مشخصات سوال

نیاز شکیباا , niaz_shakiba
1 آذر 90 - 11:21
ورزش برای سفت كردن سینه ؟


- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
ارکید پینک , orkid1
90/9/1 (12:54)
باید بگویم سینه ها از بافت غدد و چربی تشکیل شده اند و فاقد بافت عضلانی می باشند لذا ورزشی که بتواند باعث سفت شدن سینه بشود وجود ندارد. به علت اینکه سینه ها روی عضلات سینه ای قرار دارند برخی از ورزشها که این عضلات را تقویت می کنند باعث می شوند سینه ها خوش فرم تر بایستند. چند نمونه از این ورزشها عبارتند از بالا و پایین بردن دستها، حرکات چرخشی دستها، حرکات چرخشی کتفها، جمع کردن دستها روی سینه و باز کردن انها به طرفین.
یکی دیگر از ورزشهای مفید برای بانوان شنا می باشد. شنا نیز با تقویت عضلات سینه ای و بازوها کمک می کند تا سینه ها خوش فرم تر بایستند. همچنین ورزش زیمناستیک نیز یکی از ورزشهای مناسب می باشد.

  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    90/9/1 (13:07)
ببخشید منظورتون از سینه واسه زن یا مرد بود؟چون خیلی فرق میکنن!!

2.    90/9/1 (13:52)
biya khodam vasat ham seft mikonameshon ham sizeshono bozorgtar :D

3.    90/9/1 (14:27)
سلام به نظر من بهترین تمرین شنا روی زمین هستش. هم شنا دست باز و هم شنا سئودی. روزانه 50بار شنا بروید

4.    90/9/1 (15:05)
پرس سینه

5.    90/9/2 (00:35)
ایروبیک - ژیمناستیک

6.    90/9/2 (02:26)
سلام

وضعیت سینه در زنان به 4 عامل بستگی دارد:

1. ماهیچه. بهترین ورزش برای تقویت ماهیچه‌های سینه، حرکاتی هستند که در آنها با دستانی باز (با زاویه بین 30 تا 45 درجه نسبت به امتداد روبروی شخص) به جلو فشار می‌آوریم. شنا رفتن حرکت نسبتا مشکلی است. اما می‌توان حرکات مشابهی را روی میز و دیوار انجام داد که ساده‌تر باشند.

2. چربی. آب کردن چربی‌های سینه به کوچک شدن سینه کمک می‌کند. همچنین به خاطر کم شدن وزن سینه از افتادگی آن جلوگیری می‌شود. استفاده از کرم‌های لاغری موضعی می‌تواند کمک اندکی برای این کار محسوب گردد.

3. غده اصلی. در میان چربی‌های سینه غده‌ای اصلی وجود دارد که نه ماهیچه است و نه چربی. در اثر ماساژ در سنین پایین و همچنین بر اثر عوامل وراثتی این غده بزرگ می‌شود. ولی بزرگی سینه‌ها بیشتر بر اثر ازدیاد چربی پیش می‌آید.

4. پوست. مهمترین قسمت پوست که باعث افتادگی سینه می‌شود از بالای سینه‌ها به سمت بالا تا امتداد شانه‌ها ادامه می‌یابد. کشیدگی این قسمت از پوست باعث می‌شود تا سینه‌ها به سمت پایین متمایل گردند. برای سفت کردن و جمع شدن این پوست استفاده از کرم‌های مخصوص در 70 درصد موارد جواب می‌دهد. استفاده از سینه بندهای طبی تنها سینه‌ها را می‌پوشاند و اثری بر روی این ناحیه از پوست ندارد.

توجه به یک بخش به تنهایی منجر به نتیجه گرفتن نمی‌شود. مثلا هر چقدر که شنا بروید، پوست کشیده نمی‌شود و چربی‌ها فقط به میزان کمی آب می‌شوند. در عوض حرکت صلیب (باز و بسته کردن دست‌ها در حالت خوابیده)، سینه‌بندهای طبی، تمرین‌های آیروبیک یا هر ورزش هوازی دیگری می‌توانند به آب شدن چربی‌ها کمک کنند. اما با همه این حرف‌ها توجه نکردن به عامل پوست می‌تواند موجبات ناامیدی از تمرین‌ها را به همراه داشته باشد. کمک گرفتن از مربی ورزشی و پزشک متخصص دو عاملی هستند که درصد موفقیت را به میزان قابل توجهی بالا می‌برند. عمل جراحی آخرین ترفندی است که به صورت موقت می‌تواند موثر باشد. اما متاسفانه بازار شیادان جراح نما آن قدر در ایران داغ است که بهتر است قید آن را بزنید و به جای آسیب زدن به بدن خود روشی منطقی متناسب با وضعیت جسمیتان در پیش بگیرید.

شاد و سربلند باشید.

7.    90/9/2 (13:05)
osolan badansazie ba barname mitoone forme badano aali kobe age faghat sine mikhai bayad begam ke prese sine be dard mikhoreh

8.    90/9/4 (21:41)


کافیه هر روز صبح 10 بار شنا بری.و هر2 روز 10 تا اضاف کنی.تاثیرشو میبینی و روش دیگه اینکه به پشت بخوابی و با 2 وزنه ایروبیک نه زیاد سنگین نه خیلی سبک روی قفسه سینه دستها رو تا میکنی و با 2 حرکت شروع می کنی.1.بسمت بالا و بسمت سینه.2.بصورت بال دستهارو باز می کنی و میبندی و دوباره بسمت سینه جمع میکنی.
امیدوارم متوجه شده باشید. چون این 2 هم ورزش زناست هم مردا.

9.    90/9/4 (23:06)
سلام.سفت کردن اندام هم به ورزش بستگی داره هم به تغذیه.

سینه از ماهیچه و چربی هست
که در زنان مقدار چربی بیشتر هست
پس مشخص هست که ما باید درصد ماهیچه ها رو بالا ببریم تا بتونیم عضلات سفت تری داشته باشیم

از نظر تغذیه باید مصرف پروتعین رو بالا ببریم.بهترین پروتعین سفیده تخم مرغ هست.البته پنیر هم خوب هست
بهتر هست که پنیر رو قبل از خواب بخوری
چون باعت سوزاندن چربی و افزایش حجم عضلانی میشه

ورزش های زیادی هست که میتونه کمک کنه

شنا خیلی خوبه برای عضلانی کردن
و دویدن برای سوزاندن بیشتر چربی ها
اگر سوالی باشه بهمن پست کنید خوشحال میشم اگه بتونم کمک کنم

10.    90/9/5 (01:54)
سینه خود را به دست یک پسر چشم و دل پاک بسپارید تا با ماساژ حرفه ای آن را به یک توپ گوشتی زیبا تبدیل نماید.

11.    90/9/6 (00:17)
با پیشنهاد اخرین نفر موافقم یک پسر میتونه دوای درد سینه هات باشه تازه از صد تا ورزشم بهتره

12.    90/9/7 (13:47)
تنها راه آب كردن چربی در بدن بانوان دویدن نیمه استقامت 3 روز در هفته بطور منظم برای شكل گیری و فرم زیبای سینه و باسن وشكم می باشد.

13.    90/9/15 (20:50)
حالا همه چیزت okمیخوای سینه سفت کنی

واقعا دخترا خل و چل هستند