مصرف شود

3.    88/9/29 (10:58)
معرفی یک قرص برای تقویت حافظه

در مورد تقویت حافظه می توان از مواد افزایش دهنده حافظه می توان کولین ( ماده ای که به طور طبیعی در بسیاری از غذاهای چرب وجود دارد ) نام برد که موجب افزایش حافظه می شود. مواد غذایی که دارای بیشترین مقدار کولین هستند به ترتیب شامل : جگر گاو ، تخم مرغ ، گوشت کبابی گاو، گل کلم ، کاهو ، بادام زمینی و روغن بادام زمینی است. مواد آنتی اکسیدان که در سبزیجات تازه زیاد اند، موجب خون رسانی خوب به مغز می شوند و هر عاملی که خون رسانی به مغز را دچار وقفه کند، موجب کاهش توانایی های فکری می شود. مصرف زیاد و بیش از حد گوشت حیوانات که حاوی هموسیستئین است، موجب افت عملکرد مغزی خصوصاً در افراد مسن می شود.
توصیه های غذایی برای افزایش حافظه : نمک و چربی اشباع کمتری مصرف کنید .چربی امگا 3 را که در ماهی زیاد است، بیشتر مصرف کنید. تمشک، توت فرنگی ، اسفناج وسیر بیشتر مصرف کنید، سویا را هفته ای یکبار در برنامه اتان بگنجانید و مکمل اسید فولیک، B12، ویتامینE برایتان مفید است.
بیشتر عالمان طب سنتی از کندر به عنوان ماده ای موثر در افزایش هوش و تقویت حافظه نام می برند و از جمله معتقدند که اگر مادران آن را در دوران بارداری ، مصرف کنند ، موجب افزایش هوش و توانایی یادگیری و تقویت حافظه در فرزندان می شود .کندر می تواند دارای تاثیری مثبت بر روند تکامل مغز و احتمالا شکل گیری مناسب درختهای دندریتی ، اکسونها و برقراری ارتباطات صحیح بین آنها باشد.
همچنین میتوان از داروی جینکوتیدی نام برد که دراین مورد کمک کننده است .
موفق باشید