مشخصات سوال

مامک پارسی , meh67
21 اردیبهشت 90 - 11:24
چرا یک مرد زن دار با یک زن دیگر ارتباط برقرار میکنه؟


- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
  , tna_s
90/3/4 (21:31)
تمام مردهای هوس باز و نفسانی که اینجا جواب شمارو دادن و همه بدون استثنا همسر اون مرد رو در کمال پر رویی مقصر میدونن در یک جمله اگر خودشون خیلی مقدس و پایبند به اصول و زندگی و ... هستن توی کلوب دات کام دنبال چی میگردن ؟

انقدر دنیارو کثیف نشون ندین پدران ما و مردای باشخصیت و زندگی دوست هدفشون از ازدواج کلفت مجانی اوردن و استفاده جنسی نیست که تا خانمشون حالش بد بشه برن با یک زن دیگه ارتباط برقرار کنن !
اون چیزی که بعد از ازدواج تو قلب آدمها به وجود میاد ممکنه با سخت ترین شرایط و بدترین دعواهای زن و شوهری هم از بین نره. اگر مردی انقدر حساسه که نمیتونه زنش و بعضی رفتارهای شخصیش رو تحمل کنه همون لحظه باید جدا بشه وگرنه خیانت با وجود همسر هیچ توجیهی نداره و اون مرد هرزه لایق بدترین هاست !

اون کسی که با دو تا چشم و ابرو اومدن زنش و یک شب به نیاز جنسی نرسیدن, خانواده و همه چیز و پیوند مقدس ازدواج رو که با جاری شدن کلام خدا به وجود اومده زیر پا میگذاره ذات هرزه و کثیف و بیماری داره و نیازی نداره ازدواج کنه, باید بره با امثال خودش و به جای استفاده از همسر پاک و بی گناهش به عنوان کلفت و برده جنسی میتونه هرشب پول یه خراب رو بده که در خور خودش شخصیت و خیانتش باشه.
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    90/2/20 (12:58)
سلام نمیدونم والا خودشون هزارتا دلیل میارن مثل اینکه ما مردها تنوع طلبیم یا شما زن ها مشکل دارین یا این چیزها
خلاصه عزیزم اول و آخر میگن ما زنها مشکل داریم

2.    90/2/20 (16:41)
سلام

برای اینکه نامرده واون زن دیگر!!!هم بی وجدان

3.    90/2/20 (16:53)
سلام ، برای اینکه زن خودش نتوانسته از هنر زنانه اش خوب استفاده کند . از لحاظ روحی و عاطفی و جنسی شوهرش را ارضا نکرده است.
شوهر کردن راحت تر از شوهر داری است.

4.    90/2/21 (09:28)
نشانه عدم کفایت همسرشه
چون نتونسته اونو عاشق نگه داره و ارضاش کنه
شما خودتو کنکاش کن و ببین چقدر با قبل از ازدواج فرق کردی؟
مثلا ممکنه نق بزنی
ممکنه خیلی مادی گرا شده باشی
ممکنه کاری را میکنی که همسرت دوست نداره اون کار را انجام بدی و اصلا به حرفهاش گوش نمیدی
ممکنه توی خونه آرایش نمیکنی و با لباس داغون راه میری که برای همسرت با یک گدا تفاوت نمیکنی!
ممکنه بخاطر فرزندت از شوهرت غافل شده باشی
ممکنه وقتهایی که نیاز به سکس داره تو باهاش همراه نمیشی
ممکنه کارهایی که دوست داره براش توی سکس انجام بدی را براش انجام نمیدی
ممکنه در مورد خانواده اش حرفهای بیخود بزنی
ممکنه اونو با خیلیهای دیگه مقایسه میکنی و به خودش هم میگی
و هزاران دلیل دیگه که باید در خودت جستجو کنی .....

5.    90/2/21 (10:52)
علاوه بر تایید نظر دوستان در مورد عدم کفایت همسر باید عرض کنم
با تمام دافعه ای که بی کفایتی زن در شوهر به وجود میاره و اون رو به سمت کس دیگه سوق میده اما به هیچ عنوان توجیهی برای مرد در بی بند و باری و رابطه با دیگری نیست
یعنی اگر هر مردی با زنش یا زنی با مردش بد رفتاری کرد و یا بی کفایت بود باید بازخوردش رفتن سمت کس دیگه باشه یا ساختن طرف مقابل؟؟؟
متاسفانه به اعتقاد من بی قیدی در اخلاق و بی ایمانی مهمترین دلیل این ماجراست

6.    90/2/21 (12:38)
اینقد به مردا الکی نپرین..به جای ایمچوز موضع گیری ها بهتره علت کارشو پیدا کنی..کم محبتی..غرورشو شکسنتی؟..بهش یه عنوان تکیه گاه نگاه نکردی..روابط جنسی مطلوب نداشتی و..
از دل مرد که بری دیگه رفتی..

7.    90/2/21 (13:19)
با سلام.اینکه مردی در این دوران با زنی دیگر رابطه برقرار میکنه ربطی به بی کفایت طرف مقابل نداره فقط در طول این دوران به خاطر شرایط نامساعدی که زن در اون قرار میگیره نمیتونه نیازهای جنسی مرد رو برطرف کنه این اتفاق پیش میاد و مطمئنن بعد از این دوران مردها با همسر و فرزند خودشونن.البته مردانی هم هستن که برای خود و همسرشون ارزش قائل میشن و این کار رو انجام نمیدن

8.    90/2/21 (13:36)
نظرات 4 و 5 و 6 در كنار هم كامل هستند.

9.    90/2/21 (13:49)
سلام- مهمترین معیار درک نکردن زن می باشد
زن باید عیب جو نباشد
جدال با مرد
قهر زن
پرخاشگری زن
گریه زن

10.    90/2/21 (14:03)
با سلام /به نظر من به 15دلیل زیر:1-خودش فردی بسیاراحساسی باشد و خانمش بسیار سخت گیر2- مدام از سوی خانمش سرزنش و تحقیر شود3- مدام از سوی خانمش از اینکه او را با شرایط زندگی کسی مقایسه میکند و ابراز نارضایتی می کند مورد انتقاد قرار بگیرد4- از سوی خانمش مورد تهمت بی دلیل قرار بگیرد5- پیش خانمش احساس امنیت نکند6-خانمش در خانه به سر و وضع ظاهرش اهمیت ندهد.7-خانمش آموزش های جنسی اش کم باشد نتواند خوب شوهرش را ارضا کند8- خانم بد زبان پرخاش گر و دست به زن شوهرش باشد9- خانم از نظر ایمان در سطح پایینی باشد10- خانم مدیر خوبی در خانه داری بچه داری شوهر داری و ....نباشد11- مرد از نظر مالی در مضیقه باشد و زنش خانه دار باشد.و نتواند کمک مالی به ایشان بکند0 12-مرداحساس کند دارد خانمش بهش خیانت می کند13-خانمش احترام خانواده اش را رعایت نکند14- خانمش مدام ضعف هایش را به رخش بکشد.15-خانمش فهیم نباشد.

11.    90/2/21 (15:11)
عزیزم متاسفانه مردها عقلشان دربیشتر موارد در نیاز جنسی اشان خلاصه میشود.پس اگر خانمی او را از این لحاظ اشباع کند انشا الله مشکل حل است.البته رفع این نیاز پسوند وپیشوند دارد.که هر خانم متاهلی ان را میداندمثل(رسیدگی به ظاهر-نوازش معنوی و..........)

12.    90/2/21 (16:16)
سلام 2 دلیل بیشتر نداره مردها به نیاز جنسی حساسن
1.زنهاشون اونا رو تامین نمیکنن
2.میخاد با شرافت و اخرت خودش بازی میکنه

13.    90/2/21 (17:56)
چون كرم داره !
خیلی ها گفتند كه دلیل اینكار ایراد زنه ولی درسته كه ممكنه زن بعد از ازدواج تغییر كرده باشه و اون جذابیت قبل رو نداشته باشه اما باید دید آیا مرد هم مثل سابق با زنش رفتار میكنه؟
از نظر من تا حدی كرم از خود درخته و مردا كمی مشكل دارن چون همون آقایی كه با وجود همسر دوست دختر هم داره غیر ممكنه بتونه تحمل كنه كه زنش هم یك دوست داشته باشه
بابا جان اگر با همسرتون كنار نمیاید خب جدا شید برید با یكی دیگه هم میخواد چند تا شریك داشته باشه هم زنش فقط برا خودش باشه البته فكر كنم الان خانمها هم همچین عقب نموندند خیلی از خانمها هم هستند كه با وجود داشتن شوهر دوست پسر هم دارند حتی شده دوست اینترنتی یا تلفنی در كل به نظر من كار ابلهانهایی هست اگر دو نفر با هم تفاهم ندارند یعنی بر پایه كشك ازدواج كردند و نیازهاشون از هم و شناختشون خیلی سطحی بوده

14.    90/2/21 (17:59)
سلام-بنظر من این امر ریشه اجتماعی داره و متاسفانه اغلب افراد به این سمت گرایش دارند یعنی جامعه ما بدلیل برخی محدودیتها در مقایسه با کشورهای دیگر بستر را به این سمت سوق داده>سابقه نشون داده هرچقدر محدودیت ایجاد کنیم گرایش به اون سمت بیشتر شده-عواملی دیگر از قبیل عدم رضایتمندی از زن-عدم توجه کافی در ارضای جنسی و فکری توسط زن-بعضا وجود دوستهای ناباب در کنار شوهر-وهمچنین عدم انتخاب زن دلخواه از طرف مرد-وپوشش و رفتار زن از اینکه مانتویی یا چادری باشه همه و همه میتونند باعث بروز این امر بشه

15.    90/2/21 (18:36)
ببین عزیزم، یه زن وقتی عاشق یه مرد میشه، دیگه مهر هیچ مرد دیگه ای رو نمی تونه تو دلش جا بده و در قلبشو به روی همه مردا می بنده، اما متاسفانه آقایون اینطور نیستن. در قلبشون به روی همه بازه و برای همه خانوما جا دارن. پس بعید نیست وقتی همسر داشته باشن و برن سراغ یکی دیگه چون هنوز ظرفیت دلشون پر نشده.

16.    90/2/21 (18:55)
مرد اگه کرم داشته باشه حتی اگه توی غارم زندگی کنه میره سراغ یه زن دیگه. اما اگه واقعا چشم و گوشش نجنبه و اهل این کار نباشه اگه بین صدها زن هم کار کنه بازم خیانت نمی کنه.
من خیلی زنارو دیدم که خیلی برا شوهرشون آرایش و محبت و خلاصه همه چی تموم بودن اما بازم زیر سر شوهره بلند شده.
والا... اگه آرایش نکنی میگن چون نکردی رفت سراغ...
اگه بکنی بازم میگن حتما یه مشکل دیگه داشتی...
اینارو میگن تا یک کلام نگن : بابا مرده هوس بازه...

17.    90/2/21 (19:48)
سلام والا چی بگم.میگن ما مرداتنوع طلبیم آره خیانت تو خون مردا هست ولی علتش چیه؟در جامعه بسته و مذهبیمون که به همه چی گیر میدن و داشتن روابط عاطفی وجنسی سالم گناهه پس اینطوری هم باید انتظارداشت البته کم خانومایی نیستن که مثل مردا که دوست زن یادختر دارن اوناهم دوست پسر یا مرد دارن هرچند که شوهر هم دارن.هردو خطاواشتباهه.ریشه مشکلات جای دیگست.سلامت باشین.

18.    90/2/21 (19:49)
هر رابطه ای که خیانت نیست...حتما رابطه ی دوستانه داره

19.    90/2/22 (00:22)
منم میگم مردا کرم دارن!! البته نه همشون! به قول اون دوستمون اگه با وفا و خانواده دوست باشه بین 100 تا زنم ولش کنن بازم چشمش رو خانوم خودشه!!!
ولی از حق نگذریم امروز دخترای جامعه خیلی کثیف شدن! (البته عذر میخوام!منظورم همه نیستن! حمله نکنین بهم یه وقت! S-: ) از قدیم و ندیم گفتن شیطون تو وجود زنِ !!! در کل من با اینکه دخترم میگم اگه یه دختر بخواد میتونه 1000تا مرد متعهد رو هم از راه بدر کنه چه برسه اونایی که خودشونم کِرم دارن !!!

20.    90/2/22 (00:39)
سلام
به نظر من یا آقا اگه واقعا یه آقا باشه و از جانب خانمش كمو كاستی تو زندگیش نداشته یاشه دلیلی نداره كه بخواد با زن دیگه ای ارتباط برقرار كنه
كلا آقایاون علاقه دارن افراد بیشتری رو تو لحظه هاشون را بدن اما خانم با مهارت خاصی می تونند كنترل رو به دست بگیرن
بعضی از آقایون هم طمع كارن و قانع نمیشن كه اینجور آدما به سادگی زندگیه خودشونو اطرافیانشونو به هم میریزن و هیچ وقت وهیچ چیز اونارو راضی نمیكنه و دیگه هیچ لذتی براشون معنی پیدا نمیكنه اینجور آدما یا اخرش خودكشی میكنند و یا اینكه تا آخر عمرشون با بی حوصلگی زندگی می كنند
پس سفارش میشه به آقایون كه لطفا آقا باشید