مشخصات سوال

دانش جو , profeshnal
8 اردیبهشت 88 - 10:20
چطور برای بیمه بازاریابی کنیم؟
اطلاعات بیشتر : سلام
چطور برای بیمه بازاریابی کنیم تا بتونیم تعداد بیمه نامه های بیشتری بفروشیم و اخر ماه هم حقوق خوبی داشته باشیم . از لحاظ تیپ ظاهری --شیوه صحبت کردن پیش مشتری .. شیوه ارائه بیمه نامه و چیزهایی که نیاز میدونید یک بازاریاب بیمه بدونه ..در ضمن موقعی که زمان نوشتن قرارداد میشه چکار کنم ؟اصلا چطور بگم میخری یا نه ؟
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید .باید چیکار کنیم .. کسی اینجا هست که خودش تو این کار باشه ؟
- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
غلامرضا صفائی , mahdana
88/2/8 (11:07)
شما کافیست بتوانید خدمات بیمه ایتان را به مشتریهایتان توضیح دهید این کار ساده ای نیست روابط عمومی بسیار قوی لازم است و کاریست صد در صد تجاری و یک تاجر موفق هم کسی است که بتواند کالایی را که خریدار ندارد بفروشی من خودم یک بازاریاب هستم و به اینها که میگم سعی میکنم عمل بکنم و نتیجه فوق العاده هم میگیرم
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    88/2/8 (15:18)
سلام
من خودم نماینده بیمه هستم ومدت حدود 15ساله به این كار مشغولم وراضیم
اما شما می خوهید بازار یاب باشید یا نمایندگی كسب كنید اینو باید بفرمایید
اگه میخواهید شروع كنید باید عرض كنم نكن وبرو سراغ كاری دیگه كه چون بازار از وجو د نمایند اشباع شده

2.    88/2/9 (07:20)
بهترین بازریاب کسی است که مشتری قبول کند او همه چیز را در مورد موضوع می داند و نیتش خدمت به مشتری است و سود شخصی در درجه دوم است. در مورد بیمه باید عواقب بدون بیمه بودن را در قالب خبری کوتاه و مستند به مشتری بیان کرد. مثلا خبر کسی که بیمه نداشته و اتفاق ناگواری برایش افتاده و از بیمه نشدن پشیمان شده است.

3.    88/2/9 (09:02)
دوست عزیز سلام
اول باید به شما تبریك بگم كه كار بسیار جذاب و پردر آمدی را شروع كرده اید ، موفقیت در هر كاری در گرو علاقه مند بودن به آن رشته است (ولی نه علاقه اجباری )/ از آنجائی كه بیمه جزو خدماتی است كه ملموس و محسوس نیست از دسته كالاهای سخت فروش تلقی میشود ، ولی به همین نسبت هم اگر خود شما موضوع بیمه را درك كنید ارائه بیمه نامه بسیار كار ساده ای خواهد شد / یك فروشنده خوب باید خوشرو ، خوشگو و خوشبو باشه
و بسیار نكات زیاد دیگری كه فضای موجود بیشتر از این اجازه توضیح نمیدهد

(اگر تمایل داشتید پیام بگذارید تا مراكز آموزشی هم به شما معرفی كنم )
كارگزار رسمی بیمه مركزی

4.    88/2/9 (11:47)
اول سعی کنید با مثالهایی که بیمه به داد بیمه گر رسیده و کمی هم با غلو ذهنیتی در مشتری ایجاد کنی. در کارت هم جدیت داشته باشی و از درامد کم الان هم خسته نشوی که به مرور زمان درست میشه . فقط صبر میخواد

5.    88/2/12 (01:29)
کسب درآمد اینترنتی :

آیا به دنبال درآمد و حقوق ثابت ماهیانه و مادام العمر هستید؟ آیا فاقد سرمایه لازم جهت آغاز کسب و کار می باشید؟
-->شما با معرفی سیستم تبلیغاتی اوکسین ادز به سایر سایتها و وبلاگها(عضو گیری نمودن) و عضویت آنها در سیستم از طریق شما، به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آنها میشود مبلغ 50 ریال از طرف سایت دریافت می نمایید که بدین صورت شما به یک درامد ثابت ماهیانه و مادام العمر دست خواهید یافت.
--> بعنوان مثال اگر به طور میانگین روزی 10 نفر از طرف شما عضو سیستم شوند و هر کدام از آنها در بدترین حالت روزی فقط 100 کلیک هم داشته باشند در یک ماه شما درامدی بالغ بر 23250000ریال معادل دو میلیون و سیصد و بیست و پنج هزار تومان فقط از طریق زیر مجموعه ها و آن هم در ماه اول بدست خواهید آورد و قطعا در ماههای آینده این مبلغ چندین برابر خواهد شد.
--> توجه نمایید که شرکت رفاه گستر جنوببه شماره ثبت 24516 پرداخت کلیه وجوه را ضمانت می نماید.
--> برای شروع عضو گیری می توانید از صفحه "دریافت کد معرفی سایت" استفاده نمایید.

http://www.oxinads.com/?a=33718

6.    88/2/12 (23:00)
دوست عزیز از طریق انترنیت شرکتهای واردات و صادرات رو انتخاب کنید و پیشنهاد بدید
اول مشتری سرکت ما

ما وارد کننده لوازم یدکی و قطعات اتومبیل هستیم
پیشنهادتون رو از طریق ایمیل شرکت ارسال نمایید انشالله بتونیم همکاری کنیم

web : WWW.TAKRUN.COM

7.    88/2/15 (11:49)
سلام دوست عزیز. من نماینده بیمه هستم و فكر میكنم كه شما روش مناسبی رو در پیش گرفتید. فروش بیمه نامه یكی از كار های راحت و در عین حال سخت است!!! راحت چون اگر به درستی بیمه تان را به مشتری بشناسانید براحتی میتوانید او را متقاعد برای خرید بیمه نامه نمایید. و سخت چون بیمه یكی از سخت فروش ترین خدمات است چون قابل لمس نیست و در واقع ما پول یك احتمال را داریم میگیریم . هر چه شما بتوانید احتمالی كه در مقابل آن فرد را بیمه میكنید برایش ملموس تر كنید بهتر بیم تان را می فروشید.
سعی كنید خوش برخورد باشید. از فایل های روانشناسی فروش می تونید بهره بگیرید. در مورد نگاه كردن. روانشناسی حركات مشتری، حتی لحن صحبت و نحوه دست دادن هم خیلی مهمه. سعی كنید با هیجان صحبت كنیدو صدای شما یكنواخت نباشد. چون بعد از گذشت مدتی مشتری اصلا به حرف های شما گوش نمیدهد و فقط به آواز صدای شما توجه میكند!!!! انگار دارید یك لالایی می خونید!!!
به چشمان مشتری نگاه كنید. وقتی از خطر صحبت میكنید خود فرد رو مسقیما مورد توجه قراربدید و وقتی از شركت بیمه تون حرف میزنید از ضمیر ما استفاده كنید.
حتما مثال بزنید و مثال های عینی. سعی كنید درباره شغل و كسب مشتری حتما اطلاعات كامل و دقیقی رو داشته باشید و به فراخور شغلش بهش بیمه نامه پیشنهاد كنید....
دیگه؟؟؟
اصول بازاریابی خیلی زیاده... اگه سوالی داشتی میتونی با من تماس بگیری....
من نماینده بیمه سامان هستم. امیدوارم تونسته باشم كمكتون كنم.... هر چند مختصری از اطلاعات رو اینجا بهتون دادم....
شاد باشی.

8.    88/2/16 (07:15)
سلام

سرچ کنی تو گوگل می یابی
موفق باشی