مشخصات سوال

هیچ کس  , farzad_shytan
24 مرداد 89 - 11:36
انتقال شارژ ایرانسل و همراه اول
اطلاعات بیشتر : چطور می تونم شارژ از همراه اول به ایرانسل بفرستم یا همراه اول به همراه اولممنون می شم کمکم کنید

جزئیات : دست همتون درد نکنه که دارین بهم کمک میکنین اینم بگم خودم استاد انتقال شارز ایرانسل به ایرانسلم تا دلتون بخواد انتقال دادم حالا می خوام دست ببرم تو کار همراه اول اگه میتونین یادم بدین یه دنیا ممنون


- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
مجتبی  مدیر گابریک , cheshmak_abroo
89/5/24 (15:00)
شارژ رو نمیشه از همراه اول به ایرانسل فرستاد
چون ایرانسل و همراه اول 2رقیب هستند و کلا سیستمشون با هم فرق میکنه از همراه اول به همراه اول هم نمیشه امه از ایرانسل به ایرانسل میشه
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/5/25 (09:52)
همراه اول به همراه اول = نمیشه
همراه اول به ایرانسل = نمیشه
ایرانسل به ایرانسل = میشه
اول باید شماره 12 رو به 1112 اس ام اس کنی که بهت یه رمز انتقال اعتبار میده بعدش راهی اینه که کد
#رمزی که ایرانسل داده*مبلغ مورد نظرت به ریال* شماره ایرانسلی میخوای بهش شارژ رو بدی با...093 *142*
البته اولش با 142* شروع میشه ها
از اون طرف نخونی

2.    89/5/25 (10:16)
سلام دوست عزیز
هر اوپراتوری فقط این سرویس را برای خودش گذاشته
ایرانسل *142*شماره*مبلغ*رمز#


متن را بخون
بر این اساس این گزارش در سرویس "همراهان اول" (F&F) مشترکین تلفن همراه اعتباری همراه اول می‌توانند 5 نفر از اعضای خانواده و یا دوستان خود را در لیست همراهان اول قرار داده و در مدت زمان سه ماهه از 20 درصد تخفیف مکالمه با این شماره‌ها بهره‌مند شوند.

روش‌های تلفن گویای 444(IVR)، پیام کوتاه‌(SMS)، کدهای میان بر (USSD) و پرتال همراه اول این امکان را به مشترکین می‌دهد تا با انتخاب مناسب‌ترین روش بتوانند از این سرویس استفاده کنند.

مشترکین تلفن همراه اعتباری می‌توانند تمامی شماره تلفن‌های همراه اول با پیش شماره 91 را به لیست همراهان اول خود اضافه کنند، ولی اضافه نمودن شماره تلفن‌های ثابت و سایر اپراتورها در این لیست امکان‌پذیر نمی‌باشد. در این سرویس به ازای ثبت و اضافه کردن هر نفر از اعضاء گروه 4500 ریال از اعتبار مشترک کسر می‌شود و حذف شماره اعضای گروه و مشاهده شماره این اعضاء رایگان است.

حداکثر تخفیف تخصیص یافته به مشترکان 20 درصد در هزینه مکالمات بوده و شامل سایر سرویس‌ها از قبیل پیام کوتاه،‌mms و ... نمی‌شود. همچنین در صورتی که مشترک در خارج از کشور از سرویس ومینگ استفاده نماید، هزینه تماس با اعضای گروه شامل تخفیف نمی‌شود.

در سرویس انتقال اعتبار همراه اول نیز، مشترکین تلفن همراه اعتباری می‌توانند مبلغ اعتبار مورد نظر خود را به شماره دیگری انتقال دهند.

برای استفاده از این سرویس مشترکین می‌توانند از دو روش کدهای میان بر (USSD) و تلفن گویای 444 (IVR) استفاده کنند.

جهت انتقال اعتبار از روش کدهای میان بر، مشترک می‌تواند با فرمت{# (*******9891) شماره مشترک دریافت کننده *میزان اعتبار* روز انتقال*132*} اقدام کند.

همچنین در روش تلفن گویای 444 مشترک می‌تواند با تلفن همراه خود با شماره 444 تماس گرفته و با انتخاب عدد 9 وارد منوی انتقال اعتبار می‌شود و پس از این مرحله با راهنمایی‌های صورت گرفته می‌تواند با انجام مراحل، اعتبار مورد نظر خود را انتقال دهد.

در این سرویس هر مشترک می‌تواند در طول یک روز حداکثر 5 بار اعتبار خود را انتقال دهد و حداکثر مبلغ قابل انتقال در طول یک روز 100هزارریال می‌باشد. همچنین هر مشترک می‌تواند در طول یک ماه حداکثر 30 بار انتقال اعتبار داشته باشد و حداکثر مبلغ قابل انتقال در طول یک ماه 500 هزار ریال می‌باشد.

این گزارش می‌افزاید: در طرح هدیه سحر همراه اول، مشترکین تلفن اعتباری می‌توانند بسته هدیه سحر را با پرداخت مبلغ 000/30 ریال(که در هنگام فعال‌سازی بسته از اعتبار تلفن همراه مشترک کسر خواهد شد) فعال نموده و برای مدت یک ماه از زمان فعال‌سازی از ساعت 24 تا 8 صبح (ساعات شبانه) از مزایای آن استفاده کنند.

در سرویس هدیه سحر، مشترک پس از فعال‌ کردن بسته می‌تواند از 100 دقیقه مکالمه رایگان(تماس با شماره تلفن های همراه اول) و ارسال 100 پیام کوتاه رایگان (ارسال به شماره تلفن های همراه اول) استفاده کند.

برای فعال‌سازی بسته هدیه سحر، مشترک می‌تواند با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 8900 راهنمای فعال‌سازی بسته را دریافت نماید. پس از دریافت پیام کوتاه راهنما، جهت تأیید عدد 1 (یک) را به همان شماره ارسال و منتظر دریافت پیام تایید فعال‌سازی باشد. در صورت دریافت پیامک تایید، بسته برای مشترک فعال شده است.

3.    89/5/27 (01:44)
دوست عزیز مشکل شما باخرید کارت شارژ از ایوب صمدی حل میشود