مشخصات سوال

محمد رضا  , erfan_3d
15 مهر 88 - 15:45
نحوه رایت زیرنویس به همراهع فیلم
اطلاعات بیشتر : با سلام
چطوری میشه زیرنویس رو به همراه فیلم روی dvd رایت کرد؟
آیا فقط با Nero یا alcohol میشه این کارو کرد؟
ممنون- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
حامد س , historypassage
88/7/15 (16:23)
اگر دستگاهی که میخوای باهاش DVD رو نگاه کنی قابلیت پشتیبانی DivX رو داشته باشه که هیچی، چون براحتی اسم فایل تصویری با فایل زیرنویس رو یکی می کنی و بعد داخل یک فولدر میذاری و مثلاً 6 تا فیلم روی یک DVD رایت میکنی. چه با کامپیوتر و چه با دستگاه های DVDPlayer پشتیبانی کننده DivX نگاه کنی زیرنویس رو مشاهده می کنی.

ولی اگر دستگاهی که میخوای باهاش DVD رو نگاه کنی DivX ساپورت نمی کنه و در نتیجه باید فقط فقط یک فیلم اون هم بصورت DVDVideo روی دی وی دی مثلاً با Nero رایت کنی اونوقت باید اول از همه زیرنویس رو با برنامه های Add Sub2Avi به فایل تصویری بچسبونی و بعدش بصورت DVDVideo رایتش کنی.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود از لینکهای زیر کمک بگیر:

http://5wildstars.persianblog.ir/post/9

http://www.iranget.com/?p=2516

http://userxp.tripod.com/sub2divx.htm
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    88/7/16 (01:42)
سلام
اگر از nero استفاده میكنی image نگیر بعد اونو رایت كن تو سی دی بلكه copy dvd بزن اونطوری اول خودش از دی وی دی image میگیره بعد میدتش بیرون و شما دی وی دی خام و میزاری و ok میكنی از زندگی لذت میبری ........

2.    88/7/18 (00:37)
1

3.    88/7/18 (09:27)
راه حل این مشکل AVI to VCD SVCD DVD Converter است شما به کمک این نرم افزار قدرتمند و بسیار عالی می توانید فایل های کم حجم و بی کیفیت خود را که سایر برنامه های رایت دیسک از آنها پشتیبانی نمی کنند در سریعترین زمان ممکن به صورت فایل های ویدویی با کیفیت در آورید تا بتوانید آن ها را بر روی CD و یا DVD رایت کنید.
در واقع این نرم افزار را می توان به عنوان بهترین نرم افزار در زمینه تبدیل این نوع فایل های تصویری دانست چون هیچ نرم افزاری پیدا نمی شود که بتواند در زمان کم و با کیفیت مناسب این کار را انجام دهد.
فایل های قابل پشتیبانی در ورودی نرم افزار شامل (AVI ، MPEG ، MPG ، M1V ، MPE ، M2V ، DIVX ، XVID ، DV) می باشند که در خروجی نرم افزار به سه فایل ویدیویی (VSD ، SVCD ، DVD) تبدیل می شوند.
در صفحه اصلی نرم افزار گزینه Auto Load Subtitle را برای زیرنویس فعال كنید.

لینك دانلود
http://www.dl.downloadsara.com/download/multimedia/AVI to VCD SVCD DVD Converter 3.81.exe

رمز عبور فایل www.freedanload.com می باشد.

4.    88/7/20 (13:47)
سلام فكر كنم منظورت زینویس فیلمهای دایویكس هستش من خودم خیلی تحقیق كردم و برنامه به در بخور برای تو برناهه Win Avi آخرین ورژنش هست كه اگه خواستی به من بگو برات بیشتر توضیح بدم این برنامه فیلم 2 ساعته رو تو نیم ساعت تبدیل میكنه و زیرنویس رو روی فیلم هك میكنه alijetle@yahoo.com