مشخصات سوال

رامین ر , ramin1turk
18 دی 89 - 10:27
راضی کردن مادر برای ازدواج...؟
اطلاعات بیشتر : من عاشق دختر عمه ام شدم و قبلا بین خانواده ی ما با اونها خصومتی بوده که حل شده ولی مادرم به شدت مخالف ازدواج من و اون هست و می گه اونها عمدی با دعا و ... این کار را کردند که از من انتقام بگیرند من حتی قبول کردم همه ی اموالم را به اسم مامانم بکنم یک خورده نرم شده چجوری می توانم کاری کنم که مادرم خیالش راحت بشه و قبول بکنه و چوب لای چرخ نگذاره و کارها درست بشه...؟
از یک طرفی هم دایی ها و بابای اون غیرتی هستند بابایش هم چند بار بطور غیر مستقیم بهم تیکه پرونده که ...- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
آرزو آزادی , arezoo90
89/11/3 (13:35)
سلام
همه چیز رو به زمان بسپرید و عجله نکنید. مثل شما رو می شناسم که بعد از 4 سال توانستند پدر و مادر 100 درصد مخالف را راضی کنند و الان زندگی خیلی خوبی رو دارند.
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/10/18 (15:43)
اگر صورت مسأله اونی باشه که تعریف کردید، پیشنهاد می کنم بی خیال بشی.
مشکل شما مادر تون نیست بلکه خود دختر عمه تون که نتونسته خودش را برای مادرتون به اثبات برسونه تا ایشون هم پشت شما را بگیرد.
بهتر است اول تمایل دختر عمه تون را نسبت به این موضوع واقف شوید.
بهتر است قبل از اینکه تمام اموال خود را به نام مادرتون کنید به این فکر کنید که حتی مادرتون هم راضی بشوند و اموال با نام ایشون بشود شما برای خودتون چی خواهید داشت؟
بهتر است بس خیال موضوع شوید.
دختر خوب هم برای شما کم نیست.درست که شما با خانواده او ازدواج نمی کنید و او هم با شما ازدواج می کند ولی بهانه های زیادی برای ادامه دعوا های قدیمی بین شما و خانواده طرفین وجود دارد و خاطرات تلخ اون دعواها نمی گذاره یک روز خوش داشته باشید و گاهی به حرفهای مادرتون فکر خواهید کرد که چه راست می گفت که اینها اصلا وصله تن شما نیستن و باید از هم جدا شوید.

2.    89/10/21 (05:51)
من تو مسائل خانوادگی دیگران وارد نمیشم
اما کبوتر با کبوتر باز با باز
موفق باشی و امید وارم به آرزوی دلت برسی اما نه با شکستن دل مادرت

3.    89/11/3 (08:20)
دوست خوبم
سعی کن تا اونجا که میتونی مادرتو قلبا" راضی کنی. چون بسیاری از مادرها بودن که ظاهرا" راضی به ازدواج شدن ولی بعدها نتونستن با قضیه کنار بیان و ایجاد مشکل کردن.
فقط صبر میخواد و محبت