مشخصات سوال

چشم  سبز , cheshsabz
26 آذر 91 - 16:05
برای درمان جوش بعد از اصلاح چکار کنم


- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
بهارناز شین , rojan_sh
91/9/27 (18:27)
سلاماز کرم های مخصوص که به همین اسم در داروخانه ها موجود ه استفاده کنید...اما به طورکل روش کارتون رو از بند انداختن به شمع تغییربدبد شاید بهتر باشه اگهباز هم جواب نداد از ژیلت استفاده کنید ...راحت تره..جوشهم نمیزنید
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    91/9/28 (00:24)
از لوسیون بتامتازون استفاده کن یا گلاب هر دو تاشون عالیه.

2.    91/9/28 (12:49)
سلام: برای جلوگیری از جوشهای بعد از اصلاح روشهای زیر را پیشنهاد میکنم:
1- قبل از اصلاح صورت را با آب و صابون بشویید.
2- با الکل سفید صورت خود را ضد عفونی کنید.
3- بعد از اصلاح از ژل بعد اصلاح استفاده کنید.
4- چند ساعت بعد از اصلاح دوباره از الکل استفاده کنید.

3.    91/9/29 (16:26)
من پوست فوق العاده حساسی دارم ، اوایل که با بند انداختن اصلاح می کردم صورتم پر از جوش میشد ،به هیچ وجه از بتامتازون استفاده نکن چون بسیار مضر هست برای پوست، از ژل بعد از اصلاح سینره استفاده کن ،بعد از اصلاح ژل به صورتت سریع بزن ،وقتی دیدی جذب شده دوباره بزن، بعدششم چند باربزن تا خیالت راحت بشه اصلن یه جوش هم نز نی. مطمن باشش جواب میده. اگه صورتت جوش داره نخی که به جوشا میخوره به بقیه جاهای صورتت نزن.

4.    91/10/1 (18:51)
دو روز قبل از اصلاح از زل یا محلول اریترومایسین استفاده کن حتما بروشورشو کامل بخون
بعدم دو روز بعد از اصلاح
فقط بعد از حمام و بعداز اصلاح حتما تا دو ساعت استفاده نکن
مطمئن باش خوب میشی
موفق باشی

5.    91/10/5 (22:05)
غیر از مواردی که فرد دارای پوست حساس هست و به هر صورت جوش میزند با رعائت موارد زیر مانع جوش زدن صورت خود بشوید. قبل از بند انداختن و یا هر نوع روش اپیلاسیون پوست خود را با ضد عفونی کننده ها تمیز کنید. بعد از انجام اپیلاسیون و یا بند از موادی مانند witch hazel or tea tree and alovera استفاده کنید. این مواد خونهای به سطح پوست آمده را که باعث گرمی پوست میشوند و صورت جوش میزند را خنک میکند. و قرمزی پوست را کم میکند. به محلی که اپیلاسیون شده دست نزنید و از کرمهای آرایشی و یا هر نوع مواد دیگر که دارای عطر میباشد برای ٢۴ ساعت استفاده نکنید. برای اینکه منافذ پوست باز هستند وسریع میکروب جذب میکنند ویا منافذ با مواد آرایشی گرفته میشوند. بعد از ۴٨ ساعت از مواد پیلینگ پوست استفاده کنید تا یک لایه از پوستهای مرده را از پوست بردارد و این همان سطحی است که در مقابل رویش مو مقاومت میکند و تبدیل به جوش میشوند. این کار را هر دفعه که حمام میکنید انجام دهید. خوشبختانه این بار جوش نمیزنید. در اخر نخ بند شما باید تمیز باشد. اگر با رعائت همه موارد باز جوش زدید بهتر است که به لیزر کردن موی خود فکر کنید که لیزر و الکترولیز یکی از مواردی است که برای اپیلاسون دائم استفاده میشوند و کار ساز هم هستند.