مشخصات سوال

بی دل بی دل , binam12
27 آذر 89 - 10:32
عشق به خواهر زن.!!! تورو خدا کمکم کنید.!
اطلاعات بیشتر : چندی قبل یکی از صمیمیترین دوستان من که از برادر خونی هم به من نزدیکتره و ما دو تا تقریبا در یک سال با هم ازدواج کردیم .
پرده از واقعیتی از زندگیش برای من که صمیمی ترین دوست و همراه زندگیش از دوران خردسالیش بودم برداشت که مو روی تنم راست شد.!
ایشون با یه حالتی بسیار لرزان و ناراحت و افسرده به من گفت: فلانی.! من آدم خیلی کثیفی هستم.؟! منم با تعجب پرسیدم چرا این سوالو میپرسی؟
با شناختی که من از تو دارم همچین چیزی رو از تو تصور نمیکنم.! حالا بگو ببینم چی شده؟
گفتش: رفیق. نمیدونی چه بلایی داره سرم میاد؟
مدتیه. ( یعنی از اوائل ازدواجش) که علاقه ی عجیب غریبی به خواهر زنم که از من 3/4 سال بزرگتره پیدا کردم.!
در حالیکه خواهر زنم متاهل هست و بچه ی کوچیکیم داره.
اون گفت: خیلی با خودش کلنجار رفته. تا اینکه این موضوع رو با من که محرم اسرارشم مطرح کرده تا خدایی نکرده وضع از اینی که هست بد تر نشه.!
اون میگفت: هر وقت که همدیگرو میبینن! اصلا طرز نگاهاشون به هم متفاوته. و میگفت که: خواهر خانمم خیلی زن زیبا اما در عین حال متین و با وقاریه. اما اصلا جوانب محرمی و نامحرمی رو به طور کامل نگه نمیداره.
و خیلی راحت با من برخورد میکنه. فقط صرف پوشیدن یک روسریه ساده.! ( اما مثل اینکه خانمشون از این موضوع اطلاعی نداره)
این دوسن عزیز میگفت: این مساله داره باعث میشه که از خودش متنفر بشه. چون همسرش رو هم خیلی دوست داره. و میگه آیا مگه میشه من همزمان دو نفر رو که یکیش عشق حرومه تو دلم داشته باشم؟
و منم مات و متحیر موندم که چی بهش جواب بدم؟
فقط تونستم اینو بهش قول بدم که بعد چندین روز فکر کنم در آخر یه جواب کاملی بهش بدم.!
دوستان.! اونطوری که بنده میدونم.!
ایشون الآن 23 سالست و خواهر خانومشون 26 ساله.!
و این دوست من اهل رعایت موارد اعتقادی و دینی و پایبندی به دین و شرع هست.و من تا جایی که میشناسمش حتی نماز و روزش ترک نمیشه.! شاید به زبون عامه خیلی حزب اللهی نباشه اما آدمی هست که نسبت به قوانین الهی احترام زیادی میذاره.!
که اومده و به بنده که امین اسرارش بودم مطرح کرده و راه چاره ای خواسته.!
و وقتی ایشون این موضوع رو مطرح کرد بنده از شدت تعجب تا دقایقی نبضم کند شد.!
حال بگذریم.! اتفاقیه که افتاده. شما عزیزان چه راههای رو برای ماشوره دادن به این دوست پیدا میکنید. تا من بتونم با استفاده از اجماع مطالب شما عزیزان به یه نتیجه گیری برسم( هر چند سخت) و براش بیان کنم.
آیا در بین شما کسی هست که این اتفاق برای افتاده باشه؟
راستی با حرفهای دیگه ای که از این دوستم شنیدم و شناختی که ازشون دارم . متوجه شدم که خانومشم در دامن زدن هر چه بیشتر به این قضیه بی تقصیر نیست.
اینکه خانمش خیلی این دو تا رو با هم راحت میذاشت به حساب اینکه سن ایشون از خواهرش کمتره و .....
اما این احساس نا میمون فعلا پدید اومده .
....................................................................
تورو خدا در همفکری به من کمک کنید تا وقتی این دوست دیرینه ی من جواب ازم خواست شرمنده ی یک عمر رفاقت سالم باهاش نشم.!
چون ایشون خیلی از اوقات در جاهایی که من به کمکشون نیاز داشتم مردانه به کمکم شتافته .
شمارو به این ماه عزیز دعاش کنید.!

جزئیات : عزیزان.! با ادامه ی گفتگوی من با این دوستم. ایشون گفتند که: حالا گرفتار این قضیه شده.! پس به جای سرزنش و توضیح دادن که این کار چقدر بده لطفا ... لطفا و لطفا فقط راه کار های شدنی رو براشون مطرح کنید. به والله این دوست منم مسلمونه و از مذهبش به خوبی شما اطلاع داره. در ضمن. کمی هم احتمال میده که خواهر خانومشون یه چیزایی بدونه اما نه در اون حد که این دوست من انقدر در دلش احساس کشش میکنه که گاهی اوقات حتی نمیتونه از دیدن عکس هاش دل بکنه.!(به نظر شما تا حالا چیزی فهمیده؟) یکی از دوستان گفتند: چند راه برای حل این


- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
هادی ادیب , hadi362
89/9/27 (12:47)
سلام، من فكر می‌كنم كه خانواده دوست شما یك خانواده مذهبی است ولی خانمش از خانواده‌ای نه چندان مذهبی.
اینو بدون كه خواهر خانمش هیچ احساسی نسبت به اون نداره و فقط این تربیت خانوادگیش هست كه اینطور جلوی شوهر خواهرش می‌گرده. بعضی خانواده‌ها هستن كه وقتی یك كسی وارد خانوادشون می‌شه مثل داماد خانواده فكر می‌كنند كه این مرد محرم اون خانواده است. و كاملا جلوی اون راحت هستند.
این جناب باید موقعی كه زن می‌گرفت به این فكر بود كه خانواده ایشون با خانواده دختر هم كفو هست یا نه. من خودم دیدم كه بعضی خانواده ها دختر خاله با پسر خاله روبوسی می‌كنن و هر دو جوون هستن یا شوهر خاله دختر باجناق رو می‌بوسه. اینها از روی شهوت نیست اما حرام هست.
برای اونی كه تو یه همچین خانواده‌ای بزرگ شده اینكه خواهرخانومش جلوش با شلواركم بیاد شاید مهم نباشه اما برای پسری كه تو یه خانواده مذهبی یا نسبتا مذهبی كه آداب اسلامی رو رعایت می‌كنند صددرصد تأثیرگذار خواهد بود. اون پسر جوون در خانوادش اگر كسی رو با این شكل می‌دیدن یا اینكه اگه خانمی رو دست بهش بزنن و اعتراضی نكنه می‌گن كه این خانمه دلش می‌خواد یا اینكه خرابه. همین امر باعث می‌شه كه این پسر در مواجهه با این خانم مخصوصا در خلوت شهوت بهش غلبه می‌كنه و در معرض حملات شیطان قرار می‌گیره.
و اما برای فرار از این افكار و گناه:
1ـ دیگر هیچ وقت با این خانم توی اتاق یا خانه تنها نباشه؛
2ـ پشت سر این خانم حتی نگاه نكنه(منظور به اندامش و حتی پشتش یعنی نزدیكش قرار نگیره)
3ـ هیچ وقت كمك به این خانم رو قبول نكنه(حتی اگه خانومش ازش درخواست كرد یه جوری رد كنه)
4ـ هیچ وقت به چشمهاش نگاه نكنه كه چشم نافذ است.
5ـ در صورتی كه خانمش منطقی است ازش بخواد كه خواهرش جلوی ایشون پوشیده تر ظاهر بشه و دلیلشم نگه كه من عاشقش می‌شمو این حرفا. بعضی وقتا آدم به خودش هم دروغ می‌گه و این همون دروغی كه این آقا به خودش گفته كه عاشق خواهر زنش هست ایشون عاشق هم بستری با خواهر زنش هست نه عاشق و شیفته خواهر زنش.
6ـ رفت و آمدش رو با خواهر زنش كم كنه(خیلی كم)
7ـ از نگاه كردن به زنی كه اون رو تحریك می‌كنه چه خواهر زنش چه زن دیگری خودداری كنه كه بیشترین گناه، گناه نگاه كردن است.
8ـ تو عبادت و به خصوص نماز خوندن دقیق‌تر باش
دعا كن و از خدا بخواه كه تو این امتحان كمكت كنه
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/9/27 (10:53)
سلام. به نظر من که این رابطه کاملا نادرستی هست و هر چه زودتر باید جلوی این قضیه رو بگیره. چون این رابطاهی نیست که به سرانجام خوبی برسه و در آینده جز رسوایی و بی آبرویی چیزی به ارمغان نمیاره.
1- رابطشون رو خیلی کم کنند و همیشه در حضور دیگران همدیگه رو ملاقات کنند.
2- اگر جواب نداد رابطشون رو خیلی کم یا حتی مدتی قطع کنند.

2.    89/9/27 (11:23)
سلام . به نظر من خانم ادم ، محرم اسرار ادم هستش و اون باید به جای این که با شما مشورت می کرد باید این مسائل رو با خانمش در میان می گذاشت . " می دونم که سخته ولی درستش اینه " ایشون باید با خانمش صحبت کنه و اصل قضیه رو بدون این که خواهر خانمش متوجه بشه حل کنه . همونطور که گفته بودند خواهر خانمش بسیاری از جوانب رو در نظر نمی گیرند و یا حتی خانمشون به فراهم شدن بعضی از شرایط کمک می کنند . به نظر من باید با خانمش صحبت کنه و از ایشون بخواهد که با خواهرش کمی صحبت و از ایشون " از قول خواهر شوهرش " بخواد که کمی رعایت حال رو بکنه . در غیر اینصورت باید رابطه ی خودشون رو با اونها قطع کنند . بعید هم نیست شاید هم خانمش با همکاری خواهرش می خواد شوهرش رو امتحان کنه ؟ کسی چه می دونه ؟ ولی از اون مهمتر امتحان الهیه که باید سربلند ازش بیرون بیاد . شما هم باید به عنوان یک دوست این مطالب رو به اون بگید.

3.    89/9/27 (12:03)
بعد از ازدواج خواهر زن جز افرادی میشه که ازدواج کردن با اون حرامه....این شیطونه که داره گولش میزنه و هر چی بیشتر بهش فکر کنه بدتر میشه باید از این امتحان موفق بیرون بیاد سعی کنه اصلا بهش فکر نکنه و روابط رو خیلی کم کنه و با خواهر زنش اصلا تنها نباشه و چیزی که خیلی موثره اینه که یه جوری از خواهر زنش نفرت پیدا کنه و برای اینکه نفرت اخلاقی از اون پیدا کنه باید به این فکر کنه که خواهر زنش با این وضع راحت گشتن جلوی شوهر خواهرش داره به اون و خانواده و حیثیتش خیانت میکنه بالاخره هر زنیکه باز میگرده میدونه ممکنه هر مردی رو وسوسه و گمراه کنه پس خواهر زنش یه آدم خائنیه...و اینو میدونم که اگه مردی به این نتیجه برسه که زنی خیانتکاره نه تنها عاشقش نمیشه بلکه از اون متنفر هم میشه پس بهترین ایده به نظرم همینه...واقعا به خیانت خواهر زنش ایمان بیاره...همین

4.    89/9/27 (13:25)
راهش ساده است
از خواهر زنش دور بشه .... حتی از عکس و فیلمهاش

5.    89/9/27 (13:32)
بستگی داره هنوز زنشو دوست داشته باشه یا نه؟اگه نه بهترین کار طلاقه.اگرم دوسش داره به هر بهونه ای شده طرف خواهر زنه نره احتمالا یه عشق زودگذره از سرش میپره...

6.    89/9/27 (13:56)
سلام دوست شما دچار یک هوس شده اگر بتونه ازخدا کمک بخواد از ته دل تا کمکش کنه. در غیر اینصورت خودشو به شیطان بسپره و تا ته خطو بره وببینه خبری نیست .مرد یا زن فرقی نمیکند باید بداند که ازدواج برای تکامل شخصیت اوست اگر من بعد از ازدواج باز هم مثل گذشته درباره جنس مخالف خود فکر کنم این ازدواج برای من فایده ای نداشته.

7.    89/9/27 (14:39)
>>>>>>>>>>>> همه توجه کنند لطفا <<<<<<<<<<<<<<<<

بابا . آخه خوش انصاف ها.!!!!!!!!

این آفا میگویند که : حالا با همه ی این تفاسیر(که از وساوس شیطونه و حرومه و .. و و و و و .........) این اتفاق بد افتاده.!
چرا شما با نیش و کنایه دارید جواب میدید.؟
ایشون از شما درخواست مشاوره ی عقلانی و راهبردی کرده .
وگرنه خودش و دوستشون بهتر از من و شما به این قضیه واقفند.
و پاسخگوی شماره 4 :
شما میفرمائید تقوا پیشه کنه.................
من خلاف این حرفتونو نمیزنم. اما این خنده داااااااااااااااااار ترییییییییییییییین جوابه.
خب هر مسامانی میدونه که باید در این مواقع تقوا پیشه کنه. چیز تازه ای نگفتی.!

سوال ایشون اینه که الآن که نتونسته تقوا پیشه کنه و دو ساله که این اتفاق افتاده و هر روز هم رنگ و لعنبش بیشتر شده تا به اینجا رسیده........
حالا باید چیکار کنه برای خلاصی از دست این شر.؟!!!!
در ضمن . اونایی که میگن به خانمش بگه.
آخه مگه شما نمیدونید اگه خانومش بفهمه هم شوهرش ( چه بخوایین و چه نخوایین) از چشمش میافته و هم خواهرش.

دوست من. این مشخصه که هیییییییییییچ خواهری قلبا راضی نیست که زندگی خواهرشو خراب کنه.
و این ازدواج غیر ممکن.
و با تمام قوانین طبیعت نا سازگاره.!

خدا کنه دوستان از این به بعد به جای نصیحت های کلیشه ای شون به هر چه بیشتر راه کار درست دادن بپردازند..........................................................

8.    89/9/27 (15:33)
سلام

به نظر من هیچ کس جزخودش نمیتونه به خودش کمک کنه... .. باید جلوخودشو بگیره همین .....حتی به نظر من لازم نیست به خانمش بگه اصلا درست نیست چون تا ابد همسرش نسبت به اون شک خواهد کرد.....توزندگی روزمره چطورما بچه هامون که چیزی رو میخوان که ما مخالفیم ازشون دریغ میکنیم میگیم نه!!!!! این مناسب تونیست ....خوب اینم همین طوره این اقا باید به خودش نه بگه

اصلا اگه نه بگه چکاردیگه میتونه بگه ......درغیر این صورت خودشضربه میبینه وبس.

9.    89/9/27 (17:36)
این عشقه به خواهر زن تنها نیست بلکه لذتی که تو همه گناه ها وجود داره این لذت یه روز عشقه به دختر همسایست یه روز به دوست خواهر یه روز زن همسایه و...............................................................................................................................................................................................................................................این یه نقطه ضعف تو همه مردا همه من نماز میخونم مسجد میرم این حرف ها نیست مقابله باحاش سخته ولی غیر ممکن نیست

10.    89/9/27 (20:23)
شما از احساس خانم 26 ساله نگفتین اما به نظر من اگر بخواید فکر کنید که خانم 26 ساله هیچ چیزی و هیچ بویی از این افکار نبرده اشتباه کردید.(حتی تو فکر خودش)

اون خانم 26 ساله میتونه احساساتی رو توی ذهنش درک کنه اما بنا به دلایلی اهمیتی به موضوع نمیده.

راحت بودنش و بی توجهیش به این مسئله (با اینکه احتمالش رو میده) بزرگترین دلیل برای این هستکه احساساتی که به دوستتون القا شده چیزی جز خیال نیست.

یعنی دوست داشتن هست اما.. چیزی جز هدر رفتن دوست شما به دنبال نداره.

اگر خانم 26 ساله هم همین احساس دوست شمارو داشته باشه من از جواب به این سوال طفره میرم

اما اگر چیزایی رو متوجه میشه و جواب درستی به عواقبش نمیده تنها دوست شما هست که تمام انرژی درونیش رو به خیال میفروشه و خانم مورد نظر هم.......جز این که بگه من مقصر بودم و بی دلیل خودش رو با مظلوم نمایی تبرئه کنه کار دیگه ای نخواهد کرد.

11.    89/9/27 (21:41)
سلام

ازدواج زود هنگام همیشه این مشکلات رو هم بدنبال داره ، بدلیل بالا بودن سن خواهرزنشون ، این اقایی که شما میفرمایید بهشون احساس نیاز میکنه ، چون در سنی قرار دارن که خودشون هم محتاج محبت هستن و قاعدتا خانم خودشون هم از ایشون کوچکتر هست و به خوبی نمیتونن نیاز همدیگرو برطرف کنن ؛ یقین دارم که خواهر زن این اقا هم با حالت مهربانی با ایشون برخورد کرده که این اقا عاشق رفتارش شده ، در واقع این از روی هوس جنسی نیست و یک نوع نیاز به آغوش محبت امیز هست که دوستتون در وجود خواهر زنشون بیشتر از خانم خودشون دیده ، یه احساس غریزی به این اقا میگه که میتونه به وجود اون خانم تکیه کنه

چند راه برای حل این مشکل هست ، یکی اینکه خانم ایشون بیشتر محبت داشته باشه و رفتار بزرگانه تری از خودش بروز بده و کمی هم شوهرش رو تحت حمایت عاطفی قرار بده

یکی اینکه این آقا قبول کنه که نیازش به اون خانم از روی نیاز به محبت و اگر بطور فلسفی بخوام عنوان کنم به احساس مادرانه یک خانم گرایش دارن که این احساس رو در خواهر زنشون بیشتر میبینن ، باید برای خودشون ثابت کنن که مرد شدن و باید خودشون به نوعی پدرانه برخورد کنن و مادر یک خانواده رو حفظ کنن

وجود بچه در این مواقع خیلی میتونه موثر باشه اگر این اقا بچه ندارن ، میتون با ایجاد این مساله رنگ زندگیشون رو تغییر بدن ، و به خودشون بقبولونن که این خانم به ظاهر غرایز عاطفیشون رو درگیر کرده و در واقع با وجود یک بچه و شوهری که دارن علنا یک امر محال هست که بخوان گرایشی نسبت به ایشون نشان بدن .

برای اطلاعات بیشتر و پرسش های تخصصی تر میتونید به سایت من مراجعه کنید
www.mohadese.com/forum
مرجع تخصصی عاشقانه و زناشویی

12.    89/9/28 (09:55)
سلام دوست عزیز به نظر من محرم اسرار بعد از شما می تونه یک روانشناس خوب باشه . که با اون در میان بگذاره اما من به عنوان یک مرد فکر میکنم از نظر جنسی زنش ارضاش نمی کنه و یا اینکه احتمالا تو دوران عقد کرد هستند و یک سری محدودیت ها در ارتباط بازنش داره باید اونها رو حل کرد

13.    89/9/28 (11:20)
من پالایش مستمر رو پیشنهاد می‌کنم. فرار کردن در این قضیه و قطع ارتباط بدترین کاری است که می‌شود کرد. در این رابطه، دوست شما باید بداند، بهترین فرصت را برای ساخت شخصیت خود به دست آورده است. خدا شیر را مثل می‌زند که از میان چرک و خون چون جویباری زلال و پربرکت خارج می‌شود. ماهیت رابطه دوست شما با خواهر زنش هیچ ایرادی ندارد،‌ این شکل ارتباط است که باید اصلاح شود. نقطه ضعف در واقع می‌تواند تبدیل به بستری برای تمرین و قدرت فرد شود. دوست شما در ضمیر خود می‌داند که عشق جنسی به زن روا نیست، پس عشق را تبدیل به ماهیتی معنوی کند. در این زمینه تصویرسازی ذهنی می‌تواند مفید باشد. از خدا کمک بخواهد و در ذهن خواهر زنش را بسیار دوست بدارد، اما نه به عنوان یک زن با ماهیت جنسی، بلکه به عنوان زنی در قامت یک خواهر. توکل به خدا و پالایش مستمر و جایگزینی این اندیشه به تدریج شکوفا خواهد شد و بعد از مدتی او نه تنها رابطه سالم و آرامش بخشی با خواهر زن خود خواهد یافت بلکه ارتباط در جریان پالایش باعث می شود تصویر تائوگونه از آن زن نیز فروبپاشد، او را در جایگاه یک انسان ببیند و به تدریج فهم انسانی خود را گسترش دهد تا حسی بسط یافته به پیرامون داشته باشد. اینجا زلیخایی در میان نیست که بخواهد بگریزد. آمدیم طرف تمایل به خواهر، مادر یا خواهر خود یافت، آیا باید با آن‌ها قطع ارتباط کند؟ تنها تکنیک پالایش مستمر و بازسازی تصویر ذهنی قادر به رفع چنین مشکلی به صورت ریشه‌ای و قاطع است.

14.    89/9/29 (14:55)
SALAM DADASH
MANAM EIN HALAT VASAM PISH OMAD ALBATE SHABIHE EIN HALAT
VALI TA TO VOJODE KHODAM FAHMIDAM NABODESH KARDAM BE DOSTET BEGO MARDHA BA CHAND NAFAR NEMITONAN TA AKHARE OMRESHON EZDEVAJ KONAN YA ASHEGHE EINJORISH BESHAN ONA MADERE KHAHARE KHALE AME MADAR ZAN MADAR BOZORG VA KHAHARZANE HATA FEKR KARDAN BEHESH EIRADE SHAREI VA AKHLAGHI DARE DOSTE SHOMA NABAYAD TO MAJALESIKE ZANHA AZ HAR MODEL BI HEJAB YA KAM HEJAB HASTAN SHERKAT KONE CHON AZ LAHAZE JENSI BE BOLOGHE KAMEL NARESIDE VA AZ KHAHAR ZANESH DORI KONE CHON NAZDIK SHODAN BE ON MOSAVI BA AZ DAST DADANE HATMIYE HAMSARESH VA HAMINTOR KHAHAR ZANESH DOSTE SHOMA BAYAD ONO BE SHEKLE KHAHAR YA MADARE KHODESH BEBINE VA GHEYRAT DASHTEBASHE BE EISHON VA SHABHA BA ZANESH DAR MOREDE HEJABE KHAHARESH VA KHODESH BAHASH SOHBAT KONE EINO HATMAN BEHASH BEGO AGAR KHANOME TOAM HEJABESHO REAYAT NAKONE MOTMAEN BASH ONAM 1 YA 10 MASHOGHE GHEYR AZ HAMSARESH KHAHAD DASHT

15.    89/9/29 (17:11)
با سلام

مشخصا تمام غرایز انسان قابل کنترلند و هیچ وقت خداوند غریزه ای در انسان نمیذاره که عنان اختیارانسان رو کاملا ازش سلب کنه.

بنابر این این بزرگوار هم باید با توکل بر خدا و توسل به ائمه شروع کنند تمام افکار و نگاههاشون رو کنترل کنند و حتی از خانومشون هم بخوان که به خواهرشون تذکر بدن در مورد حفظ حجابشون.

یک روش برای دور شدن از مادیات و توجه به معنویات و باز شدن چشم قلب همین حیای چشم و به اصطلاح سر به زیر داشتن هست...امتحان کنند! ..ردخور نداشته!

ان شاءالله خدا بهشون توفیق بده.

16.    89/9/30 (22:23)
سلام دوست عزیز
1- من عقیده دارم که بهتره دوست شما کمتر با خواهر خانمش رفت و آمد کنه ( قطع رابطه نه ! رابطه را کم کنه )
سعی کنه خانومش رو بفرسته ولی خودش بهانه بیاره و کمتر بره

2- سعی کنه کمی سنگین تر برخورد کنه یک کم رسمی تر سرد تر تا کم کم این عشق حروم از سرش بیافته

3- به خدا پناه ببره و به او توکل کنه
فکر کنم بهترین کار همین باشه

17.    89/10/2 (23:13)
دوست عزیز تنها شکل این دوستمون اینه که راس کرده و باید تخلیه شه زنش براش عادی شده حالا یه زن زیبای دیگه هم کنارش هست که بهش اعتماد داره و جلوش راحت سبز میشه پس خبری از عشق نیست بیشتر مشکل و دردش از همون جایی که همه ما هم داریم بهتره ارتباطشو کم کنه اگه عرضه داره بره با یکی صیغه کنه مخفیانه خودشو تخلیه کنه که حرام اند حرام وارد نشه البته کثافت در کثافت مشکل ایشون همینه والا منم یه تیکه گوشت میومد کنارم می نشت دلم میخواست بخورمش ببخشید بد دهنی کردم اما خوب اینا واقعیته پناه بر خدا . سوره نساء رو مطالعه بفرمائید روشن میشید که می گوید بر شما بهتر است صبر پیشه کنید و یا از کنیزان(در زمان حاضر دوست دختر و زن صیغه ای) بهره مند شوید اما باز بر شما بهتر است صبر پیشه کنید که خدا از حال و درون شما آگاه است و اوست مهربان بخشاینده

18.    89/10/4 (11:49)
این علاقه و عشق شیطانی هست و با یم اراده قوی قابل حله ، به دامان اهل بیت علیهم السلام رجوع کنه و با قرآن مجید بیشتر انس بگیرد. ان شاء الله که موفق به گذر از این بحران بشود.

19.    89/10/4 (13:23)
اگه از پس این هوسش برنمیاد، می تونه سفر کنه و در شهر دیگه ای زندگی کنه. کم کم از سرش میوفته. وقتی آدم خالصانه اراده کنه که با هوس شیطانی خودش مقابله کنه راهها براش باز می شه. مهم همون اراده ست.

20.    89/10/4 (14:41)
سلام
اولأ که اصلأ وتحت هیچ شرایطی خانمش نباید چیزی بفهمه گندیه که خودش زده خودشم باید مردونه پاش وایسه و درستش کنه.همونطور که دوستان گفتن باید همه جوره از خواهرزنش فاصله بگیره و رابطه شو با خانمش تقویت کنه. پیشنهاد من اینه که دوتایی یه مسافرت درستوحسابی برن در ضمن باید وباید برای مدتی رابطه با خواهرزنش رو کاملأ قطع کنه و صادقانه و عاقلانه به زندگیش فکر کنه به اینکه به خاطر یه زن سست ایمان همسرش رو از دست خواهد داد!