مشخصات سوال

امیر امیرو , ebli3s
30 بهمن 87 - 15:39
بهترین روش كوچك كردن بینی گوشتی
اطلاعات بیشتر : با سلام

1.میخواستم بدونم بهترین روش برای كوچك كردن بینی گوشتی چیه ؟

2.از كجا بفهمیم بینی مون گوشتی هستش ؟/

3.اگر شیراز هستید بهترین دكتر جراحی بینی و زیبایی رو بگید .- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
غلامرضا صفائی , mahdana
87/12/1 (07:57)
بعضی از ماها تا جوان هستیم خیال میکنیم چهره زشتی داریم و سعی در زیبانمودن میکنیم و وقتی پا به سن گذاشتیم خواهیم دید چقدر چهره مان را زشت کرده ایم این از ایجاد احساس نیاز بیش از اندازه به زیبایی است که سوغات یه عده سودجو میباشد عزیزان من لطفا قدر زیبایی و خوشگلی خودتان را بیشتر بدانید
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    87/11/30 (15:48)
salam rafig aslan niazi be jarahi nist boro dastgahaye jadid umade ke mesle dastgahe lagharie shekame mibandi be damagh fagat male gushtiast .damage gushty age dast bezani moshakhase

2.    87/11/30 (15:49)
اگه توی جمع اذیت هستید بدونید بینیتون گوشتیه بهترین كار هم عمله ولی هزینش سنگینه

3.    87/11/30 (15:57)
salam age mikhay kochek beshe mitoni kar rakati bokoni badan ensan eltehab pazire mitoni badastat in karo bokoni har roz ba shast ya eshare mitoni bekeshi agab ya pain

4.    87/11/30 (16:19)
amir jan niaz be amal nistesh behtarin ravesh dastgahe
kochak konande hastesh ke jadide va badast zadan
be binit khodet mifahmi ke goshti hastesh

5.    87/11/30 (16:32)
Amal Tanha AMAAAL!!:D

6.    87/11/30 (17:57)
امیر جان برای کوچیک شدن دماغ در حال حاظر 2راه وجود داره:1عمل جراحی بینی که همونطوریکه میدونید هم دارای ضرر هایی هستش هم فواید 2-استفاده از این روش جدید کوچک کردن بینی های گوشتی بوسیله ایدان که به تازگیا اختراع شده که بوسیله لرزش و گرما بینی رو تو 2 ماه کوچیک میکنه که این دستگاه دارای قیمت خیلی خوبی هستش ولی کارایی اون به طور موثر هنوز اثبات نشده است.

7.    87/11/30 (20:44)
ttttaaaabbbbaaaarrrr

8.    87/11/30 (22:05)
سلام تشخیص اینکه بینی شما گوشتیه یا نه ؟ به نظر یک پزشک حاذق بستگی داره ودراین مورد نیازی به سوال از مردم نیست . واینکه بابینی گوشتی چه باید کرد انهم فقط عمل جراحی لازم دارد چراکه برداشتن یا زیاد کردن برخی اعضای بدن خصوصا"برداشت غضروف یا استخوان فقط توسط عمل جراحی ممکن است واستفاده از دستگاهای دیگر فقط موقتی است و بعدها بینی به شکل اول برمیگردد منتها درزمینه عمل حتما"دقت فرمایید به جراحی مراجعه کنید که علاوه بر تخصص زیبائی دارای تخصص گوش وحلق وبینی نیز باشد چون بعدا" دچار مشکلات ناشی از عمل درتنفس یاتغییر صدا و...نشوید.

9.    87/11/30 (22:54)
avalan in post b nazare man vase shorue tablighe dastgahe kuchek konande binie aydane
saniyan b nazare man amal nakon vali agar mikhay amal koni az doktori k faghat gusho halgho biniye komak nagir.zibayi bashe behtare ya takhasose gusho halgh va foghe takhasose zibayio pelastik(mesle dr alavi tu esfahan)
binihaye gushti ba negahham maluman bozorgan ghesmate gushtie ziyadi daranmamulan ghesmate jeloye bini bozorge

10.    87/12/1 (15:58)
سلام
عمل جراحی

11.    87/12/2 (17:15)
estefade az bini kochak kone idan behtarine.man emtehan kardam javab mide.

12.    87/12/2 (18:07)
کوچک کردن بینی ، باوری غلط در جراحی پلاستیک [ December 11, 2008 11:23 AM ]رییس نخستین کنگره خاورمیانه ای جراحی پلاستیک گفت : کوچک کردن بینی یک باور غلط در جراحی پلاستیک بینی است.

دکتر "محسن نراقی" در نشست خبری نخستین کنگره خاورمیانه ای راینولوژی و جراحی پلاستیک گفت : هرچه تغییرات بینی پس از عمل بیشتر شود ، عوارض آن نیز بیشتر است و هرچه بینی طبیعی‌تر باشد عوارض آن کمتر است و تناسب بهتری دارد، به همین دلیل یک جراح پلاستیک باید از مجموعه‌ای دانش، تجربه و هنر برخوردار باشد.

نراقی افزود : کوچک شدن بیش از حد بینی موجب می شود که فرد در زمان خواب از راه دهان تنفس کند و این موضوع سبب کمبود اکسیژن بدن در زمان خواب می شود که خواب آلودگی، کسل بودن، بی حوصلگی و عصبی بودن در طول روز از جمله عوارض آن است .

به گفته وی بسیاری از افرادی که دچار این عوارض می شوند بارهای این نکته را تکرار می کنند که ای کاش عمل نمی کردند و نفس کشیدن آن ها این قدر سخت نبود.

نراقی ، ‌جراحی پلاستیک بینی را شایع‌ترین جراحی پلاستیک در ایران دانست و گفت: مردم نباید فکر کنند که جراحی بینی یک کار آرایشی است.

وی ‌آگاهی بیشتر مردم را در کاهش عوارض جراحی پلاستیک موثر دانست و افزود: مردم باید با افزایش آگاهی از اهمیت و مشکلات عمل جراحی بینی با خبر شوند.

وی درادامه اضافه کرد:‌ در ایران به دلیل پراکندگی جراحی‌های پلاستیک بینی آمار دقیقی از این جراحی‌ها در دست نداریم ‌اما می‌توان ادعا کرد که این نوع جراحی در ایران به یک اپیدمی تبدیل شده است .

نراقی با بیان اینکه بینی عضو مرکزی صورت محسوب می شود تاکید کرد:‌ پزشکان برای بالا بردن کیفیت اعمال جراحی پلاستیک باید آموزش‌های صحیح را فرا گیرند.

وی همچنین گفت:‌ تقاضای بیش از حد جراحی بینی در ایران گروه های مختلف پزشکی را وارد این عرصه کرده و نه تنها در کلینیک ها و بیمارستان ها بلکه در مطب ها و در شرایط غیر استاندارد هم این نوع عمل ها انجام می شود .

وی در ادامه افزود:‌ تا آنجایی که من اطلاع دارم حتی پزشکان عمومی هم عمل جراحی زیبایی بینی را در ایران انجام می دهند.

نراقی گفت:‌ دخالت این افراد در خصوص عمل بینی باعث شده که در موارد زیادی، بیماران بابت عمل های این افراد حتی نفس کشیدن عادی را هم پس از عمل از دست بدهند.

رییس نخستین کنگره خاورمیانه ای راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت بخش قابل توجهی از عمل های جراحی زیبایی بینی را غیر ضروری دانست و گفت:‌ این عمل ها به علت چشم و همچشمی و یا حتی ناراحتی های روحی و روانی صورت می گیرد.

رییس انجمن تحقیقات راینولوژی ایران و عضو ارشد هیات 10 نفره سیاستگذاری جهانی راینولوژی در بخش دیگری از سخنانش از ایران به عنوان قطب جراحی پلاستیک در خاورمیانه یاد کرد و گفت:‌ ایران در این زمینه حرف اول را در منطقه می زند.

نراقی ابراز امیدواری کرد: کنگره خاورمیانه ای راینولوژی و جراحی پلاستیک بتواند زمینه‌ای را برای ارتقای علمی پزشکان و در نتیجه ارتقای سطح عمل‌های جراحی ایجاد کند تا ایران کشوری پیشرو در زمینه جراحی پلاستیک بینی معرفی شود.

دکتر "مسعود بروجردی" دبیر اجرایی کنگره راینولوژی و جراحی پلاستیک نیز در این نشست با بیان اینکه این کنگره طی روزهای 14تا 17 آبان ماه در مرکز همایش های بین المللی تهران (برج میلاد) برگزار می شود، گفت:‌ در این کنگره بیش از یک هزار و 500 متخصص داخلی و خارجی شرکت می کنند.

بروجردی افزود :‌ در این کنگره حدود 30 نفر از برجسته‌ترین متخصصان تراز اول رشته راینولوژی از 14 کشور دنیا حضور خواهند داشت.

وی با بیان این که برای این کنگره کمیته ای 80 نفره به عنوان مشاور اعضای علمی کنگره انتخاب شده، افزود: در این کنگره روسای انجمن‌های گوش و حلق و بینی از کشورهای مختلف مانند روسیه، ‌کره جنوبی، چین، سنگاپور و غیره حضور دارند.

به گفته وی 10 کارگاه آموزش عملی، چهار جراحی زنده در بیمارستان بهمن از جمله برنامه های جانبی کنگره یاد شده محسوب می شوند.

13.    87/12/5 (02:21)
1-آن عملی که در حمام انجام می دهید اگر مقدور هست کمتر کنید
2-آینه جواب شما را می دهد
3-دکتر محمد نظری دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک از هاوایا 09177494891

14.    87/12/5 (04:27)
salam moteasefane binihae goshti badaz amale jarahi bazham be sorate aval baz gasht darad

15.    87/12/7 (23:36)
بینی های گوشتی فقط با عمل جراحی بهبود پیدا میكنن . دستگاه های جدید كوچك كننده كه با ویبراسیون عمل میكنه درمان موقته چون این دستگاه باعث تحلیل رفتن آب میان بافتی سر بینی میشه همین عامل باعث كوچك شدن بینی تا بارگیری دوباره ی آب میان بافتی میشه . اگر بینی به صورتت میاد اصلا به بینیت دست نزن چون فیزیولوژی بینی عمل شده هیچ وقت مثل بینی اول نمیشه

16.    87/12/15 (19:20)
be doktor morajee konid
va mitavanid amal konid