مشخصات سوال

صدف دریا , ssaadaaf
6 اسفند 89 - 18:18
دانشگاه باراجین بهتره یا کرج؟


- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
امیرعلی     , mori_bazigosh
89/12/6 (18:42)
من توی دانشگاه کرج درس خوندم و اونو به همه جای ایران ترجیح میدم
ولی باراجین یه دانشگاه پیشرفته توی ایران هست که خیلی شیک و استادای خوبی هم داره
خوابگاه هاش توی ایران تک هستن
کارت دانشجویی الکترونیکی . سلف زیبا . محیط خوب و ... از دیگر امکانات باراجین هستند
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/12/10 (22:36)
سلام دوست عزیز
من دانشجوی مکانیک کرجم.
از لحظ امکانات دانشگاه قزوین بهتره برای هر رشته تقریباً یک ساختمان مجزا داره و سلف و بوفه خوبی هم داره برنامه های خوبی برای دانشجوهاش داره اما با این حرف که میگن امتحان های دانشگاه قزوین از همه ی دانشگاه های آزاد سخت تره به شدت مخالفم چون در مقایسه با امتحان های دانشگاه کرج بسیار ساده تره(میتونم برات ثابت کنم )و استاد های دانشگاه قزوین سطخشون از استاد های دانشگاه کرج بالاتر نیست و تتقریباً در یک سطح هستند و از همه مهمتر اینکه مثلاً آخرین نفر برق کرج با تراز 6200 وارد دانشگاه می شود اما قزوین با تراز 5000 . در آخرین رتبه بندی جهانی دانشگاه آزاد کرج بهترین دانشگاه آزاد کشور انتخاب شد.محض اطلاع دوستان عزیز

2.    89/12/10 (22:50)
جفتشون خوبن
بستگی به خودت داره .به اینکه چه رشته ای می خوای بخونی ؟ چه توقعی از دانشگاهت داری ؟ نزدیک ترین دانشگاه به محل سکونت ( این خیلی مهمه چون اولش میگی این دانشگاه خیلی خوبه اشکال نداره راهش انقدر طوانی باشه اما بعد از 2 ترم خسته میشی) هر سوالی درباره دانشگاهه کرج داشتی می تونم کمکت کنم.

3.    89/12/14 (13:39)
باراجین بعد از دانشگاه آزاد تهران رتبه ی دوم رو از لحاظ رتبه علمی تو کشور داره و رباتیک این دانشگاه تونست مقام اول رو توی مسابقات کسب کنه. بدون شک باراجین با دانشگاه کرج قابل مقایسه نیست.