مشخصات سوال

امیر شفیعی , mohamir
23 فروردین 90 - 15:35
چه اتفاقی واقعا در 21 دسامبر 2012 رخ میدهد


- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
امین  , amin_mn
90/1/22 (23:51)
هیچ اتفاقی نمی افته خیالت تخت....
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    90/1/23 (09:42)
همه میمیریم

2.    90/1/24 (02:46)
آخه کسی دقیق تا حالا تونسته تاریخ دقیق یه رویدادی رو بده؟؟؟مگه ماه گرفتگیه؟؟؟اگه چیزایی که میگن درست بود من اسمم رو عوض نمیکنم ولی مرید اونها میشم دربست.مطمین باش این حرفها فقط اعتقاد مردم رو از بین خواهد برد.

3.    90/1/26 (11:06)
میلیونها ساله زندگی برقراره و میلیونها سال دیگه برقراره شما نگران نباش

4.    90/1/27 (00:04)
سلام دوست من

قراره آسمون به زمین بیاد ؟؟ چرندیاتی که بعضی ها میگن باور نکن

5.    90/1/28 (23:11)
قراره جهان نابود بشه مثلا
نابود شه من دیگه کنکورم نمیدم حرص بیخودی هم نمیخورم
پس چه بهتر

6.    90/1/29 (00:36)
منجی میاد اونم از طرف آمریکا
مثل بوش
اینا از قبل همه برنامه ریزی شده و کاملا محاسبه شدست
حتی روز و ساعتش
شما نگران نباش جهان چیزیش نمی شه
میفتن رو سر یه بنده خدای دیگه مثل عراق و افغانستان
غارتش می کنن
باور نداری من تموم اخبارشو رو دارم ولی نه حوصلشو دارم نه برام مهمه
11سپتامبر رو که یادتون هست...

7.    90/1/30 (02:11)
این داستان ریشه در تقویم مایاها دارد. مایاها یکی از اقوام منقرض شده باستانی هستند که در مکزیک و پرو زندگی می کردند و چیزهایی شبیه اهرام مصر را ساخته اند. از آنها تقویمی بجا مانده که چندین هزارسال بعد در آن پیش بینی شده است اما این تقویم به طرز عجیبی در 21 دسامبر 2012 تمام می شود! بعضی ها می گویند که در این تاریخ جهان نابود می شود اما نظریه دیگری که صحیح تر به نظر می رسد این است که دوره جدیدی در تاریخ روی خواهد داد. تحولات اخیر جهان را اگر در نظر بگیرید می بینید چندان هم نباید بی ربط باشد. تمام کشورهای عربی ایرن کره شمال و حتی چین شلوغ شده و شاید تا آن تاریخ تمام این ها به نتیجه برسد و فصل جدیدی آغاز شود. اما چیزی که برای من عجیب به نظر می رسد این است که من این تاریخ را به شمسی تبدیل کردم شد جمعه اول دی ماه 91 !!
روز جمعه شما را یاد چیزی نمی اندازد؟

8.    90/1/30 (04:39)
سال 2012 علاوه بر آنکه موضوع یک فیلم بوده قبل از آن از سوی نوستر آداموس به عنوان سال تحولات شگرف در زمین و ساکنانش معرفی شده و فیم مروبوط به آن هم فیلمی درام حماسی و تخیلی محصول ۲۰۰۹ آمریکا و کانادا به کارگردانی رولند امریش می‌باشد. این فیلم در ۱۳ نوامبر ۲۰۰۹ اکران شد. داستان فیلم ۲۰۱۲ مربوط به یک فاجعه آخرالزمانی است که بر نمایش مرگ زمین و یک تیم از بازماندگان این فاجعه تمرکز کرده‌است. شاید جالب باشد بدانی که گروهی از دانشمندان سازمان ملی هوانوردی و فضایی ایالات متحده آمریکا، این فیلم را از نظر علمی «چرندترین فیلم تاریخ سینما» نامیدند.

پدیده ۲۰۱۲ شامل مجموعه‌ای از تغییرات و تحولات عظیمی است که گفته می‌شود در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۱ (شب یلدای ۹۱) برابر با ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ اتفاق خواهد افتاد. باور برخی بر این است که این تاریخ پایان پنجمین دوره ۵۱۲۵ ساله تقویم قوم مایا است. برخی از این عقاید بر اساس برداشت‌های متفاوت از مفاهیمی همچون اسطوره‌شناسی و پیشگویی بر اساس اعداد است. گفته می‌شود پس از آغاز مجموعه تحولات دسامبر ۲۰۱۲، سیاره زمین و ساکنان آن متحمل تغییرات مثبت فیزیکی و ذهنی خواهند شد و این امر سبب می‌شود که سال ۲۰۱۲ آغاز عصر جدیدی برای بشریت باشد. بر خلاف عقیده ذکر شده در بالا، برخی دیگر باور دارند که سال ۲۰۱۲ آغاز رستاخیزی (آرماگدون) برای بشریت است. در فیلم‌ها و داستان‌ها و مستندهای تلویزیونی بسیاری از هر دو عقیده ذکر شده در بالا، استفاده گردیده‌است.

محققان مختلفی دربارهٔ اینکه آیا فاجعه‌ای در سال ۲۰۱۲ رخ خواهد داد، بحث کرده‌اند و به این نتیجه رسیده‌اند که نشانه‌های رستاخیز قریب الوقوع(پدیده ۲۰۱۲) نه در عقاید باستانی مایا‌ها یافت شده نه در مطالعات علوم معاصر. مایاشناسان سر شناس نیز دربارهٔ اینکه آیا سال ۲۰۱۲ پایان دوره تقویم این قوم است، و آیا این تاریخ سرآغاز دوره‌ای جدید برای بشریت است بحث کرده‌اند و بیان داشته‌اند که این عقاید برداشت‌های نادرست از تاریخ مایا‌ها است. در باورهای امروزه این قوم نیز پدیده ۲۰۱۲ کاملا در تضاد با عقاید آن هاست. همچنین در منابع قدیمی این قوم نیز پیدا کردن سر نخ‌هایی از بیان این موضوع بسیار نادر و کمیاب است. این امر بیان کنندهٔ این است که حتی در میان بزرگان قوم مایا نیز اختلافات بسیاری بر سر این حقیقت این موضوع وجود دارد.همینطور اخترشناسان و دانشمندان علوم طبیعی دیگر نیز این نظریه را رد کرده‌اند.ناسا نیز این گمانه زنی‌ها را به حدسیاتی که در دهه ۹۰ دریارهٔ اخلال در سیستم‌های رایانه‌ای در آستانه سال ۲۰۰۰ وجود داشت، شباهت داده‌است.

پیشگویی های نستر اداموس درباره 2012:
نستر اداموس در حدود 500 سال پیش میزیسته و طبق مشاهدات بیش از 90 درصد پیشگویی های وی درست بوده است.وی همچنین به عنوان بهترین پیشگو علمی جهان انتخاب شده است.از جمله پیشگویی های وی که درست بوده میتوان به جنگ جهانی دوم و جنگ ایران و عراق اشاره کرد.طبق گفته وی، در سال 2012 جنگ جهانی سوم آغاز میشود که ایران در این جنگ نقش دارد.طبق گفته وی ارتشی عظیم از سه کشور ایران، عربستان سعودی و ارمنستان گرد هم می آیند و به اسرائیل حمله میکنند و اسرائیل نمیتواند کاری بکند.اروپاییان خیلی دیر بکمک اسرائیل میرسند و اسرائیل به محاصره ای سخت در می آید.پس از نابودی اسرائیل، قحطی سراسر جهان را در بر میگیرد، فرانسه خشک خواهد شد، ایرانیان مجبور به محاجرت به سرزمین های دیگر میشوند و دنیا دگرگون میشود.اما این پیشگویی-که آخرین پیشگویی نستر اداموس بوده است-توسط برخی تکذیب شده است.

من خودم به پیشگویی اعتقادی ندارم اما با توجه به نرخ بالای صحت پیشگویی های نوستر آداموس، پیشگویی وی جای تامل دارد.

شاد و پیروز باشی

9.    90/1/30 (09:51)
تو یه کلام پسر تو تقویم مایا ها یه قبیله تو اره آمریکا آخرین روز تویمه یعنی پایان زمان

10.    90/2/1 (15:03)
من از نابودی دنیا خیلی خوشحال می شم چون اون وقت دیگه کسی نمی مونه هی بگه خدا کمکم کرد موفق شدم مدال بیارم یا در فلان امتحان موفق بشم خلاصه اینکه خیلی خوب می شه من لذت می برم نه از نابودی خودم بلکه از نابودی خدا
خلاصه اینکه خوبه همه راحت می شیم وقتی نباشیم دیگه چیزی واسمون معنی نداره خدا هم یه نفس راحتی می کشه از دست ما آدما چون دیگه مجبور نیست هی به ما کمک کنه یا تنبیهمون کنه یا امتحانمون کنه هر چی قسمتمون باشه خدا خودش بهتر می دونه
خوب اینهمه در مورد خرافاتی که جلوی چشم همه است و از همین نسل های قدیمی سرچشمه گرفته نوشتم 21 دسامبر هم که جای خود دارد

11.    90/2/2 (01:18)
به خدا هیجی نمیشه بابا نقشه کشیدند تغیرات سیاسی بدهند این را می کند که به زخمی شدن تا مردن راضی بشی