مشخصات سوال

شهاب یاس , yas_downloader
18 اسفند 89 - 09:58
htc در اصل ساخت کدام کشور باید باشد
اطلاعات بیشتر : با سلام
می خواستم بدانم در بازار اگر بخواهیم بفهمیم گوشی htc اصل است از کجا بفهمیم و ساخت کجا باید باشد؟و اگر اصلی نباشد ساخت کجاست؟
همین طور گوشی سامسونگ- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
آرمان خ , armandodv
89/12/18 (10:51)
سلام
گوشیها یا ساخت چین هستن یا تایوان. بعضی از مدلهای Htc رو چین میزنه و بعضی مدلها رو تایوان.
در مورد سامسونگ كه دیگه ففقط میزنه Made by Samsung نمینویسه كدوم كشور.
موفق باشی!
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/12/18 (20:04)
سلام داداش گوشی های htc را اول تایوان و بعد چین میزنه و در مورد گوشیهای سامسونگ را هم اگر با گارانتی اصلی بگیری اکثرا made in korea هستن و بعضی هم چین ولی اونهایی که made by samsung هستن را سغی کن نگیری
موفق باشی

2.    89/12/19 (17:22)
کره

3.    89/12/19 (20:09)
دوست عزیز الان در بازار گوشی تقلبی یک برند وجود نداره . گوششیهای شبیه سازی شده چین هستش . ولی اونا مدل تقلبی اون گوشی نیستند . در واقع برای کسانی ساخته میشه که از دیزاین یک مدل مثلا آیفون اپل خوشش میاد ولی توان خریدش رو نداره واسه همین مدل میره مدل شبیه سازی شده چینیشو میخره . پس این گوشیا مدل تقلبی اون گوشی محسوب نمیشه چون همه میدونن که اون مدل شبیه سازی شده اون گوشی هستش. به بیان دیگر ساخت مدل تقلبی از یک گوشی که تمام امکانات نرم افزاری و سخت افزاری اون گوشی رو داشته باشه و مشتری هم متوجه نشه واسه هیچ جاعلی مقرون بصرفه نیست . واسه همین طرفش نمی رن . . اما سوال شما HTC در اصل یک شرکت تایوانی هستش . و قبلا تمام گوشیهاش ساخت تایوان بودن اما جدیدن برای رقابت با رقبا و پایین آوردن قیمتهاش با استفاده از کارگر ارزان قیمت چین یک شعبه هم در چین زده. در هر حال هر ورژن چه تایوانی چه چینی رو بگیری از نظر کیفیت فرقی باهم ندارن. هر دو تحت لیسانس HTC هستش. در مورد سامسونگ هم یک کمپانی کره ای هستش . ولی از همون سیاست استفاده می کنه . اون گوشیهای BY هم همون تولید چین هستش . که چدیدا دیگه استفاده نمیشه بجاش همون چین رو میزنن .

4.    89/12/26 (21:47)
Htc اصل مربوط به تایوانه و نمونه ی چینی نداره ..دوست عزیز ...

وگه مثل این شرکت ZTC که اومده تمامی گوشی ها رو با

شکل و قیافه همون ها ...اما تحت اسم خودش و چینی ...

به بازار میفرسته ..که مفتش به درد نمیخوره ...یکبار مصرفه ...

( ضمنا بسته به کارایی هایی که میخوای گوشیتو تحیه کن ..

خیلی مهمه ... )
موفق و پیروز باشی