مشخصات سوال

پانته آ خانومی , asemoone_sadegi
15 شهریور 87 - 10:02
چگونه با جن ارتباط برقرار کنم ؟
اطلاعات بیشتر : من می خوام جنای خوب ببینم چی کار باید بکنم ؟


- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
حسین   , scorpions_b2006
87/6/15 (11:37)
سلام آقا مجتبی:
دوست شدن با جنها کار بی دردسری نیست که برای تجربه یا تفریح بشه سراغش رفت. اگر با خواست خودتون وارد دنیای جنها بشید، اونها هم بیشتر در زندگی شما دخالت می کنند. معمولا جنها حریم خصوصی برای انسان قائل نیستند. در هر حالتی و هر جایی ممکنه به سراغ شما بیان. اگر از اونها درخواست کمک کنید، ممکنه کمکتون بکنند ولی درمقابل شاید درخواستهایی از شما داشته باشند که نخواین انجام بدید ولی اونها مجبورتون کنند. جنها قدرت کنترل و نفوذ محدودی بروی مخلوقات دیگه دارند که هرچقدر قدرت روحی مخلوقی بیشتر باشه، نفوذ و تسلط جنها روی اون کمتر میشه. بنابراین کسانی که مراقبه نمی کنند - عبادتهای اکثر دینها نوعی مراقبه ست- آسیب پذیرتر از دیگرانند و بهتره از دوست شدن با جنها صرفنظر کنند. تمسخر و به بازی گرفتن از مواردی ست که جنها رو تحریک و خشمگین می کنه. هیچوقت برای تفریح و خوشگذرونی سراغ جنها نرید.
جنهای مسلمان علاقه ی چندانی به دوست شدن با انسان ندارند. در اکثر مواقع وقتی که انسانها برای ارتباط با جنها تلاش می کنند، جن های کافر هستند که به درخواست ارتباط پاسخ می دن و هدفشون اکثرا سواستفاده، آزار و انحراف انسانهاست . ممکنه ابتدا با کمک این جنها به بعضی چیزهایی که درنظر دارید برسید ولی... مثلا ممکنه با جنی ارتباط برقرار کنید و به شما بگه خداپرستم. با مهربونی و لطف زیاد برای رسیدن به موفقیت و ثروت هم کمکتون کنه. اما یک روز ناگهان از شما بخواد که مادرتون رو بکشید. اون موقع حتی اگر پشیمون باشید چاره ای ندارید. اگر قدرت کنترل شما رو داشته باشه که خواستش رو انجام خواهید داد و اگر نتونه کنترلتون کنه و از انجام اینکار سرپیچی کنید، برای انتقام دست به هرکاری ممکنه بزنه. به این شکل یک دلخوری ساده بین شما و دوست جن کافرتون ممکنه زندگی خیلی از عزیزانتون رو بگیره و سرنوشت خودتون رو کاملا عوض کنه.
البته اگر بی اندازه خوش شانس باشید و مهرتون در دل یک جن خداپرست بنشینه و باهاش دوست بشید. باز هم ارتباط راحتی نیست. جنها هم مثل انسانها روحیات متفاوتی دارند. بعضی از جنهای خداپرست شدیدا افراطی هستند. ممکنه بخاطر انجام کاری که بنظرشون گناه بوده از شما ناراحت بشن و به شیوه ی خودشون تنبیه تون کنند. مثل بســــیاری از جنهای مسلمان که بخاطر رفتار بد انسانها با پیامبران و امامها، شدیدا از انسانها ناراحتند و گاهی به این دلیل به انسانهای بی ملاحظه که حرمت دینها رو نگه نمی دارند صدماتی می زنند.
پس به این راحتی داوطلب وارد شدن به وادیی که خیلی کم ازش اطلاعات دارید نشید. ما در کنار این مخلوقات زندگی می کنیم و صد در صد همه ی شما دوستان تا حالا با تعداد زیادی جن در ارتباط بودید ولی این ارتباط با تسخیر و درخواست امدادهای غیبی فرق می کنه!
در ارتباط جن و انسان، بعضی از موضوعات اهمیت بیشتری دارند که اگر رعایت کنید صدمات کمتری از جنها می خورید و برای جنها پذیرفتنی تر خواهید شد. غیر از قدرت نفوذ جنها و درخواستهای غیرمنطقی شون که در پست ارتباط با جن-1 درموردش توضیح دادم، اخلاق تند و حساسیت جن ها به تمسخر هم از موانع ارتباط انسان و جنهاست. عکسهای ghoststudy.com رو دیدید؟ اکثر این عکسها مربوط به جن هستند، نه روح. بعضی از عکسها بنظر من ساختگی می اومد و فقط بعد از دیدن چند نمونه واقعیش باور کردم. گاهی این عکسها اونقدر ساختگی و غیرممکن بنظر می رسند که آدم بهشون می خنده! یکی از تجربه های بدم رو تعریف کنم.
یکی از دوستان جن زاده که وبلاگ نویسند برام یه عکس فرستادند. موجودی با ظاهر ترسناک که قابل تحمل نبود. از صورتش رشته های گوشت بهم پیچیده بیرون زده بود و از انتهای رشته ها مو و چرک و خون بشکل تهوع آوری آویزون بود. جای چشمها دو شکاف مورب بود و دو زائده شبیه ناخن تیز از داخل شکافها بیرون اومده بود... تعریف جزئیات ناهماهنگ صورت و بدنش رو کنار می ذارم. بنظرم رسید عکس واقعی نباشه چون خیلی ناقص الخلقه بود. من با ناباوری و لبخند تمسخر عکس رو دیدم و پاک کردم.نیمه های همون شب برای کاری بیدار شده بودم. صدای هن هن و زوزه هایی شنیدم، به دنبال صدا به آشپزخونه رفتم و اونجا صاحب عکسی که دوستم فرستاده بودند دیدم. غیر از ظاهر ترسناک بوی خیلی بدی هم می داد. نفسم گرفت و با حال تهوع و وحشت شدید کف راهرو ولو شدم. نمی دونم چه صدایی از خودم دراورده بودم که پدرومادرم بسرعت اومدند و به سختی اون مخلوق رو بیرون کردند. همگی حال بدی داشتیم و من تا مدتها روحیه مو باخته بودم. بعدها فهمیدم دلیل اومدن اون مخلوق، ناراحت شدنش از لبخند تمسخر من بوده.
جن ها موجوداتی بی اندازه حساس هستند و اکثرا اخلاق تندی دارند. محبت و خشمشون در منتها درجه ست. برای همین باید درمورد جنها با احتیاط زیادی رفتار کرد. اگر باورشون ندارید یا گاهی مطالب یا عکسهایی می بینید که عقلتون اونها رو نمی پذیره، هرکاری می کنید، توهین و تمسخر نکنید. خودمم تازگی این موضوع رو متوجه شدم که جن ها به عکسهاشون حساسند!
البته صد در صد عکسهای ساختگی زیادی هم از جنها و ارواح وجود دارند، ولی من که ترجیح می دم حتی ساختگی ها رو هم مسخره نکنم!

موفق و سربلند باشی مجتبی جان...
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    87/6/15 (11:47)
سلام
علاقه علاقه ست دیگه
برای این موضوع به این سایتها یه سری بزن
ارتباط با جنغیر از قدرت نفوذ جنها و درخواستهای غیرمنطقی شون که در پست ارتباط با جن-1 درموردش توضیح دادم، اخلاق تند و حساسیت جن ها به تمسخر هم از موانع ارتباط انسان و ...
www.cloob.com/club/article/show/clubname/rooh_va_jen/articleid/3864 - 44k

ارتباط با جن » ...
www.arvah.org/index.php?topic=8317.msg52200 - 60k -

ارتباط با جناولین انجمن تخصصی متافیزیک ( ماوراءالطبیعه ), علوم غریبه , علوم روحی , ارتباط با ارواح.
www.arvah.org/index.php?topic=8317.msg52131;topicseen - 60k

یافته های دیگری از دامنه www.arvah.org »
شمیرانات - ارتباط با جنارتباط با جن. پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵ -
shemiranat.mihanblog.com/Post-1267.ASPX - 69k
انجمن جن و روح / 786 - ارتباط با جن 2انجمن جن و روح / 786 - ارتباط با جن 2 - اولین انجمن جنگیری در ایران.
موفق باشید

2.    87/6/15 (12:59)
سلام
در دنیای علوم غریبه اگر كسی با اجنه یا دیگر موجودات ماورائ الطبیعه ارتباط داشته باشه به هیچ وجه عنوان نمیكنه عزیزم
و وارد دنیای اونها شدن ممكن نیست در عصر حاضر . اگرم كسی گفت كه باهاشون رابطه داره من یك میلیون جایزه میدم بهش اگر حرفش رو ثابت كنه در حضور من
فعلا درهای ارتباط بسته است و بیشتر نمیتونم بگم

3.    87/6/15 (13:25)
اول نیت می کنی دوم نیتمی کنی سوم نیت می کنی چهارم طلب می کنی پنجم دوست می شی ششم بیجاره می شی.

4.    87/6/15 (14:56)
اگر خیلی دوست داری جن ببینی ببین.ولی قبل به این موضوع توجه كن.
یك حاج اقایی در یك مجلسی داشت تعریف میكرد كه یه جوون (از اینایی كه بدن سازی رفته بود ...)خلاصه هیكلی داشت .میره پیش این دعا نویسا و میگه كه من میخوام یه جن ببینم.اون دعا نویسه كلی این جوون رو نصیحت كردكه ممكنه برات اتفاقی بیفته و از این حرف ها... .ولی جوونه گوشش بده كار نبود.دعا نویس طی یه مراسمی یه جن ظاهر میكنه و همین كه چشم اون جوون هیكلی و پر ادعا به جن می افته از ترس سكته میزنه.
نمیدونم میدونی یا نه ولی جن ها به هر شكل زشت و زیبایی میتونن در بیان. ولی اگر خیلی دوست داری پیش دعا نویس ها نرو .برو پیش یكی از این حجه الاسلام ها یا همین شیخ ها .

5.    87/6/15 (15:06)
سلام دوست عزیز
من تا مدتی قبل عاشق اینجورکارها بودم .
بهتره که اول عواقب کاری رو که می گی بسنجی بعد تصمیم بگیری.
دنیا غیر از ما هم قوانینی داره که کسی که می خواد واردش بشه باید اون قانون ها را بدونه وبهش عمل هم کنه .
شما این قوانین رو می دونی؟؟؟؟؟
دوم این که این حیطه ها به خواست واراده خدا از هم جدا شدن وشاید اگه با انجام بعضی کارها موفق هم بشی دیگه نتونی به دنیا خودمون برگردیواونجا اسیر بشی.
اومدن جن ها به دنیای ما هم همین طور اگه نتونی کنترلش کنیو یا برشگردونی به دنیا خودش چی؟؟؟؟؟
می دونی چه اتفاقاتی برات می افته ممکنه زندگی ویا سلامت عقلتو بذاری سراین خواسته .
حال حاضری؟؟؟؟؟؟؟؟

6.    87/6/15 (20:56)
سلام
یکی از دوستان کتابی رو که خوانده برای شما چا÷ کرده نه اینطوری هم نیست که این دوست می گویند ارتباط راحته ولی نه اون طور که توصیف شده شما با بعضی از طلسمات هم این کار رو می توانید انجام دهید ولی فکر نکن کار سادهای هستش خیلی دل می خواد و جرات شوخی نمی کنم تا بتوانی جن رو ببینی طاقت سختی و وحشت رو اگر داری با من تماس بگیر تا برای شما در اتاقتان بدون اینکه چله و یا ریاضت بکشی احظار کنم ولی در صورت ترسیدن اون به شما ضربه بزرگی می زنه که بعضی اوقات جان از بدن در میره حالا اگر مایل هستی کمکت میکنم
راما هندی

7.    87/6/16 (00:42)
....منم فقط می تونم نصیحت كنم كه اصلا" كار درستی نیست...

8.    87/6/16 (03:13)
salam mojtaba
dar tole sal ba chand sad jen dar tamas hastam, ama na baraye dosti va soo estefade, balke baraye kharej kardane onha az ensan ha va afradi ke dar onha nofoz kardan, hala daram mibinam ham sen va sal haye man daram khodeshon be samte onha miran
javab hai ke behet dadan ro khondam
jen mosalmon va gheire mosalmon nadare
harki mige eshtebahe va mitonam behesh sabet konam
jen mesle narmafzar amal mikone , mesle 1robat
on faghat anjam vazife mikone
va nabayad bahash tamas dasht va varede donyash shod
na inke nashe in kar ro kard, khoda be ensan ekhtiyar dade ke entekhab kone
to ham mitoni entekhab koni va bahashon tamas dashte bashi
ama kash mishod 1bar ba man biyay va khoroje onha ro az ensan ha bebini ke che ghadr vahshatnake
mitonam hads bezanam ke chi shode in ro mikhay
chon man ham az hamin soal shoro kardam ke chetor mitonam ertebat bargharar konam
motmaenan lezate inke shenidi vasat har kari mikonan
jazbet karde ama...........

9.    87/6/16 (14:44)
بیكاری عزیزم؟

10.    87/6/17 (01:55)
بابا تو خودت جنی

11.    87/6/18 (09:46)
سلام آقای امیری...

نوشته های آقای حسین بحرانی درمورد عدم ارتباط با جن ها و مشکلات انسان در ارتباط با اونها کاملا درسته و پیشنهاد میکنم به دنبال این موارد نباشید که عواقب بسیار بدی بدنبال خواهد داشت..
من یک فرادرمانگرم و در حلقه های رحمانیت الهی حلقه هایی برای از بین بردن اثرات و آزار جن و همه موجودات غیر ارگانیک وجود داره که با اتصال به این حلقه ها مشکلات از بین میره بنابراین به همه دوستان از جمله اقای بحرانی که مورد آزار قرار گرفتند توصیه میکنم برای دریافت اتصالات اونهم از راه دور برای حل شدن مشکلشون برای من یا سایر دوستان گروه در کلوب عرفان کیهانی حلقه پیام بذارن تا توضیحات نحوه دریافت اتصال رو ارائه بدیم.
موفق باشید .... یا حق

12.    87/6/19 (02:46)
صداش بزن خودش میاد

13.    87/6/19 (13:58)
سوره جن را بدون ذکر بسم الله الرحمن الرحیم به مدت چهل شب بخوان
هر اتفاقی افتاد پای خودت !!! ... من به گردن نمیگیرم


اگه واقعا خواستی اینکار را بکنی .... در منزل که دیگران هستند نکن ... چون ممکن است به تمام اهل منزل آسیب برسه

14.    87/6/20 (13:16)
بهت جدی توصیه میکنم اینکارو نکنی . بچه بازی که نیست.ابله.

15.    87/6/21 (00:58)
salam dadasham
1 nasihat behtere bikhial in mozo beshi
man modati 2nbalesh bodam ama 1 shab ba chand ta za dostam to emrica be hamnchin kari dast zadim
5 nafar bodim
alan 3 ta shon ravani shodan
1 nafareshonam natonest sare miz davom biyare
man ham kheyli sakhti keshidam
man ba reise on jeni ha sohbat kardam va behesh goftam hazeram jonamo bedam ama sakhti nakesham
ama onam mano bakhshid
alan man age khasti behet neshon midam ama avaghebesh ba khodet
chon man be on ghodrat residam ke ertebat dashte basham

khod dani dadasham
vali behtere bikhialesh beshi

16.    87/6/27 (03:14)
كتاب سفینة الصادقین را بخوان

17.    87/6/27 (03:31)
شاید باور کردنی نباشه اما من و چند تا از دوستام یک بار جن ظاهر کردیم که بعدش کابوس هاش رهامون نکرد
دوست داشتی به ایدیم سر بزن تا برات بگم
yalda_lovely
ایدی کلوبمه

18.    87/6/28 (03:53)
مگه مرض داری؟

19.    87/6/29 (10:34)
دوست من ، تو کلوب ما عضو شو و از دانش دوستان خوب من در این زمینه استفاده کن.انشاالله که نتیجه میگیری:

http://www.cloob.com/clubname/metaphisics