مشخصات سوال

پیتر پاتر , piter450
9 آذر 89 - 10:16
بهترین روش برای از بین بردن موهای بدن به صورت دائمی چیست؟
اطلاعات بیشتر : اگه هزینه تقریبی و چیزهای خواص دیگه ای هم هست بگید لطفا


- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
 پوریا  یوسفی , piter449
89/9/11 (23:48)
لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن

لیزر علاوه بر استفاده دردوره های درمانی پزشکی در از بین بردن موهای زائد بدن نیز استفاده می شود. در 2 سال گذشته بیش از 10 نوع سیستم لیزری گوناگون برای این کار در دسترس استفاده کننده ها قرار گرفته است. تقریبا اصول کار همه آنها بر پایه حرارت دادن رنگدانه ملانین در سلول فولیکول مو می باشد. این حرارت به اندازه ای است که مکانیسم رشد مو را غیر فعال کرده و از کار می اندازد.

اشعه لیزر فقط توسط رنگدانه موجود در فولیکول جذب می شود و سلولهای اطراف پوست هیچ صدمه ای نمی بینند. لیزرها سریعتر عمل می کنند و در مقایسه با تکنیکها و روش های دیگر مانند مومک انداختن، بی رنگ کردن ،کندن، اصلاح کردن با تیغ و الکترولیز در کاهش تعداد موها تقریبا نتیجه کار دائمی است.

لیزر یک روش مطمئن در برطرف کردن موهای زائد بدن می باشد چرا که فقط جهت نفوذ در ریشه مو طراحی شده است. بنابراین برای بقیه قسمتهای بدن شما عامل مخربی محسوب نمی شود.

در عملیات درمانی لیزر مراقبت های لازم انجام می شود تا پوست اطراف صدمه ای نبیند. تنها محدودیت برای استفاده از این روش درمانی قیمت و هزینه آن است که بسیار گران می باشد. این روش برای مناطق پاک کردن موهای زائد زیربغل،خطوط مایو، پاها، دست و صورت مناسب می باشد. درمان لیزری برای ابروها توصیه نمی شود چون امکان آسیب رساندن به چشمها وجود دارد..
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/9/9 (13:14)
عمل لیزیک
با اشعه لیزر موهای قسمتی را که میخواهید از ریشه میشوزانند
درد هم ندارد

2.    89/9/10 (01:22)
سلام
مشخصا تنها راه قطعی و دائمی در حال حاضر لیزره اما خب باید عوارض احتمالیش رو هم پذیرفت . مثلا برای کسانی که دچار اسکار ( بد زخمی ) هستند ممکنه رو پوست اثراتی ایجاد کنه .
قیمت این کار به سانتی متر مربع حساب میشه و 6 سال پیش من پیگیر بودم هر سانتی متر مربع 2500 تومان میشد

3.    89/9/10 (10:40)
اول با مومك موها رو از ریشه در بیار بعد با روغن مورچه ماساژ بده جواب میده به نظرم هم ارزون تره هم عملی عوارضی هم نداره