مشخصات سوال

حمید ب , hamidwiner
23 مرداد 87 - 17:44
جلوگیری از ایمیل های ناخواسته
اطلاعات بیشتر : من چند وقت پیش عضو یک سایت شدم که هر روز برای من 5 ایمیل میفرسته الان تعداد ایمیلهای دریافتیم بسیار زیاد شده میخواستم بدونم راهی هست برای جلوگیری از دریافت این ایمیل ها در ضمن برای لغو عضویت به اون سایت مراجعه کردم ولی مسدود شده است


- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
نرگس ا , narges1737
87/5/23 (18:12)
می تونی آدرس فرستنده رو Block کنی از طریق mail option یا زیر ایمیل روی عبارت unsubscribe کلیک کن.
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    87/5/23 (21:12)
اول ایمیلهای که میخوای دیگه نیاد تیک دار کن. بعد دکمه spam رو بزن.

2.    87/5/23 (21:57)
هم میتونی spam کنی هم block

3.    87/5/24 (02:25)
ته ایمیل هایی که برات میاد رو گزینه unsubscribe کلیک کن......درست میشه

4.    87/5/24 (02:44)
یه ایمیل بهشون بزن بگو خارجت کنند.

5.    87/5/24 (11:41)
اصولا ً در سرویس های پست الکترونیکی شرکت های مختلف از قبل تمهیداتی اندیشیده شده تا ایمیل های تبلیغاتی و حتی آدرس ایمیل هایی که شما میتوانید برایشان مشخص کنید برای صندوق پست الکترونیکی شما بسته یا Block شوند .

در سیستم Yahoo این سرویس به صورت SPAM Guard معرفی گردید . پایگاه داده یاهو خود دارای لیستی از ایمیل های SPAM یا پست الکترونیکی ناشناس هست که موجب میشود اینگونه میل ها به صندوق اصلی شما وارد نشوند و در صندوق SPAM شما ذخیره گردند . حال شما اگر بخواهید آدرس فرد خاصی را به آن اضافه کنید فقط لازم است یکبار که از آن شخص ایمیلی دریافت نمودید آن را Select یا انتخاب کنید ( یعنی در یاهو بقل آن تیک بزنید ) و سپس در بالای صفحه گزینه SPAM را انتخاب نمایید ... اینگونه آن آدرس نیز به لیست نامه های به درد نخور شما اضافه شده و دیگر از آن آدرس به شما میلی داده نمیشود .

این سرویس در پست های الکترونیکی دیگر نیز مثل GMail و ... یا با همین اسم یا با نامهای مشابه مثل Block یا Junk Mail وجود دارد که کارایی آنها نیز دقیقا ً شبیه به همین سیستم یاهو هست که به عنوان مثال ذکر شد .

موفق باشید

6.    87/5/24 (16:46)
باسلام
با استفاده از امکانات جانبی فایرفاکس()هر وقت دلتون خواست یک آدرس مجازی برای ایمیلتون درست کنین وتو هر سایتی ثبت نام کنید بعدا هر وقت خواستین آدرس مجازی رو پاک کنین اینطوری نه ایمیل مزاحم دارین نه آدرستون دست هرزناه های مزاحمه
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/search?q=virtualmail+address&cat=all

7.    87/5/26 (00:53)
به پاسخ ششم توجه شود

8.    87/5/26 (17:48)
spam برای میل های پولی یاهو هستش
شما یا با فیلتر بشكون برو یا اینكه توی تنظیمات میل خودت در filter آدرس میلی كه اونا برات میل میزنن را block كن

9.    87/5/27 (09:39)
اگر سایتی که در آن عضو شده اید یک سایت معروف و مورد اطمینان است که میتوانید unsubscribe کنید اما به هیچ عنوان توصیه نمی کنم. چون بعضی سایت ها به دنبال همین کار شما هستند!
یعنی این سایت ها دنبال ایمیل هایی هستند که فعالند و صاحب آن ها برای ایمیلشان ارزش قائلند و حداقل هفته ای یک بار آن را چک می کنند. چه ایمیلی از این بهتر برای تبلیغات!
آنها ایمیل شما را به دیگر سایت های تبلیغاتی می فروشند و آن ها هم برای شما هر روز ایمیل های جدید! می فرستند و ممکن است روزانه بیش از هزار ایمیل هرض دریافت کنید!
پس همان filter کردن و block کردن که دوستان گفتند بهترین راه است!