مشخصات سوال

آوینی پرچمدار ولایت , hoo69
25 دی 90 - 01:48
کسی از تونیک طلسم برای ریزش مو ارثی استفاده کرده؟
اطلاعات بیشتر : کسی از تونیک طلسم برای ریزش مو ارثی استفاده کرده که نتیجه خوبی گرفته باشه؟


- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
محمد رضا زرگران خوزانی , goldsmiths
90/10/25 (10:42)
تونیک گیاهی تقویت و رویش موی طلسم , اختراع جدیدی است که حاصل سالها تجربه و تلاش متخصصین و دانشمندان ایرانی بوده که پس از بررسی و انجام تست های متعدد بالینی بر روی بیش از 2000 نفر افرادی که دچار عدم رویش موهای جدید( طاسی ) و ریزش مو بودند,موفق به دریافت نتایج مثبت معجزه آسا و مفتخر به کسب گواهی ثبت اختراع گردیده است.این محصول با بهره گیری از جدیدترین و مؤثرترین فرآورده های گیاهی موجب رویش موهای از دست رفته گردیده و از انواع ریزش موهای مردانه و زنانه جلوگیری می نماید.از جمله مزیتهای استفاده از این محصول برای خانمها،علاوه بر جلوگیری از ریزش مو و تقویت رشد موی سر،ممانعت از رشد موهای زاید در ناحیه صورت و بدن می باشد. همچنین این محصول در رویش مجدد ابروها ثأثیر فوق العاده ای دارد.

مکانیسم عملکرد

تونیک گیاهی تقویت و رویش موی طلسم،از طریق مهار آنزیم 5-آلفا ردوکتاز نوع2 ،از تبدیل تستوسترون به دی هیدروکسی تستوسترون که از عوامل اصلی ریزش مو سر آندروژنیک می باشد، جلوگیری کرده و مواد مؤثره موجود در آن موجب تسریع در رشد موهای جایگزین،افزایش جریان گردش خون و تنظیم ترشح چربی پوست سر گشته،به جریان تغذیه ریشه موها در پاپیلا شتاب بخشیده و به ضخیم شدن و افزایش استحکام ساقه مو کمک فوق العاده مینماید.

همچنین موجب می گردد موهای ویلوس ( کرک مانند ) به موهای ترمینال ( موهای ضخیم ) تبدیل شود و طاسی کاملا از بین برود و از بافت های پوست سر در مقابل پیری زودرس محافظت نموده و به فرآیند رشد مجدد موهای ریخته شده سرعت می دهد.

روش مصرف

1. شبها 20 قطره از تونیک گیاهی طلسم را در سر پخش کنید.( به هیچ عنوان ماساژ ندهید. )

2. بعد از مصرف، حداقل تا چهار ساعت از شستن موها پرهیزکنید و جهت شستشو از شامپوی مخصوص طلسم یا شامپوی مناسب با مو استفاده نمائید.

3 . بعد از یک الی دو ماه ،موها شروع به رویش می کند.

4. بعد از طول دوره مصرف،رویش موها کامل می شود.
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    90/10/26 (01:57)
من خودم دنبال تهیش بودم اما منصرف شدم یه عده استفاده کردن و راضین اما اکثرا ناراضین . یکی از شرکتها هم تحقیقاتی روش انجام داده که میگه ماینوکسیدیل داره! به نظر منم بیشتر تبلیغاتی میاد و هزینش هم خیلی زیاده 118 هزار تومن هنوز دارم روش تحیق می کنم ولی اونچه که مسلمه هیچ مرکز علمی یا دانشگاهی تاییدش نکرده ... اگر موثر بود حتما تهیش می کنم

2.    90/10/27 (06:20)
اینم عینه اون آیدان برای بینی هس الکیه