مشخصات سوال

ازاده ف , azyjan
19 خرداد 87 - 15:29
متولدین تیر ماه با چه متولدینی سازگارترند؟
جزئیات : زن متولد تیر


- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
اب ت , jj_club_0
87/3/19 (15:55)
سلام. اگه میشه بگو زن تیر هست یا مرد؟
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    87/3/19 (18:52)
سلام عزیزم عصر بخیر
اگه طرف موردسوالت مرداست بازن فروردین خوشبخت میشود.
من این موردرا عملا به چشم دیدم.
ارزومندارزوهایت روزخوش.......

2.    87/3/19 (20:55)
مهر

3.    87/3/19 (21:07).

4.    87/3/19 (21:58)
با متولدین هر ماهی كه پدرشان پولدارتر باشد. در مورد دختر و پسر هم فرقی نمیكند.

5.    87/3/20 (08:52)
سلام
متولدین تیر اینقدر گل هستند كه با هر ماهی سازگارند. فقط بالاغیرتاً دور شهریوریا رو خط بكش.
با عرض معذرت از خانم‏های متولد شهریور

6.    87/3/20 (10:34)
motavaledine 12 mahe sal

7.    87/3/20 (14:24)
با همه موافقم

8.    87/3/20 (15:42)
مردان متولد این برج عكس ظاهر بدعنقی كه دارند ، سخت پوستانی دوست داشتنی هستند .
تیر یكی از بهترین برجها برای تولد زنان است .دختر متولد برج تیر بسیار حساس است .
هر دو با متولد برج اردیبهشت ساز گار هستند.

9.    87/3/20 (18:43)
تیر با تیر:پیوند خوبی نخواهید داشت.اغلب با هم نا سازگار بوده وزندگی را بر خود تلخ میکنید.اگر این ازدواج صورت نگیرد بهتر است چون منجر به طلاق میشود.روزهای یکشنبه و چهارشنبه برای شما خوب است.

تیر با مرداد:پیوند خوبی خواهید داشت.با هم سازگار و خوشبخت خواهید بود.به ندرت ممکن است بین شما کدورتی پیش بیاید.صاحب چند فرزند میشوید.روزهای یکشنبه و جمعه برای شما خوش یمن است.

تیر با شهریور:پیوند شما متوسط است.حفظ ظاهر میکنید اما توافق و محبت پایداری نخواهید داشت.فرزندان شما هم زندگی متوسطی خواهند داشت.عمر متولد تیر بیشتر خواهد بود.روزهای شنبه برای شما خوش یمن است.

تیر با مهر:پیوند خوبی خواهید داشت.هرچه از زندگی شما بگذرد انس و الفت بیشتری پیدا می کنید.فرزندان زیادی خواهید داشت.روزهای جمعه برای شما خوش یمن است.

تیر با اذر:پیوند خوبی خواهید داشت.بعد از سه سال خصومتی بین شما پیش می اید که خیلی زود بر طرف میشود.روزهای شنبه برای شما خوش یمن است.

تیر با دی:پیوند شما تقریبا خوب است.ابتدای زندگی رفاه نسبی خواهید داشت.اندکی خصومت بین شما پیش میاید که مقصر متولد تیر است.با هم خوب و طولانی زندگی خواهید کرد.روزهای شنبه و یکشنبه برای شما خوش یمن است.

تیر با بهمن:پیوند خیلی خوبی است.پول و موقعیت خوبی بدست می اورید.فرزندان خوشبخت و موفقی خواهید داشت.روزهای شنبه و پنجشنبه برای شما خوش یمن است.

تیر با اسفند:پیوند گرمی خواهید داشت.با هم رفیق و سازگار بوده و با احترام زندگی خواهید کرد.در اغلب امور صبور و استوار بوده ومصلحت یکدیگر را در نظر میگیرید فرزند کم خواهید داشت.روزهای یکشنبه برای شما خوش یمن است.

10.    87/3/20 (21:13)
آذر

11.    87/3/20 (23:53)
با اردیبهشت. اسفند. دی
مخصوصا زن تیر با مرد دی

12.    87/3/21 (02:45)
salam . bayad begham ke aghar dokhtar haste ba mahhaye ( farvardin . ordebhesht . mehr . azar) va aghar pisar haste ba ( ordebehesht . ter . mehr . aban . azar )movafagh bashe

13.    87/3/21 (23:23)
سلام دوست عزیز اگه سال تولدت رو هم میگفتی بهت میگفتم
پیشنهاد من مرد فروردینی هست

زن متولد تیر، نماد : سرطان
متولد زن تیر ماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق، و در دوران مادر بودن یك زن كم نظیر است.
او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معایب خود كمتر گردن می نهد و پذیرا می شود.
در عرض ماه سه چهار مرتبه بد خلق و خوش خلق می شود و گاهی قهر می كند و در لاك خود فرو می رود. اگر با شما دعوا و اوقات تلخی كرد،‌برای آشتی كردن هرگز پیشقدم نمی شود.
در مقابل دختری كه در تیر ماه متولد شده، مدت ها بلا تكلیف خواهید ماند. و نمی دانید كه یك موجود ساكت و سر به زیر است و یا یك دختر پرخاشگر و به قول معروف شهر آشوب، و عجیب آنكه تقریبا هرگز به این راز پی نخواهید برد.
روزی كه هوا ابری و بارانی است، اندوهگین و كسل است، وقتی آفتاب از لابلای ابرها بیرون آید، كاری می كند تا پا به پای او غرق شادی بشوید. پیش بینی اخلاق و رفتار دختر تیر ماه درست مثل این است كه بخواهید هوای دو ماه دیگر را امروز پیش بینی كنید. او درست نمونه ضرب المثل معروف یك روز از دنده راست بلند می شود و یك روز از دنده چپ، رفتارش بی شباهت به نواختن یك آهنگ موسیقی نیست، هر نتی با نت قبلی اش فرق دارد و نوارها مرتبا تغییر می كنند و به این دلیل اگر شما می خواهید پیوسته با او باشید، باید پا به پای این تغییرات پیش بروید. اما ضمنا بدانید كه اگر اندكی عصبانی، تا حدودی غمگین و اخمو و به شدت خیالاتی است اما در مقابل راه پول جمع كردن را بسیار خوب بلد است و با این خصلت خود مشاور مالی بسیار بزرگی است.
از نظر سكس سخت پای بند نجابت است. به گذشته ها علاقه زیادی دارد و اشیاء كهنه و قدیمی را با ولع خاصی نگاهداری می كند، به نحوی كه اگر شما بتوانید اسباب و اثاثیه خصوصی او را بگردید،‌با كمال تعجب چیزهای كهنه ای در آنها پیدا می كنید كه سال ها از عمرشان گذشته است: بلوزی كه از مد افتاده است، گیره مویی كه چندین سال قبل از كنار دریا خریده شده و حتی یك بار هم مورد استفاده قرار نگرفته، جوراب پاره ای كه ده سال پیش آن را می پوشید و به كوهنوردی می رفت و قاب عكس شكسته ای كه روز گاری عكس پدر بزرگ در آن بود.
شاید اگر روزی پای غرور و ابراز شخصیت در كار باشد، ناگهان پول زیادی خرج كند، اما به طور معمول میزان پولی كه خرج می كند، خیلی كمتر از میزانی است كه بدست می آورد. به هنگام ازدواج با شما، یكی از سئوالات خصوصی اش این است كه: عزیزم چقدر پول نقد در بانك داری. و به این ترتیب صحبت درباره پول یكی از بهترین سوژه هایی است كه شما می توانید برای گفتو گو با او انتخاب كنید،‌البته این را هم باید گفت كه او اگر شما را مرد دلخواه خود تشخیص داد و شما حساب بانكی چشمگیری نداشتید، رهایتان نمی كند، مشروط بر اینكه تشخیص بدهد مردی هستید كه راه پول در آوردن را بلد هستید.
اگر روزی هدیه گرانبهایی به وی دادید و او گفت كه نمی بایستی چنین چیزگران قیمتی را خریداری می كردی، حتم داشته باشید كه تعارف نمی كند و از اینكه شما مقدار زیادی پول در راه خرید هدیه به هدر داده اید،‌دلخور شده است.
اگر می خواهید كه فكر زن تیر ماه را از اضافه حقوق،‌اضافه كار،‌رهن، نزول، مخارج زندگی و اینجور چیزها منصرف كنید، بهترین راه این است كه در شب مهتابی او را برای گردش به كنار دریا ببرید. برای دختری كه در ماه تیر متولد شده باشد، یك چنین شبی و یك چنین جایی بهترین و دلپذیرترین نقطه روی زمین است، چنین به نظر می رسد كه قرص ماه تمام افكار مادی او را از سرش بیرون می كشد و او را یك پارچه شعر و احساس می كند.
تغییرات خلق و خوی زن متولد تیر ماه در شب های مهتابی شگفت انگیز است.
در مدتی كه ماه در آسمان شب به شب كوچكتر و هلالی تر می شود، او تبدیل به دختری خجول و سر به زیر می گردد كه شرم و حیای بی حد و حصرش موجب تعجبتان خواهد شد.
اما همین دختر خجالتی و منزوی در طی دو سه شبی كه ماه قرص كامل دارد، قابلیت های شگفت انگیزی از خود نشان می دهد.
مثلا میان یك جمع صد نفری می رقصد و آواز می خواند،‌ممكن است شعر بسیار زیبایی بسراید، آهنگ بسیار دلنشینی بسازد و یا عقاید فلسفی جالبی ابراز دارد. طبیعی است،‌ در طول مدت مزبور همصحبتی با او بسیار شاعرانه و جذاب است.
اگر دختری كه در تیر ماه متولد شده است،‌عاشق شما شده باشد، به دو صورت ممكن است این عشق خود را ابراز بدارد. او به شیوه ای بسیار لطیف و زنانه، همراه با برافروختگی صورت و حجب و حیای دخترانه، اما روش دوم تا حدودی غیر مستقیم خواهد بود و او برای ابراز منظور و حالت خود از كلیه مكر و حیله های زنانه استفاده خواهد كرد و طبیعی است كه این حالت دوم مخصوصا اگر شما هم عاشق او شده باشید، بسیار هیجان انگیز و زیباست اما اگر شما عاشق او و او عاشق شما باشد، خیال می كند معامله به این آسانی ها خاتمه می یابد. بعداز آنكه تمام مطالب این كتاب را خواندید،‌ به این حقیقت پی می برید كه هیچ زنی، از نظر مردها كامل نیست. زن متولد فروردین پیوسته به فكر خودش است و برای به كرسی نشاندن حرف و نظرش تقلا می كند،‌زن متولد آذر به طرز حیرت آوری رك گو است،‌ زن متولد آبان چنان رفتاری دارد كه گاهی مو بر اندام انسان سیخ می شود، زن متولد خرداد متلون المزاج است،‌زن متولد مرداد خودخواه و مغرور است ولی زن متولد تیر معمولا هیچ یك از این معایب را نداردزن متولد تیر، نماد : سرطان
عجب نشانه رضایت بخشی است ! تیر یكی از بهترین برجها برای تولد زنان است .
دختر متولد برج تیر بسیار حساس است و از نیروهای مرموزی دراین زمینه برخوردار است . دختر متولد تیر نسبت به واژه ها حساسیت خاصی دارد و لازم است كه به احساسات و عواطف خود آگاه باشد و به آنها نظم دهد ، چون در غیر اینصورت مثل تكه های از هم گسیخته یك قایق شكسته، در دریای زندگی به این سو و آن سو می رود . او می تواند چون یك آتشفشان دچار فوران احساسات شود و اطرافیان را بترساند و گاهی نیز چنان درگیر حسادت می شود كه به فرار از چنگال او برای همه مشكل می شود .
زن متولد تیر، خیلی یك دنده است و این خصلت او گاه دوست داشتنی است چون سماجت او را در رسیدن به خواسته هایش كمك می كند اما از نظر عاطفی ، افتضاح است چون نمی داند چه وقت ، كجا و چرا توقف كند . او قادر نیست بفهمد یك رابطه كی تما م شده و اگر تصویری مبهم و نادرست از پایان رابطه داشته باشد آنقدر سماجت می كند و به طعمه و چنگ می زند تا عشق و علاقه هر دو طرف به نفرت تبدیل شود .
احساسات او گاه به حد افراط می رسد و به جای آنكه از او آدمی عاشق ، مهربان ، دلسوز ، آرام ، وفادار ، محافظ و رام بسازد ، آشفتگی به بار می آورد . او از نظر دیگران آدمی مرموز، دسیسه چین و زود رنج است . در واقع دیگران احساسات او را بد تعبیر می كنند و تلاش می كنند تا از او دوری كنند اما احساسات و دلبستگی های او بسیار قوی است و تمام این سوء تعبیرها ناشی از غرور اوست .
این زن اگر آدم مثبتی باشد ، بسیار همدل، پر احساس و یاری بخش است واگر احساساتش را بدرستی جهت دهد و خود را به شكلی درست و غیر مستقیم وقف شریك كند همه چیز عاشقانه پیش خواهد رفت. اما، امان از وقتی كه همه چیز را خراب می كند ، گریه و شیونی سر می دهد كه آن سرش ناپیدا است.
زن متولد تیر اگر وجودش را سازمان بخشیده باشد ، محشر است . او از شریك خانواده و هركس كه برایش مهم است ، صادقانه و با نظم و مقررات خاص محافظت می كند . او در موقع لزوم دیگران را توبیخ نیز می كند .ا گر او منفی باشد خجالت می كشد كه دیگران را مواخذه كند، البته زن متولد تیر پس از نطق آتشین ، یا دعوا با دیگران خود خوری می كند و فكر می كند آیا كارش درست بود یا نه و حسابی گریه خواهد كرد , مهم این است كه او بلاخره نظرش را می گوید و عاقلانه عمل می كند .
بیشتر زنان متولد تیر جمع و جور و خوش هیكل هستند . برخی هم به شكل دلچسبی خپل هستند .
دختر متولد چهارمین برج در منطقه البروج معمولاً زیاد لبخند می زند. او گرم و خودمانی است و رفتاری مادرانه دارد. از این رو بودن در كنار او ، لذت بخش است . او دوست داشتنی است و عاشق بچه است و اگر بچه نداشته باشد او یك حیوان خانگی نگهداری می كند.
اشتباه نكیند ، زندگی خانوادگی مانع روشنفكری او نشده است . او می تواند در عین همدلی و منطق فمینیست باشد ، و در این مورد مانند متولدین برخی برجها سرسخت تند و متعصب نیست .
بی شك او بهترین مادر است اما از آنجا كه انحصار گری در خون اوست، جدا شدن بچه ها از خانواده ، وی را دچار دلشوره می كند . چون جدا شدن از خانواده برای خودش هم سخت بوده است . حتی وقتی بزرگ می شود بیشتر وقتش را با ایل و تبارش می گذراند . نمونه بارز این زن ، رئیس من است كه بیشتر وقتش را با خانواده می گذارند چون زندگی اش حول كسب و كارش می چرخد . مثل بقیه زنهای متولد این برج وقتی اسم دوستانش را بپرسی، از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی كند .


14.    87/3/22 (20:14)
سازگاری تیر بیشتر با اردیبهشت و شهریور ماه است.

15.    87/3/25 (02:38)
www.niksalehi.com
توی این سایت هر نوع طالع بینی که بخوای هست.

16.    87/3/25 (22:54)
متولدین تیر عصاره وجویشون آب هستش و آب هم با خاک سازگارِ . ماههای خرداد - شهریور - اسفند

17.    87/3/26 (22:44)
آبان

18.    87/3/27 (21:19)
salan azadeh khanoom hale shoma , khobiin
be nazare man motevakedine tiir man ba motevakedine bahman va farvardiin sazgartaran mamnoonam az soaletoon

19.    87/3/29 (00:18)
سلام اول بعد هم جواب سوال شما 1شهریور 2اردیبهشت 3تیر 4مرداد 5مهر 6ابان 7دی من با سند و مدرك به عرض شما رساندم باور نداری بیا به ادرس میل من www.mostafa_max_20008@yahoo.com ok bay bay

20.    87/4/1 (03:31)
با هر كس كه دلت گواهی میده كه میتونه خوشبختت میكنه وعقلتم تایید میكنه مگه پیشینیان این سوال رو پرسیدن و خوشبخت شدن
درسته خصوصیات عمومی متولدین ماههارو میشه از فالنامه فهمید ولی خصوصیات فردی رو نه اگه فالنامه بگه مهر و خدای ناكرده خصوصیات فردی باعث بدبختی بشه و یا اگه بگه تیر نه كی شرط میبنده كه خصوصیات فردیش زندگیتودگرگون نكنه و به اوج نبره
بهترین فالنامه عقلیه كه خدا برای فكر داده درسته برای راحتتر كردن تصمیم گیری یكسری قانون گذاشته ولی كجا دیدی كه مثلا ازدواج مهر با مهر از نظر دینی حرام باشه یا از نظر علمی منع بشه با اینكه تو دین ما ازدواج فامیلی تاحدودی توصیه نمیشد كه به حمدالله الان با آزمایش خون اونم در موارد خودش مبارك هم هست

انشا الله كه بهترین انتخاب رو داشته باشی