مشخصات سوال

پسر خوشگل خوشگل , zx01
24 شهریور 88 - 13:28
بهترین تمرینات کششی بای افازیش انعطاف و کشش پا چیست؟
اطلاعات بیشتر : من دروازه بان هندبال هستم و برای گرفتن توپهای زمینی نیاز به حرکت سریع پاباز دارم که متاسفانه به علت بدنسازی تا حدود زیادی از انعطاف پاهام کاسته شده و یه ماهی میشه نمی تونم پاباز برملطفا راهنمایی کنید.


- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
علی راهی  , ghaderrahi
88/6/24 (14:14)
برای انجام پا باز 180 تمام تمرین های كششی پا رو باید انجام بدی تا به نتیجه مطلوب برسی با یكی دو تا نرمش كششی نتیجه عالی نمیشه
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    88/6/27 (12:55)
می تونی نرمش های کششی انجام بدی

2.    88/6/29 (03:58)
سلام دوست من
عضلات قوی و بدنسازی سنگین با انعطاف سازگار نمیشه مگر زمانی که شما تو دوران بدنسازی هستید حرکات کششی رو به صورت بازگشت به حالت اولیه(ریکاوری) به مدت 5 ثانیه برای هر حرکت کششی و با آهنگ یکنواخت انجام بدی بعد میتونی عضلات پا رو به صورت تکرار (حالت فنر به قول بچه ها) و بعد از گرم شدن به صورت مکث برای هر حرکت انجام بدی.
در هر حال اون بازگشت بعد از تمرینات بدنسازی فراموش نشه.
اگر شما الان این مشکل رو داری میتونی با حرکات کششی مدت دار و با مکث روی کشش و بیشتر کردن فشار و مکث دوباره به طور دوره ای این مشکل رو رفع کنی در این حال هم باید اول کار کاملا بدن رو با دویدن و نرمش گرم کنی و مهمتر اینکه حرکات ریکاوری که گفتم رو آخر کار حتما باید انجام بدی.
(یه توصیه هم دارم ، برای خارج شدن از این حالت گرفتگی یا کم شدن انعطاف هرگز با وزنه کار نکن)
موفق باشی%

3.    88/6/31 (23:21)
سلام تمرین انعطاف رو میشه در طی دو ماه هم به بهتریت نتیجه رسوند اینجا نمیشه بگم چه تمریناتی ولی اگه بتونین در کلاس های رزمی شرکت کنین جواب بهتری می گیرین