مشخصات سوال

فضانورد مریخی , kashancity
19 اسفند 87 - 10:06
خواب دیدم که موهای سفید زیادی توی سرم هست
اطلاعات بیشتر : خواب دیدم که از خواب بلند شدم و دیدم که موهای سفید زیادی توی سرم هست و اما پیر نشدم،درست موهام مثه پیرمردا شده بود.


- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
کفش های   میرزا نوروز , afceaglee2013
87/12/22 (03:22)
با سلام ..

مجتبی عزیز خواب و تعبیذ خواب همونطور که خودت هم میدونی یه علمه و اتفاقا خیلی که نه بیش از حد یعنی بسیار بسیار پیچیده اس .. من یه مدتی از کتابا و برنامه هایی که تعبیر خواب میکنن استفاده کردم و یه سری کتاب خوندم و با این همه حتی نمیتونم خوابای خودم رو تعبیر کنم .. میدونی چرا .. چون کوچکترین چیزی که حتی فکرش رو هم نمی کنی میتونه تعبیر خواب رو از این رو به اون رو کنه .. یه روز یکی از فامیلامون اومد پیشم گفت خواب فرش چه تعبیری داره .. مثل اینکه میخواد پفک بخره .. گفتم یعنی چی .. همه چیز رو باید بگی .. کجا بودی .. هوا تاذیک بود یا روشن .. چه لباسی داشتی .. چند نفر دو رو برت بودن .. دور و برت درختی چیزی بود یا نه .. بیرون بودی یا تو خونه .. چه رنگایی میدیدی .. و ... تازه با این همه چیزی که من مثلا 10 20 دقیقه جون میکنم و بدست میارم فقط و فقط 10 15 درصد ش یا حتی خیلی کمتر میتونه درست باشه ... همینطوری نمیشه تعبیر گفت .. تو چند خط مینویسی و مردم هم میگردن یه چیز شبیه اون چیزی که تو نوشتی ، دقت کن نوشتی نه اینکه دیدی .. برات میفرستن .. یعنی تو صبح زود از خواب پا میشی خیلی از خوابت و احساساتش پریده .. حالا چقدرش یادته و چند درصد از اون چیزی که یادته رو میتونی انتقال بدی به جای خود .. وقتی دیدم بعضی از عزیزان خیلی بد و بی ملاحظه جملاتی گفتن .. لازم دیدم گوشزد کنم که هر تازه به دوران رسیده و هر بچه ای که دیروز نمیدونست کدوم دستشو تو دماغش بکنه امروز یه پاراگراف از یه کتاب که خودش ناقص و کم اعتباره خونده و اومده اینجا میخواد به خیال خودش خوابت رو تعبیر کنه .. نمیتونه خواب رو تعبیر کنه ... حالا بماند که خواب تو از نوعی است که تعبیر داره یا نه ... بالاخره عزیزم تعبیر خواب چیزی نیست که تو یا من بخواهیم خیلی زود بهنتیجه برسیم ... من خودم دیگه حتی خواب خودم رو هم خیلی کم تعبیر میکنم چون دیدم که اکثرا غلط تعبیر میکنم و غلط در میاد .. حال بماند که یه کتاب یه چیزی مینویسه و کتاب دیگه دقیقا همون مطلب رو چیز دیگه و کاملا متفاوت .. این معنیش اینه که یا کتابا خیلی غلط یا متفاوته (که در این صورت با توجه به آگاهی کم ما نمیتونیم کتاب درست رو تشخیص بدیم) و یا اینکه اینقدر پیچیده اس و انقدر به جزئیات و آداب و رسوم و فرهنگ و باورها بستگی داره که دو نفر یک موضوع رو به 2 صورت کاملا متفاوت تفسیر کردن ...
در هر صورت تعبیر خواب فقط و فقط کار آدمای متخصص و یا روانشناس هاست و امثال من نباید گیر زیادی به تعبیر خواب بدن که در غیر این صورت تلقین منفی ضربه های جبران ناپذیری به آدم وارد میکنه ... خواب پیامی است که روح انسان آن را دریافت میکنه و چون عقل سر ما نمیتونه ابزار ها و اصطلاحات روح رو به صورت مستقیم درک کنه به ناچار با استفاده از سمبل ها اون هم در سطح خیلی پیچیده مجبور به دریافت اطلاعات میشه ...

خداوند در همه حال پذیرای بنده هاش است و هیچ کسی این حق را نداره که از لطف خدا نا امید بشه ... پس تا وقتی که اطلاعات کافی در مورد خواب دیدن نداری اینطور خودت رو دست شغالها نده .. وگرنه تار و پود افکارت به هم میریزه ... و ناامید میشی ... اول اطلاعات جمع کن و در انتخاب افرادی که میخوای با اونها در مورد خوابت راهنمایی بگیری دقت کن ...

شاد و امیدوار باشی ..
یا حق :)
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    87/12/19 (11:41)
مو
1ـ اگر زنی خواب ببیند به گیسوان زیبای خود شانه می زند ، علامت آن است كه در امور مربوط به خود چندان دقتی به خرج نمی دهد و با این كار موقعیت پیشرفت ، در زندگی را از دست می دهد .
2ـ اگر مردی خواب ببیند موی سرش را كوتاه می كند ، علامت آن است كه برای دست و دل بازی و سخاوتش فقیر خواهد شد ، و از نگرانی و اضطراب بیمار می شود .
3ـ اگر خواب ببینید موی سرتان خاكستری می شود ، نشانة نزدیك شدن به مرگ است و اینكه شایعات بی اساسی دربارة نزدیكان یا دوستان در خانوادة شما منتشر است .
4ـ اگر اندام خود را در خواب پوشیده از مو ببینید ، علامت آن است كه در بدرفتاری با دیگران چندان پافشاری می كنید كه همه شما را ترك می گویند . اگر زنی چنین خوابی ببیند ، علامت آن است كه در ذهن خود مقامی برای خود در نظر می گیرد و بر خلاف اصول اخلاقی با دیگران رفتار می كند .
5ـ اگر مردی خواب ببیند موی سیاه و مجعدی دارد ، نشانة آن است كه با خوش رفتاری دیگران را فریب می دهد .
6ـ اگردر خواب زنی مو طلایی ببینید ، علامت آن است كه به زنی بی باك دل خواهید بست و با او ازدواج خواهید كرد .
7ـ اگر در خواب زن مو قرمز ببینید ، علامت آن است كه در زندگی با تغییر و تحول روبرو خواهید شد و از بی وفایی نامزد خود آگاه می شوید .
8ـ دیدن موی قهوه ای در خواب ، علامت آن است كه در انتخاب شغل مناسب موفق نمی شوید .
9ـ دیدن گیسوی آراسته و زیبا در خواب ، علامت آن است كه وضعیت مالی شما بهتر خواهد شد .
10ـ اگر خواب ببینید موهای خود را از ته می زنید ، علامت آن است كه برای دوستی ولخرجی می كنید و بعد ناچار می شوید كه با صرفه جویی زندگی خود را بگذرانید .
11ـ اگر خواب ببینید موی سرتان بسیار نرم است و سریع رشد می كند ، علامت آن است كه زندگی ای لبریز از نعمات و شادمانی در به روی شما خواهد گشود .
12ـ اگر زنی خواب ببیند تار سپیده مویش را با موهای سیاه مقایسه می كند ، علامت آن است كه بر سر پذیرفتن دو پیشنهاد مردد است . اگر هنگام انتخاب دقت زیادی به خرج ندهد ، پیشنهادی را خواهد پذیرفت كه برایش به جای بخت و اقبال مساعد ، زیان و پریشانی به بار می آورد .
13ـ دیدن گیسوانی پریشان و نامرتب در خواب ، علامت آن است كه بستن پیمان ازدواج با مشكلی مواجه می گردد ، اوضاع كار كساد می شود و زندگی با سختی همراه می گردد .
14ـ اگر زنی خواب ببیند نمی تواند گیسوان خود را شانه بزند ، علامت آن است كه به نامزد خود اهانت خواهد كرد و او را از دست خواهد داد .
15ـ اگر دختری در خواب زنانی با گیسوان خاكستری ببیند ، نشانة آن است كه به زودی زنی با یكی از اقوام او ازدواج خواهد كرد .
16ـ اگر خواب ببینید موهایتان كوتاه است ، علامت آن است كه در زندگی با نومیدیهای بزرگی روبرو خواهید شد .
17ـ اگر زنی خواب ببیند موهایش می ریزد و كچل می شود ، علامت آن است كه برای امرار معاش باید تلاش كند زیرا بخت و اقبال به او پشت می كند .
18ـ اگر خواب ببینید موی سرتان به سپیدی برف است ، علامت آن است كه به مسافرتی مطلوب و لذتبخش خواهید رفت .
19ـ اگر مردی خواب ببیند موی زنی را نوازش می كند ، علامت آ ن است كه زنی شایسته به او اعتماد خواهد كرد ، هر چند كه او از نظر دیگران محكوم و طرد شده است .
20ـ اگر در خواب بر گیسوان خود گلی ببینید ، علامت آن است كه گرفتار سختی و مشكلات زندگی خواهیدشد . و این مشكلات كمتر از زمانی كه از دور به آنها نگاه می كردید شما را دچار هراس می كنند .
21ـ اگر زنی خواب ببیند موی سرش با گلهایی سفید تزئین شده است ، علامت آن است كه در زندگی با دردسرهایی روبرو خواهد شد ، اما اگر با شكیبایی و صبوری و پشتكار با دردسرها روبرو شود ، سرانجام از شر آنها خلاص می شود .
22ـ اگر خواب ببینید یك دسته از موهای شما خاكستری شده و می ریزد ، نشانة آن است كه گرفتاری و نومیدی در انتظار شماست و بر خلاف امید به بهبودی بیماری مأیوس كننده می شود .
23ـ اگر خواب ببینید موی سر كسی یك شبه سفید می شود ولی صورتش همچنان شاداب و جوان می ماند ، علامت آن است كه مصیبت و اندوهی ژرف در انتظار شماست .
24ـ اگر دختری چنین خوابی ببیند ، نشانة آن است كه در اثر تصادف نامزد خود را از دست می دهد و در اثر بی احتیاطی به اندوه دچار می شود . او باید مراقب روابط خود با دوستان باشد .

2.    87/12/19 (15:16)
مسخره ترین و عوامانه ترین و خطر ناک ترین سوال اینه که یک توهم بد رو توسط دیگر نادانان به واقعیت تبدیل کنی؟خواب در واقع تصویر سازی ذهنی هست که به علل بیرونی مرتبطه اینک بیای و تمنای تفسیر کنی نوعی خرافه پپنداری و دلهره افکنی بیهوده هست و کافی چند تا تعبیر بیهوده و از روی نادانی نیز بر اون افزون بشه و بر اندیشه و فکرتون تأثیر منفی بگذاره ،در حقیقت با دست خودت تلقینهای منفی رو وارد ذهنت میکنی و ذهن به سوی آن تعبیر بد تو رو سوق خواهد داد زیرا همواره بهت تعبیر رو بادآوری میکنه . این بدترین نوع ظلم به خودتون هست که اولا به تصویر سازی ذهنی در حالت خواب اینقدر جدی نگاه میکنید و ثانیا از دیگران می خواهید اون رو تعبیر کنند .

3.    87/12/19 (19:17)
دیدن موی سفید در خواب نشان از طول عمر می باشد

4.    87/12/20 (16:03)
خدا رحمتت کنه